Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mateusz

   Przerwa techniczna   07.12.2017

   Ze względu na trwającą migrację danych mogą występować problemy z dostępem do forum.

Mateusz

Administratorzy
 • Zawartość

  1429
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

55 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1166 wyświetleń profilu
 1. Rewia

  przeniesione na życzenie autora.
 2. Miś na łące

  Na życzenie autora Miś w satyrze.
 3. Braki w tytułach

  Cała przyjemność po mojej stronie. :-)
 4. Co się stało Mateusz

  Ze względów technicznych. Faktycznie, wgrał się chochlik. Za chwilę powinno być w porządku.
 5. Co się stało Mateusz

  A możesz dać przykład? Bo nic takiego nie wgrywałem, więc może coś przy którejś z automatycznych aktualizacji skryptu forum się dodało.
 6. Braki w tytułach

  Tytuły naprawione, można je też edytować samemu - należy kliknąć na tytuł i chwilkę przytrzymać. Jeśli chodzi o ilość utworów - zmigrowane zostało wszystko.
 7. za dużo

  Zablokowane na życzenie autorki. Można to również zrobić samemu naciskając na "działania moderacyjne" pod tytułem, a następnie "Zablokuj".
 8. za dużo

  Odpowiedzialność za treści ponosi zawsze użytkownik, bo to on publikuje je na łamach portalu. Należy też rozróżnić słowa Pana Jerzego wypowiadane w miejscu publicznym przy dużym gremium, a część utworu zamieszczonego na forum literackim.
 9. za dużo

  Moi drodzy, proszę pamiętać, że dyskusja to nie ataki ad personam. Takie komentarze zawsze będą usuwane / moderowane. Wiersz spełnia wymogi forum - cenzurujemy dopiero, gdy wulgaryzm jest w tytule albo używa się go jako przecinka. Nie mi jednak rozstrzygać czy autorka używa go słusznie czy nie.
 10. prosze tu troche pozamiatac!

  Admin się zmienił to i porządki się zrobiły. Ciekawe czy Pani H. jeszcze zajrzy na portal. Oby! :)
 11. Zombie

  Dzięki i zapraszamy na dłużej. :)
 12. Flisak

  Pierwsza wypowiedź w wątku zawsze jest utworem. Dodatkowo, świadczy o tym duży napis "Autor". Nie prowadzimy tutaj moderacji dzieląc utwory na "perfumerię" i "szambo". Decyzje podejmują sami użytkownicy. Utwory naruszające prawo, będące bezpośrednim atakiem na innego użytkownika, a także pełne wulgaryzmów zgłaszamy przyciskiem "zgłoś". W innych przypadkach - można publikować co autorowi ślina na język przyniesie.
 13. Co się stało Mateusz

  Sprawa już wyjaśniona, ale zostawię dla potomnych: Po naciśnięciu zgłoś, post pojawia się u mnie. Zgłaszamy posty, gdy chcemy przenieść coś do innego działu (częściej) albo dany czytelnik zachowuje się niestosownie (rzadziej).
 14. Życiorys

  przeniesione na życzenie autorki;
 15. P co tyle działów z wierszami?

  Rzecz w tym, że ja nie żałuję. :) Rozwiązania są dwa: => wspomniana przez Ciebie całkowita blokada pisania do X komentarzy; => pisanie odblokowane po X dniach; Pierwsze rozwiązanie wydaje się sensowniejsze, ale sprawdzę jak to wygląda z implementacją tego w skrypcie.
×