Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mateusz

   Przerwa techniczna   07.12.2017

   Ze względu na trwającą migrację danych mogą występować problemy z dostępem do forum.

Jacek_K

Użytkownicy
 • Zawartość

  455
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

151 Excellent

1 obserwujący

 1. po śnieżycy bez księżyca wywołany księżycowy pejzaż
 2. Lepiej wiedzieć ,że mnie kocha i do tego wcale nie jest mi potrzebna głowa.
 3. historia toalety

  Beto, Bazyl, dziękuję za wpisy, sami lepiej wiecie ;)))
 4. te dni

 5. te dni

  lepsze byłoby wrzeszczy, chyba że miałaś na myśli też rwanie, starość to konsekwencja. - nie ma się czego bać, są odpowiednie farmaceutyki :))
 6. historia toalety

  No to się cieszę Bożenko, syper skrojona :)),PPL jest różnorodny i dobrze mu z tym, dobrze też ,że dba się o jego bon ton ;)) w >>nie i tolerancji.<< Free i Ty otrzeźwiacie towarzystwo, chociaż i tu zdarza się nadinterpretacja lub reinterpretacja. Wiersz sam nie musi być wieloznaczny, to co jest wieloznacznością to same wyrazy, słowa...— jest jeszcze coś, kod języka, (podświadomości) na zasadzie "pomiędzy wersami". Tak ,że zmiany jakie my chcemy powodują zacieranie lub zmianę tej podświadomej treści i wtedy kiszka, autor swoje "my" swoje :))) Pozdrawiam :)))
 7. Znany malarz zostawił w Hadze Toaletę Diany jak to bywa nie kadzę każdy ma inny toalety obraz na uwadze
 8. Nici z tej gonitwy

  ono - ale zakamuflowane, najpierw myślałem przyszłość, ale to byłaby ona bo jej, no i widmo(mgła) następne co ? tylko:))); >>... będzie futro, a pojutrze po futrze<< ;))) Tylko te je mi nie pasują i pasują. Pozdrawiam :))) PS mam wrażenie ,że już pisałeś wiersz na ten temat...
 9. więc po co pisać wiersze coś tam pomiędzy wersami w koszyku słowa szersze i mniejsze ze słownikami na ramieniu plecak a z plecakiem podróż po bezdrożach miejsc wyczekiwanych strawą jest dla duszy ziarnistym chlebem i młyńskim kołem gdzie anioł z diabłem droczy się o poe wymowy rozmów przeróżnych trików ucząc nie pytaj po co raczej dlaczego lub dla kogo i jakiej idei albo po prostu spokojnie niech każdy pisze o swoim :)))
 10. Nibybajka

  Widziały anioły jak moje oczy płakały przez sen. Za rodzonymi braćmi.tęskniły Piękne siostry gdzieś we śnie, tańczyły jak nigdy pełne gracji. A dzielni bracia rycerzyki, gnali do zamków z wikliny. Oczy smutne rodzą łzy gdy śnię minione chwile bajkowe . że był jakiś Eden - ogród magiczny, że oni żyli razem i pomiędzy nimi ,wąż spijał ich krew. --------------------------------------------------------------------------- Tak sobie czytam , co Ty na to?
 11. a kiedy?

  Bo to jak wynika z linku poniżej to alegoria; http://lukaszrokicki.pl/2009/02/27/animizacja-personifikacja-antropomorfizacja-alegoria/
 12. Kruki

  Nie powiedziałbym ,że uwięziona. Wiersze uwalniają, ale zważywszy na śpiewny akcent rymów początkowych i końcowych na na na - nie jest tak źle :)))
 13. Szydozera

  Ładny rytm, a co może ?
 14. 48 Hours Challenge liczy się selfie nie licząc z niczym za wszystkim ukryta wolność na dwa dni zalajkuj kiedy zniknie może odnajdzie się? http://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/48-hours-challenge-wyzwanie-48-godzin-grozna-nowa-gra-na-facebooku,12611699/
×