Roklin

Użytkownicy
 • Zawartość

  809
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Roklin

  Okrutna Mojra

  Uważam podobnie jak przedmówca. Dosyć to manieryczne. Mniej czasem znaczy więcej.
 2. Roklin

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  Bardzo bezpośredni, piękny jest ten fragment, który zacytowała wyżej Nata :) Myślę, że za jakiś czas wróci czas, kiedy wiara jest bardzo ważna.
 3. Roklin

  Taniec liści

  Moim zdaniem warto by było wyrównać rytm, wiersz by na tym tylko zyskał. Całość warta dopracowania, zwłaszcza ostatnia zwrotka, gdzie gubi się gramatyka. Pozdrawiam :)
 4. Roklin

  Czarusie

  Świetna, urocza piosnka mieniąca się wieloma barwami. Bardzo nastrojowo :) Super!
 5. Roklin

  Lubię, jak uśmiechasz się

  Tak, czas niesamowicie szybko płynie. Inna sprawa, że od jakiegoś czasu niewiele piszę, więc wydaje mi się wciąż, że to świeżak. Ja niestety nie umiem grać i śpiewać, choć może to jest jakaś myśl? Pamiętam, że jak pisałem ten tekst, to słuchałem dużo starego rocka - i to był dobry pomysł, bo przy tej muzyce wychodziły dobre, rytmiczne teksty. Ciepły uśmiech to jedna z piękniejszych rzeczy, jakie możemy otrzymać od ludzi. Trzeba go jeszcze umieć przyjąć. Pozdrawiam serdecznie :)
 6. Roklin

  Po trzeciej stronie. Cześć 1

  Mam nadzieję, że część druga to będzie nowa myśl, nawiązująca do tej, a nie jej kontynuacja. Obawiam się, że w tym chaosie wielu się nie odnajdzie.
 7. Roklin

  Żona Sulejmana Wspaniałego

  Barwna, ciekawa postać, myślę, że warto by było Twoją myśl rozbudować. Trochę za bardzo przypomina to notkę z encyklopedii. Jakoś tak bardzo sercem, oczami poruszyć. Z sympatią :)
 8. Roklin

  Trudny wiersz

  Mnie się podoba. Temat podany na ludowo, czyli na chłopski rozum, zgrabnie i z wdziękiem. Moim zdaniem dobrze jest poszukiwać samemu i szukać czegoś nieznanego. Nie wiedzieć, dokąd się idzie, ale mieć w tym jakiś cel. Uczucia są częścią natury ludzkiej, a prawda? Czym jest prawda? Czasem lepiej czuć niż myśleć. Zatrzymał. Pozdrawiam, Waldemarze :)
 9. Roklin

  „Miłość”

  A nie w trawie lub na łące? ;)
 10. Roklin

  Lubię, jak uśmiechasz się

  O, tak, uśmiech jest piękny, zwłaszcza kiedy wiesz, jak wiele znaczy dla tej drugiej osoby :) Pozdrawiam serdecznie :)
 11. Roklin

  Lubię, jak uśmiechasz się

  Raczej wariacja na temat osobisty. Trochę dodałem od siebie do tej historii. W każdym razie ta druga postać jest inspirowana rzeczywiście istniejącą. Tak to u mnie bywa, że piszę o tym, co mnie spotyka w połączeniu z inspiracją muzyczną.
 12. Roklin

  DZIK

  Dobre to, Sylwestrze, taki przyczynek do szerszej dyskusji. Myślę, że człowiek pragnie w jakiś sposób odizolować się od natury, skoro nie może jej ujarzmić. No bo zwróćmy uwagę na szkody powodowane przez różne dzikie zwierzęta w miastach czy na wsiach (uprawy). Stąd te polowania, stąd odstrzały stworzeń, które pod wieloma względami są słabsze od nas. I jeszcze jedno: nie było takiej społeczności ludzkiej (w szerokim rozumieniu), która potrafiłaby naprawić wszystkie szkody spowodowane przez siebie w środowisku. Tak naprawdę to w tym celu należałoby się ograniczyć w potrzebach w stopniu nie odpowiadającym większości z nas. Pozdrawiam, zdeklarowany wszystkożerca (no dobrze, może nie wszystko zjem) :)
 13. Roklin

  „Miłość”

  Własnych tytułów nie piszemy w cudzysłowie, bo nikogo nie cytujemy i nie naruszamy jego praw. A tekstu nie rozumiem. Dlaczego wazon w lesie (nie tam jest chyba jego miejsce?) i o co chodzi z tym przecieraniem?