Skocz do zawartości

Anna Świętokrzyska

Użytkownicy
 • Zawartość

  260
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

102 Excellent

Ostatnio na profilu byli

685 wyświetleń profilu
 1. przestroga ortopedy

  Trzeba się umieć starzeć z godnością i nie udawać kogoś innego, bo odmładzanie się na siłę jest śmieszne. To zgoda na nieuniknione, na co nie mamy wpływu. Dobrze, że z humorem. :) Serdeczności nie tylko Świąteczne.
 2. Anioły

  Rozumiem, Imienniczko, że Twój piękny wiersz- to recenzja książki Doroty Terakowskiej "Tam, gdzie spadają Anioły", albo wariacja na temat. Bardzo mi się podoba. :))) Pozdrawiam i życzę dobrej obecności Anioła Stróża na co dzień.
 3. Anioły

  Prześliczne-klimatyczne. Zwiewne i delikatne, a z jakim wydźwiękiem. Pozdrawiam ciepło.
 4. PASTORAŁKA

  Dzięki za czytanie i Wszystkim udanych Świąt.:)
 5. PASTORAŁKA

  Ode mnie też dla Wszystkich najlepsze życzenia, może nie tak piękne i poetyckie, jak Wasze, ale serdeczne i szczere. Żebyśmy w zalewie reklam i komercji (już od listopada) nie zapomnieli, o co tak na prawdę chodzi w tych Świętach! Serdeczności dla Wszystkich ORGOWICZÓW od Anny. Pierwsza gwiazdka na niebie, pod obrusem siano, Życzenia dziś składamy od samego rana: Zdrowia, szczęścia, radości, wzajemnej miłości I niech mir między ludźmi na zawsze zagości. Na stole opłatek, choinka się świeci, Cieszą się dorośli, radują się dzieci. Karp znad galarety zimnym okiem mruga, Piękna to opowieść, chociaż niezbyt długa. Dodatkowy talerz na wędrowca czeka, Może właśnie dzisiaj przyjdzie ktoś z daleka. Niech w tę noc cudowną nikt sam już nie siedzi, Pomyślcie o innych, Szanowni Sąsiedzi. Pod choinką dary, wszystko, czego chcecie, Lecz najmilszym podarkiem jest to Boże Dziecię, Co w ubogiej szopce przyszło na nasz świat, Żeby zbawić ludzi od wszelkiego zła. O północy Pasterka, kolędujmy szczerze, Posłuchajmy, co mówią zwierzęta w oborze. Wszyscy się radujmy, wpuśćmy Go pod dach, Wzajem się miłujmy, wyrzeknijmy zła. Żyjmy mądrze i pięknie, Panowie i Panie, A Bóg z nami zamieszka i na zawsze zostanie.
 6. Do cholery

  Staram się w życiu widzieć to, co piękne i dobre. Pomimo tego, jak jest. Życzę Ci tego samego. :)))))
 7. Do cholery

  .............A może tak?.......... Magia pierwszego śniegu Jakby stado aniołków trzepało pierzynę lecą białe motyle moich ufnych myśli wirują z wiatrem wzruszenia, topnieją na grudzie bezsensu Pozdrawiam zimowo. Anna.
 8. Teatr

  Przepraszam za literówkę. Oczywiście ma być "pamięć o nim". :)
 9. Teatr

  Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć i nim. Pozdrawiam.
 10. Teatr

  No i przecież masz kontinuum przed sobą. Twoich wierszy nie da się tak łatwo zapomnieć. Wcale nie kadzę. Więc po co ta ? fryzura, kiedy "szpak" wyglądał tak naturalnie i ładnie.....Szybko z nim uciekłeś. Szkoda. Aż mi się chce zacytować moje przemyślenia........ Przemijanie Zepnij warkocz swój srebrny, przetykany słońcem w kok babciny na głowie – to już jego pora. Nie okradaj ogrodu z liściastych dywanów, nie wywoź na taczkach kolorowych wzruszeń, kochaj kwiaty przekwitłe, niech sieją nasiona, owoce zostaw ptakom, głodującym zimą. Nie zmienisz praw natury wiarą w kult młodości. 4 października 2011
 11. Nie będę przepraszać

  Ładne. I tak trzymaj, Alicjo!!!!!! Pozdrawiam.
 12. Imprinting jesieni (Sonety jesienne)

  Poza tym, że całkiem po omacku, bardzo fajna całość.Pozdrawiam.
 13. Zawsze

  Bardzo,, bardzo !!!!refleksje, które chyba każdy z nas przeżywa, przeżywał, lub dopiero będzie. Świetnie to ujęłaś.:)
 14. Listopadowa noc

  Bardzo mi się podoba. Nawet Ci podaruję mój ulubiony obrazek, bo tu pasuje...........Może być?????? :) Pozdrawiam.
 15. Zaproszenie

  Obejrzałam, gratuluję działalności. Bardzo miłe spotkania.:)
×