Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Aniuusiaa

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0
 1. Aniuusiaa

  ****

  Zaczne od tego, iż to JURY decyduje o tym kogo opiwuadanie kasują a kogo nie... Ja czekam na tą otóż decyzję, która jak mam nadzieję będzie po mojej stronie i zostawi mój tekst. Tamten wiersz jak już piałam nie da się usunąć lecz jest już wycofany z konkursu, inaczej nie mogłam go usunąć gdyż nie da się usuwać opowiadań, kótre wcześniej wstawiło się do konkursu.
 2. Aniuusiaa

  Klatka

  Właśnie kto jest w tej Trójce.?! :D
 3. Piękne opowiadanie.. Widać, że masz talent.! :D Pozdrawiam.
 4. Aniuusiaa

  Prośba

  Witam! Nie musicie już tu dodawac swoich komentarzy gdyż wiersz jest ZGŁOSZONY DO USUNIĘCIA nie moja wina, ze ja usunąć go nie mogę..! Dziękuje za uwagę :/
 5. Aniuusiaa

  ****

  Nic doda nic ująć..! :)
 6. Aniuusiaa

  ****

  no! buja się, fakt! bo to bardziej poetka jest! ;D Właśnie! Nie znasz się to się nie wypowiadaj! Wpierw proszę przemyśelć swoją decyzję potem pisać i komentować.! Racja Madziu?
 7. Aniuusiaa

  Prośba

  Dobrze..! Rozkaz to rozkaz! :DD Aniusiu! ino zacznij od warstatu :*********** Dobrzeee!!!! :DDD
 8. Aniuusiaa

  Prośba

  Dobrze..! Rozkaz to rozkaz! :DD
 9. Aniuusiaa

  Prośba

  hahahah Madziuuu ale wiesz, że Twój komentarz jest dla mnie najlepszy wybijający się ze wszystkich!! :))))))))) dobra jestem w komentarzach! NAJLEPSZA! buźka! :D :D Teraz przebosimy sie tutaj?? :D haha.. Biba!
 10. Aniuusiaa

  Prośba

  hahahah Madziuuu ale wiesz, że Twój komentarz jest dla mnie najlepszy wybijający się ze wszystkich!!
 11. Aniuusiaa

  Uczucie

  "To ono"- o te słowa chodziło mi żeby się powtarzały a inne to przypadek.
 12. Aniuusiaa

  Prośba

  Dziękuje za uwagę :)
 13. Aniuusiaa

  ****

  nie no, spoko, może być mniej! byle byk ;p :)))))))) a jak baran? albo bliźniaki? albo skorpion? to co??????? :(( masz wymagania jakieś dziwne Oleśka! To nic!!! Samo Życie.!
 14. Aniuusiaa

  ****

  Jaaaciee! Jakie tu komenty! :D NIech Jury przeczyta wszystkie komentarze! Polećą łzy, radość wszystko na raz ! Miłość się pojawiła miedzy mną a Olesią dzięki mojemu zaborczemu zachowaniu! hahah
 15. Aniuusiaa

  Rozpacz!!!

  Czego Ja już chcę, czego żądam? Mam za duże wymagania? Gdy miłość puka do mych drzwi, serdecznie je otwieram, lecz to się nie spełnia. Nikt nie czuje się tak jak Ja.. Odrzucona! Jednego dnia czekam na kolejnego niezapowiedzianego gościa, drugiego chcę zapomnieć o wszystkim nawet o Tobie! Czemu życie jest takie okrutne, bez uczuć. Wiem, że każdy ma swoją wyznaczoną drogę, lecz Ja chcę przejść skrótami, bo ta ścieżka jest dla mnie czymś okropnym.. nęką, cierpieniem.. Mam dość już, chcę Miłości! A nie bólu pojawiającego się od Ciebie. Chcę poczuć twój oddech, głos szepczący "Kocham Cię, twą dłoń leżącą na mych biodrach. Nie chcę płakać słysząc dzwonek do drzwi i znów rozmyślać kto mnie zrani??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...