
Ajar41
Użytkownicy-
Postów
642 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Ajar41
-
Pielęgniarka ze wsi Wieś Mała chętnie by się za mąż wydała, za chirurga miękkiego, bo się chwalił kolegom, że lancet u niego jak skała. Mała Wieś - gm. Belsk Duży
-
@Nefretete Mnie też się przydarzyły takie ułomne limeryki (pięć):9-9 1-1 9 lub 8-8 1-1 8. Pozwolę sobie przypomnieć jeden: Kowalowa ze wsi Ochla kiedy kowal w kuźni pochla jęk, stęk, wie jak dobrze działa chochla. Pozdrawiam.
-
@KlipWażne, że podziwia, leczenie to tylko dodatek. Pozdrawiam.
-
@KlipJak zawsze świetny. Pozdrawiam.
-
@piąteprzezdziesiąteDzięki za obszerny komentarz. Pozdrawiam.
-
@Nata_KrukTeż bardzo lubię ptaki, więc popieram choć rymy trochę niesforne. Podobny do orła bielik, król Mazur chciał pokazać orłu ostry pazur, gdy poleciał w Tatry skończyły się żarty, orzeł stępił mu pazur od razu. Może fance ptaków spodobają się moje ptasie rymowanki: Kroczy dumnie wolnym krokiem przez gęstwinę traw wysokich, bystrym okiem teren bada, co się do zjedzenia nada, jeśliś myszą, żabą, gadem, uciekaj ile masz siły, dla niego jesteś obiadem i marna jest dola twoja, bo to sekretarz wężojad. Siedzisz nad górskim potokiem, Spokój, zieleń, cisza taka że słyszysz jak rośnie bluszcz, nagle chlup coś wpadło w wodę, bez obawy nie utonie właśnie zanurkował pluszcz. Pięknym ptakiem jest nasz dudek, lecz niestety coraz rzadszy, ale gdy rozłoży czubek wprost nie możesz się napatrzeć. Dudków w gnieździe nie podglądaj dobra radę daję ci ja, bo w twarz strzykną cieczą z kupra tak cuchnącą, ze przez tydzień każdy będzie cię omijał.
-
@piąteprzezdziesiąte Latarnik z latarni na Helu popłynął na wiejskim weselu, gdy poczuł się marnie wyłączył latarnię i statek nie dotarł do celu.
-
@Nata_KrukDzięki za ocenę i polubienie. Pozdrawiam. @piąteprzezdziesiąteDzięki za limeryk zwrotny i polubienie . Pozdrawiam @Berenika97Dzięki za polubienie. Pozdrawiam.
-
Dziś Światowy Dzień Synowej Pewna teściowa ze wsi Kalety o synowej źle mówi - niestety, rozpowiada wściekła, „u tej jędzy z piekła synuś sam musi smażyć kotlety”. Zła teściowa ze wsi Kalety nie lubi synowej Anety, u miastowej synowej na nowinki gotowej synek fanem wegańskiej diety.
-
@Klipno tak,demografia to nasze być, albo nie być. Pozdrawiam.
-
@Klip@piąteprzezdziesiąte@Nata_KrukDzięki za komentarze i polubienia. Jeśli chodzi o limeryki to wiem, że: - w pierwszym wersie musi być nazwa geograficzna - rymy aabba , pożądane dokładne - liczba sylab xxyyx i y<x - ma być dowcipny, absurdalny, nonsensowny, może być nieprzyzwoity reszta to dla mnie czarna magia ,bo: Ja, chemik, emeryt a Warszawy limeryki piszę bez wprawy, talentu nie mam, toteż nie mniemam, że będą powodem do sławy. Pozdrawiam.
-
Zaradnej pannie ze wsi Uherce nocami śnią się ślubne kobierce, w oko wpadł jej syn sąsiada, przystojny i mało gada, a ma dobre: interes i serce.
-
@piąteprzezdziesiąteStaram się i piszę , ale to niełatwe i najczęściej jest taki sobie, Pozdrawiam
-
opar nad łąką zroszone pajęczyny srebrzą się w słońcu
-
@Konrad KoperDzięki. Pozdrawiam. @GosławaDzięki. Pozdrawiam. @KlipJeśli Cię sprowokowałem to się ciesze. Jak dla mnie,Twój to szóstka z plusem. Pozdrawiam. @Berenika97@Łukasz Jasiński@Sylwester_Lasota@Nata_Kruk@piąteprzezdziesiąte Dzięki za polubienie. Pozdrawiam.
-
@piąteprzezdziesiąteale, żeby miłości nie było w Miłości to się w głowie nie mieści - skandal. Pozdrawiam.
-
Miłośnik golfa z osady Kółko kijami macha, powtarza w kółko piłka do dołka piłka do dołka sąsiad mu radzi - puknij się w czółko. Kółko – gm.Goworowo
-
@Nata_Kruk Dzięki za komentarz. Pozdrawiam. @Konrad KoperDzięki. Pozdrawiam.
-
zboża dojrzały brzęku kos nie usłyszysz zanikł urok żniw
-
@piąteprzezdziesiąteDzięki. Pozdrawiam.
-
@Nata_Krukczwarty wers można zmienić na: demografię podtrzymać będzie rym z trzecim Pozdrawiam.
-
@M_arianneFajny. Pozwolę sobie przypomnieć mój z marca 2024, niemal bliźniaczy. Rogaty kozioł w Pacanowie jawne ciągoty miał do owiec, tryk tego nie przegapił, capowi coś ucapił, już owce capowi nie w głowie. Pozdrawiam.
-
@KlipŚwietny. Pozdrawiam.
-
leśne spacery nocą w blasku księżyca cienie drzew żyją