valeria

Użytkownicy
 • Zawartość

  358
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. valeria

  Malediwy

  z odrobiną błękitu na sukience i odsłonionych balerin wychodzę naprzeciw gdy tworzysz przyjemny zmierzch a w zagajniku bardziej świetlisty od fiołków czyścisz łódź zgadzam się ciepło
 2. valeria

  Magiczne spojrzenie

  podoba mi się, bo każdy ma swoje spojrzenie
 3. valeria

  Magiczne spojrzenie

  dziękuję za miłą ocenę.
 4. valeria

  Magiczne spojrzenie

  Urzekasz lekkością zasnuty zastygasz w moich oczach Wirujemy jak zaklęte motyle oddzieleni od świata ścianą nie do przebicia tylko ja i ty
 5. valeria

  Zakazane wiersze

  Fajny słodki
 6. Próbuję sobie przypomnieć Święta Bożego Narodzenia u babć. Pamiętam tylko duże, drożdżowe ciasta, które babcia wyciągała z prawdziwej kuchni i tam był duży płomień, a ciasta były miękkie, błyszczące z czarną skorupką. W kącie albo przy oknie stała prawdziwa choinka ubrana we włosy anielskie, watę i srebrne bombki. Były też gdzieniegdzie jabłuszka i kolorowe, zeszłoroczne obrazki, które dostawaliśmy od księży za dobre zachowanie. Mama tylko dawała mi przypinki i przypinałam na gałązki małe świeczki. Tata tylko zapalał nam zimnie ognie, których bałam się, bo kuły igiełkami, a uwielbialiśmy je z bratem. A dziadek wychodził karmić zwierzęta opłatkiem. Śpiewałam kolędy.
 7. valeria

  III Niedziela Adwentu

  Ładne, ale Jego królestwo juz trawa tam wysoko na niebie :)
 8. valeria

  najczęściej noszę puste

  Skondensowane
 9. valeria

  Apetyt

  piękne, początek bardzo
 10. valeria

  Błyszcz

  dziękuję Wam
 11. valeria

  Błyszcz

  Chcę słodką być czeremchą i kąsałbyś moje wargi. Tu na górze podmuch, a na dole gorący, jesteś szeptem. Wtapiam się w jasnych kolorach. W łóżku słońce, nie śmiem dotknąć twoich oczu.
 12. valeria

  Mikołajkowy prezent

  nie sprzedaję, tylko tak wrzuciłam. po latach wracam czasem do swoich i wierszy i na nowo odkrywam, że te co mi się nie podobały, teraz zyskają w moich oczach, ale co są idealne już mi się nie podobają. :)
 13. valeria

  Dług

  tylko zostać kochanką:)
 14. valeria

  Mikołajkowy prezent

  dziękuję, też tak mam:)