Skocz do zawartości

beta_b

Wprawni poeci
 • Zawartość

  1214
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

577 Excellent

7 obserwujących

O beta_b

 • Ranga
  tester smaku

Ostatnio na profilu byli

3678 wyświetleń profilu
 1. pasjonaci

  Większość z nas traci czas na rymów składanie. Śmieją się bogaci - na co im pisanie? Jak tu wytłumaczyć: pasja się opłaca! Korzyści znikome, nie jest to też praca. Pasja jak to pasja, z boku się wyśmiewa: poświeć czas, energię - znajdziesz przyjaciela.
 2. w poszukiwaniu ukojenia

  Zgadzam się z Marlett, przechodziłam ten stan. Pozdrawiam, bb
 3. samokrytyka

  Nie łapię tytułu (chyba ma podkreślić zawartość wiersza, ale po co PL się tak gani, skoro roboty wystarczy dla wszystkich 😜?) W ciemno czytam Cię Kredensie, z taką samą uważnością i przyjemnością. Pozdrawiam, bb
 4. Flirt

  Jest w tym prawda psychologiczna. Pl nie ma woli życia. Jeśli energia męska wyschła (do działania) pozostaje choroba (i śmierć z nią związana) albo sekator jako symbol s. Brak kropki ma końcu - przypadek czy brak decyzji?
 5. alergia

  „Innymi słowy” - zbędne, całość młodzieńcza, do redakcji. Ma pewien urok. Dzień dobry, Marcelino Apolonio. bb
 6. Minuta wolności

  Podoba się Marcinusie. Trochę znam klimaty ale nie pikuję 😜. bb
 7. dziewczynka która pisała do NASA

  Test mi się podoba. Znajduję w nim poniekąd siebie. Punkt na horyzoncie to też koszty i podróż w jego kierunku...
 8. A miało być

  Teoria Versus Real. Rozumiem LU intencję płyncję płynącą z tekstu ale „czystość” i „miłość” zakładają akceptację, zgodę na zachowanie innych. A co - gdy to w oporze do nas i naszych wartości? Połykać emocje? Nadstawiać policzek i ćwiczyć worek pokutny? Dawać jeździć po sobie czy bronić swoich granic i prawd? A jeśli bronić terenu - to poco się karać? Po co oceniać emocje i dzielić na „czyste” i „brudne”? Może to je zaakceptować w sobie? „Miłosierdzie” mi tu pachnie kazaniem z ambony. A ludzie wracają do domów i muszą żyć dalej. I „grzeszyć w pokorze” bo tak jest nazwany cel na horyzoncie: człowieczeństwo.
 9. Wspomnienie

  Klimatyczne, ale jak prolog - nie znam jeszcze bohaterów. (Łącznie z r.m. PL „kruszyłem”) bb
 10. nieszczęśliwy kominiarz

  Dzieci mam z mężczyzną i podniecają mnie „męskie końcówki” ale emocjonalnie nie odczuwam różnic między płciami, prócz „tradycyjnego” podziału ról w społeczeństwie i rodzinach. Pytanie co dziś powinno stanowi kanon: pozycja i tradycja czy ewentualne zdrowie i szczescie jednostki.
 11. nieszczęśliwy kominiarz

  Mówimy o kondycji psychicznej młodzieży (stany depresyjne, próby s itp) versus relacjach z nauczycielami/rodzicami. Zostawiam zatem dane: zmieniły się relacje czy nie? Z Twojej obserwacji i postrzegania świata? Dla jasności: ja tu nic nie chcę udowadniać na siłę. Odwołuje się jedynie do zmian, które sama obserwuję. Rzeka zwana życiem płynie, ale meandry zmian rysują koryto i bieg prowadzą.
 12. nieszczęśliwy kominiarz

  Pisałam: nie generalizuję. Raczej obserwuję. Proporcje się zmieniają. (Choćby ostatnie dane o kondycji psychicznej młodzieży. Zatrważające ale prawdziwe). Świat się zmienia, więc wzorce również. Nie zawrócisz kijem Wisły.
 13. nieszczęśliwy kominiarz

  Lepsze dzieci bez miłości, głodne, zaniedbane? Lepsi rodzice bez kontaktu? Wzorce płci dawno się zdewaluowały. Prócz biologii- czy dzieci Eltona Johna źle się mają? Nie szafuję ocenami, nie generalizuję. Oceniam konkretne przypadki.
 14. stan cywilny

  Wiktorze, to proszę, odwołaj to jak najszybciej. Brakuje mi Ciebie i Twoich tekstów. bb
×