Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Arka Noego

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez Arka Noego

 1. Gratuluję, jasne. Ale czemu ma służyć to coś poniżej? Naprawdę nie wiem: rewolucyjnej rady oszołomów, że z powodu zbanowania większości wartościowych osób, przez mniejszość, pchającą portal poezja.org w kierunku sekty, konkurs zostaje zamknięty w dniu dzisiejszym;tj 12.05.2010, ze względu na wyczerpujące się możliwości zmiennego IP oraz blokadę rejestracji na poezji.org. Gdybym to ja był laureatem, to nagrody bym nie przyjął, bo praktykuje się dziwną politykę uwsteczniania portalu, i pije się do całkiem przyzwoitych ludzi. Było, minęło. Co ty Rakowski klekoczesz? Już całkiem od tej zieleni orgowej i otoczeniu się..ghm...pewnymi...personami ci odwaliło? Nie jesteś i nigdy nie będziesz laureatem tego konkursu, bo został zakończony, a gratulacje dla zwycięzcy to gdzie, kolejny człowieku z godnością i honorem? Krzywak ośmieszył swoimi powyższymi komentami wszystkich biorących udział i głosujących, jemu uwagi nie zwrócisz? Tak, faktycznie, zapomnieliśmy, wy jesteście przyzwoitkami angello, strażnikami wartości. Tfu! Niech żyje rewolucja! Niech żyją fenickie tancerki w muślinowych szalach, daktyle po mandżursku i nasz Pan, Słońce i Życie; Ramzes Wielki! a, nie, cofamy odezwę, nie ta epoka, jasna cholera, kartki nam się pokleiły! Oświadczenie rewolucyjnej rady oszołomów! Oświadczamy, że pozostały nam trzy minuty internetowego bytu, które zawdzięczamy dzięki amerykańskiej demokracji, wolności i Obamie! Dziękujemy darmowemu programowi : Hide My IP za umożliwienie dwutygodniowego przedłużenia naszej agonii! Było miło! A teraz Heniek, możesz odpalić te swoje kadziła dla odświeżenia atmosfery na niezależnym portalu... U-A!
 2. :D cieszę się, że wybrali mnie orgowicze, za co dziękuję raz jeszcze Wszystkim głosującym. a że mi przykro....rozrzut nastrojów, barany tak mają. Aaa! Nie kituj! Też jestem baran!
 3. Konkurs przerwany przez pobanowanych użytkowników (których nawet wtedy nie zgłaszałem, teraz robię to od kopa), mających po 16 nicków dziennie to obciach. Organizatorzy powinni reprezentować jakąś godność, etos, a w tym wypadku to jakiś żart. konkurs przerwany, masz rację, ale wiele ciekawych społecznych projektów zostało przerwanych przez opadającą gilotynkę czy kiwnięcie palcem tyranka albo mruknięcie guru sekty! Niech żyje rewolucja! Wolność słowa, wypowiedzi i myśli oraz wiśniowe chupa-chipsy!
