Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Aurora, ale mężczyzna.

Użytkownicy
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aurora, ale mężczyzna.

  1. @A-typowa-b fascynująco plastyczny dynamizm marzeń :)
  2. @A-typowa-b piękna dusza, piękny wiersz.
  3. Xxx
  4. @A-typowa-b Co do świecy. Mój Boże. Za Martinem Kaubishem napiszę tak - "płomień zgiełk uskrzydlony tchnienie, czerwony odblask nieba kto sekret jego rozszyfruje pozna sens życia i śmierci..." albo tak bliskie mi słowa Jeans Wahla - "o słabe światełko, o źródło, jutrzenko delikatna."
  5. @A-typowa-b Żmija to zygzaki, najtrudniejsze w biegu gdy zmęczenie i czas......jakże inna od sprintu po prostej, z blokami i odbiciem. Tylko czy każdy jest zwycięzcą ? Czy ten co przegrał nie może być pierwszym ? To zależy. Jeżeli człowiek jest pustką, a jest bo składa się tylko z atomów a atom to pustka, prawdziwa i realna. Ale czy tylko z atomów ? Na czas trzydniowych ciemności mam w domu świece. Duże. Wystarczą. Tak sobie myślę, że trzeba mieć w głowie przepiękny szelest aby stworzyć taki wiersz. Kurcze, podziwiam ! j.
  6. @A-typowa-b Ała, aż przez dziurawą chmurę promień słońca na mnie..... Cenię sobie bardzo Twoje opinię bo Twoje utwory są fundamentalnie dobre i co z tego wynika jest chyba jasne. To jeszcze coś napiszę :) Uśmiecham się do Ciebie nie tylko niebieskimi oczami :) j.
  7. @A-typowa-b Nie będę już więcej pisał bo byś sobie musiała przykleić butaprenem do buzi jakiegoś jaśka. Dla komfortu przysypiania. To trochę przykre kiedy pisarz, reżyser, aktor, magik czy nawet taki amator jak ja dowiaduje się od widza czy czytelnika, że w sumie jest ok ale trochę spałam :) To co opisałem w tej relacji ze śledztwa jest prawdziwe. Tzn. naprawdę się wydarzyło. Opisałem to ze względu na ten nieszczęsny dzwoneczek. Do dzisiaj nikt ze śledczych nie wie co on tam robił i jaką rolę pełnił. Zasadniczo opisy śledztw są nudne jak flaki z olejem. Wszystko da się opisać w jednym zdaniu typu "pani zabiła pana". Nawet wielkie wielowątkowe śledztwa da się tak lapidarnie ująć. Nawet takie fenomenalne zagadki kryminalne jak zabójstwo Piotra Jaroszewicza i gen. Jerzego Fonkowicza. Sprawców brak a zagmatwanie tego morderstwa sięgają prawdopodobnie do szefa wywiadu w Głównym Urzędzie Bezpieczeństwa Rzeszy niejakiego Waltera Schellenberga. Można o sprawie napisać książkę przy której mniej dociekliwy czytelnicy przysną :) A można też napisać, że ktoś ich zabił. I nikt nie zdąży się nawet zdrzemnąć. Dziękuję. j.
  8. @A-typowa-b Dobrze, że się śmiałaś :) Bo ta staruszka wpadła do studni ale tylko w mojej głowie ! Nie ma piękniejszej rzeczy na tym świecie od uśmiechu dziewczyny. Nawet niech to będzie tylko uśmiech oczami :) Ale niech będzie. Dziękuję. J.
  9. @A-typowa-b pobudzający tekst. chyba najlepszy jaki tu czytałem. to sztuka zwykłe słowa umieścić gdzieś w kimś. w duszy ? w marzeniach ? we wspomnieniach ? j.
  10. Xxx
  11. Xxx
  12. Xxx
  13. @A-typowa-b miło mi, dziękuję :)
  14. Xxx
  15. @Gosława dzięki :)
  16. @valeria z całym szacunkiem, ukłony dla Pani mamusi.
  17. Xxx
  18. Nic.
  19. Xxx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...