 4. Niestety, dla mnie organizator konkursy to porażka - wystarczy wejść w prozę debiuty, wystarczy zajrzeć pod moje wątki i przeczytać to, co tam nasi "wielcy organizatorzy konkursu" tworzą. dlatego dla mnie to wstyd, niestety. Jak się chłopcy nie potrafią opanować, niech się nie biorą za wielkie czyny. Ot, przykłady: "Tekst do poczytania bez szans na obrócenie strony, z moejgo punktu widzenia. cisza na orgu , bo TWA banuje jak za Robespierra, aż gilotyna skrzypi, ja pierdzielę, co za czasy... a, zapomniałem: Niech żyje rewolucja...!" "Czyli krótko mówiąc śmiejesz się sam z siebie... dziękuję Ci Krzywak za odrobinę samokrytyki. Co do wiersza, Krzywak, to daj sobie spokój z tymi szaradami. Oczy mi zaszły bielmem i dostałam ślinotoku. Od śmiechu, bo Twoja poezja już nie ma nawet siły, żeby się śmiać sama z siebie. Skąd Ci przychodzą takie pomysły na poezję do głowy? Nie mogę pojąć. Trudno, miejsca na poezję trzeba szukać gdzie indziej, co wcale nie oznacza, Krzywak, że możesz się wyprostować...hahaha nie, nie. Zajmie się Tobą specjalna grupa operacyjna „WOLF”, która nauczy Cię pisać może nie poezji, bo to byłoby za trudne, ale pisać prawidłowo językiem polskim. Obiecałam to tacie, bo on mówi, że pierdołami się nie zajmuje. Pisząc to wiem, że uśmiercisz mnie na portalu, jak większość innych ale po nas przyjdą setki... hahaha Mam 7 wujków i 12 wujeczno-stryjecznego rodzeństwa. Po całym świecie rozsianych. Pomyśl, taka armia i wszyscy z dynamicznym IP... hahaha Krzywak, chyba se spalisz procesor wreszcie... hahaha I daj sobie spokój z poezją, donosy wychodzą Ci o wiele lepiej. Tak się udyndałeś tej poezji i zaniedbujesz swoje niezwykłe talenty do pisania na innych. W podstawówce chyba byłeś lizusem, przyznaj się Krzywak, co? Tak się pożegnał z moim tatą, Twój dobrze wychowany kumpel, Lecter, skądinąd wrażliwy poeta(!)ale ja Ci powiem po prostu do usłyszenia, Krzywak." Zatracasz się w tych swoich prześladowaniach! nie należymy do grupy Wolf, jak ty to sobie wyobrażasz? Że owca ( ME), baran ( MAREL), osioł ( be), błazen ( Marcin Erlin) i jego kochanka ( Arka Noego) trzymają z wilkami? Taki numer nawet u czerwonego kapturka nie przeszedł! Ależ ty masz wyobraźnię...
 5. Dlaczego Ci przykro? Wygrałaś zasłużenie, wybrana przez wolnych, myślących orgowiczów w wyborach jawnych, jasnych ocenach i ogromną przewagą na drugim miejscem! Powinnaś być dumna! Zachowanie Krzywaka jest również normalne!
 6. Konkurs przerwany przez pobanowanych użytkowników (których nawet wtedy nie zgłaszałem, teraz robię to od kopa), mających po 16 nicków dziennie to obciach. Organizatorzy powinni reprezentować jakąś godność, etos, a w tym wypadku to jakiś żart. Pobanowanych, bo na poezji.org jest wszystko oprócz niezależności, ale jak widac, nie miało to większego wpływu na decyzję głosujących, uprawnionych orgowiczów, żaden twój, Panie Krzywak argument nie znajduje odzwierciedlenia w jakichkolwiek konkretach. Magda Tara wygrała zasłużenie, bo głosowali ludzie, zwykli, uprawnieni, a konkurs miał charakter jawny, ogólnodostępny i co najważniejsze bez udziału M. Krzywaka. Skoro wolne wybory odbywają się w ten spoósb, że na karcie do głosowania, anonimowo oddajemy głosy, otoczeni kotarką, twoje posądzanie o ukrywanie się pod 16 nickami jest obrzucaniem błotem. W swoim komentarzu obrażasz osoby biorące udział, głosujących i nas ( ale my ci wybaczamy); "Organizatorzy powinni reprezentować jakąś godność, etos, a w tym wypadku to jakiś żart." oto twoje słowa, reprezentujący godność M. krzywaku, nikt tu nie smrodzi, pod tym wątkiem, tylko ty, ale jak zwykle ujdzie ci to na sucho, bo zapewne nikt tego nie zgłosi adminowi, nie mamy zamiaru, na tym polega demokracja. ( Powinieneś przeprosić uczestników, głosujących, a tym bardziej zwycięzcę albo konkretnie napisać jaki wpływ brak godności u organizatorów miał na wyniki)
 7. tak powinien wyglądać ten koment;))) znam się na żartach Noego i taki mam uśmiech dla niego, o :)))))))) No toś Pan jedyny mężczyzna z poczuciem humoru, na poezji.org chyba! gratuluję.Pisz, pisz karolcia, ulica i rewolucyjna rada oszołomów w mojej postaci jak na razie tylko, czeka!
 8. to nie internet, to twoja obecność i twórczość; smiech to zdorwie, odkąd tu jestesmy poprawiliśmy sobie RGH, TGY,JYT,MHG oraz wymaz z pochwy poszedł nam w dół, tyle bakterii, ale wszystkie zdechły od tych spazmów, chichotów, achów i ochów, nad twoimi wierszami i pomysłami. i nad wymyślaniem nicków - o tym nie zapominajcie biedne, pobanowane istotki, che, che, che... ależ z ciebie okrutny poeta! Do zobaczenia w Krakowie. Pa.
 9. Przecież to u ciebie normalne jest, niczego innego się nie spodziewam po bełkocie z.... ( cenzura mój drogi). Ja też się niczego nie spodziewam po "dzielnych" nickach. Tyle, co trochę zabawy. bawisz się w donoszenie i ścinanie ludzi? to nie jest normalne, Trzym się Panie Krzywak.
 10. no nie obrażaj się, my tak ze wszyskim i każdym...nie jesteś pierwszy ani ostatni, który wpadł nam w oczy, aż tak uzdolniony to nie jesteś, a szkoda, bo szukamy mentora... No, dzielniachy z was i na pewno równiachy :)))) (teraz ja się skręcam ze śmiechu :)))) tylko się nie skręć do końca, chociaz z drugiej strony...ale, ale, musimy kończyć. niech no angello tylko otworzy rejestrację, to zwalą się tu tabuny wolnomyślicieli, więc lepiej zablokujcie taką opcję i parzcie we własnym wewnątrz uznaniowym sosiku, jako , tfu, niezalezny portal literacki, o zasięgu ogólnopolskim...trzym się Panie Krzywak.
 11. Ty myślisz!? Jezu Chryste...wooodyyy! Rozhulałaś się i ciach, gilotynka spadnie :))) Niech żyje rewolucja! Precz z TWA kryjącym się po kątach! Przecież to u ciebie normalne jest, niczego innego się nie spodziewam po bełkocie z.... ( cenzura mój drogi).
 12. fakt, jestesmy niezatapialni, jako rewolucyjna rada oszolomow sie nie damy, mamy na poezji.org tysiac piecset sto dziewiecset nickow i dwa ukryte barany o nickach powszechnie znanych. Biedaki. A mówią, że internet nie wciąga :))) to nie internet, to twoja obecność i twórczość; smiech to zdorwie, odkąd tu jestesmy poprawiliśmy sobie RGH, TGY,JYT,MHG oraz wymaz z pochwy poszedł nam w dół, tyle bakterii, ale wszystkie zdechły od tych spazmów, chichotów, achów i ochów, nad twoimi wierszami i pomysłami.
 13. my jestesmy twoimi zagorzałymi fanami i chyba zostaniemy już: odstawiliśmy monthy pythona, mr beana oraz głupiego i głupszego w daleki kąt, obecnie kilkadziesiąt razy dziennie czytamy twoją poezję, oglądamy ogród luizki i się zachwycamy...ty nasz guru złociutki..ti,ti,ti! Tylko się nie zagalopujcie i przewietrzcie się czasem. Bywaj. no nie obrażaj się, my tak ze wszyskim i każdym...nie jesteś pierwszy ani ostatni, który wpadł nam w oczy, aż tak uzdolniony to nie jesteś, a szkoda, bo szukamy mentora...
 14. zupełnie nie rozumiem Twojej żółci, o co ci chodzi? Że konkurs zakończył się wygraną, zasłużenie, zresztą, Magdy Tary, a ty nie zostałeś poproszony nawet o tfu, członkostwo? Myślę sobie swobodnie. A co, nie wolno? Ty myślisz!? Jezu Chryste...wooodyyy!
 15. ja serio, a ty taki... w ogrodzie luizy wyginales smialo cialo..teraz sie wstydzisz Było do czego :) Oglądajcie sobie, bawcie się dobrze, bywajcie też. my jestesmy twoimi zagorzałymi fanami i chyba zostaniemy już: odstawiliśmy monthy pythona, mr beana oraz głupiego i głupszego w daleki kąt, obecnie kilkadziesiąt razy dziennie czytamy twoją poezję, oglądamy ogród luizki i się zachwycamy...ty nasz guru złociutki..ti,ti,ti!
 16. żegnaj zbanowana istotko...( a ja się trzymam!) Niech żyje rewolucja....!
 17. może od kochanek błaznów? w razie czego jestem do dyspozycji, tekst lizusowski, typowo TWA, taka broszura dla członków fanklubu, ale pisz, sie zobaczy dalej...
 18. Tekst niczym wyrwany kawałek watroby antylopy, dla zgłodniałego europejczyka...niby jest coś do jedzenia, w brzuchu burczy,ale przydałoby się przyprawić, obrobić, zbadac przez weterynarza. Takie sobie paplanko, do wieczornego odreagowania dziadka w bujanym fotelu.
 19. myślę, że ta ekipa niezatapialna, niech się trzymają, choćby sztormów :) fakt, jestesmy niezatapialni, jako rewolucyjna rada oszolomow sie nie damy, mamy na poezji.org tysiac piecset sto dziewiecset nickow i dwa ukryte barany o nickach powszechnie znanych.
 20. może tak? Rura czeka...Pa. To baw się dobrze. Bywaj. ja serio, a ty taki... w ogrodzie luizy wyginales smialo cialo..teraz sie wstydzisz
 21. Tyś mym wzorcem! Prowadź wodzu! Już kiedyś mówiłem Pancelokowi; na pozeja.org, są wspaniali nauczyciele. A co, masz może jakies wątpliwości co do przebiegu czy wyniku? Hę? Wszystko jawne, ogólnodostępne, bez członków...ghm, przepraszam za wulgaryzmy...noszących miano " specjalistów", a i tak wygrała najlepsza Autorka. Jak widać, na czytelnikach można polegać, nie są tak głupi, żeby ich żuri reprezentowało i mówiło, co jest cacy, a co be. Meeeee... Autorka spoko, ale Erlin jako głowa ogólnopolskiego konkursu plus cała wasza setka to kiepski dowcip. zupełnie nie rozumiem Twojej żółci, o co ci chodzi? Że konkurs zakończył się wygraną, zasłużenie, zresztą, Magdy Tary, a ty nie zostałeś poproszony nawet o tfu, członkostwo?
 22. Tyś mym wzorcem! Prowadź wodzu! Już kiedyś mówiłem Pancelokowi; na pozeja.org, są wspaniali nauczyciele. A co, masz może jakies wątpliwości co do przebiegu czy wyniku? Hę? Wszystko jawne, ogólnodostępne, bez członków...ghm, przepraszam za wulgaryzmy...noszących miano " specjalistów", a i tak wygrała najlepsza Autorka. Jak widać, na czytelnikach można polegać, nie są tak głupi, żeby ich żuri reprezentowało i mówiło, co jest cacy, a co be. Meeeee...
 23. To może w " To tu?". ( Propozycja aktualna) To może nie? Bywaj. może tak? Rura czeka...Pa.
 24. No no, bywaj, bywaj... Dziwi mnie, że ci się chce.
 25. Bywajcie. Życzę ci talentu. ( jakiegokolwiek) Pa.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Nasza witryna korzysta z plików COOKIES („ciasteczka”). Dowiedz się więcej o COOKIES z naszej Polityki Prywatności Polityka prywatności