Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nata_Kruk

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  5614
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Nata_Kruk

 1. .. o Booooziuuuuu, dla niego.? a kiedy "dla me"... :( ;)
 2. Nata_Kruk

  Tęsknota

  Wartko, Marlett..:) jest ich trochę, a nawet 'bardzo trochę', ale gorzej z czasem. Zawsze sobie obiecuję i... no właśnie. Muszę już kończyć.
 3. Nata_Kruk

  Cierń

  ... podtrzymuję zdanie.
 4. Nata_Kruk

  Normalni ludzie

  ... nazbyt często, takich 'normalnych' mamy wokół siebie. Dobrze podpatrzone.
 5. Nata_Kruk

  Tęsknota

  .... wyczuwa się ogromną, tytułową.. tęsknotę. Ładnie.
 6. ... troszkę szkoda, że takie króciutkie... :) Miłe budzenie, to prawie jak... upominek... ;)
 7. że brak na okrągło toć nie tylko żebrakowi dlatego biorą gdzie tylko można co widać... ....tu i ówdzie
 8. Nata_Kruk

  gasnę

  ... za mało mi na wiersz, to mogłoby być puentą większej całości. Po takich słowach, zaczynam zastanawiać się, na ile poważne są słowa, czy to tylko peel, czy Autor. W każdym razie, Pi ma trochę racji... to, czy zauważą, czy nie, zależy także od osoby, która to zapisuje. Pozdrawiam.
 9. ... to prawda, te tak uważam, a Piotr... oby był...
 10. Nata_Kruk

  na języku

  .... :) urocza odpowiedź.!
 11. Nata_Kruk

  wiosennie

  Janko Muzykancie... :) gdzie indziej, chciałabym, żeby już wszystko powiedziano... ;) Ludziki z wiosną potrzebują lekkiego "zwiosennienia" i niech im się 'wiosenni', choćby przy moim tworku. Czytałeś gdzieś... kiedyś... że nie lubię.?... oj, to chyba niemożliwe, ja bardzo lubię rymowane wiersze, z początku mojej bytności na forum, tylko takie 'kreśliłam', a teraz od czasu do czasu próbuję, tak, próbuję. Ten wyżej, to najzwyklejszy impuls "pomyłki" w przestawianiu zegarów, może zdarzy się kolejny, któż to wie.... musiałoby to być, letnio, lub ewentualnie zimowo. Czas pokaże. Bardzo dziękuję za wizytę, że spóźniona, nic to, ale jest.... :) Justyno Adamczewska... fajnie, że było coś uroczego i fajnie, że odnalazłaś 'nutki baśniowe'... :) Bardzo Wam dziękuję, ślę pozdrowienie.
 12. Nata_Kruk

  S hiteczka

  ...:))))))) czytam z zapartym "techem", a tu.. dwa.. :D No, młody "chówniarz".
 13. Justysia, podpisuję się pod słowami Ani. Pozdrawiam.. :)
 14. ... znam, uwielbiam Magdę Umer.! Nie tylko.... :)
 15. Nata_Kruk

  S hiteczka

  ... oj tam, nie taki... do niektórych spraw, dobry jest, chyba... ;]
 16. Nata_Kruk

  Czasofrenia

  Koleżanki mogą mieć sporo racji, że to o konkretnych zaburzeniach chorobowych.... Pierwsza strofa dobra i w zasadzie każde jej słowo jest.. pląsaniem ślepca. Druga jest chyba kontynuacją 'wojny czasowej', która dzieje się w głowie peela, jakby był w zawieszeniu, pozornie 'stoi w miejscu', ale i tak wie, że.. kiedyś nadejdzie.. wyczuwa to podświadomie. Głęboki stres i zwariowane czasy, też mogą zagonić 'nad (podobne) krawędzie'. Ogólnie, zaciekawiło. W drugiej - marzyć - osobiście wolałabym w 1 os.l.poj. dodaję też "i". marzę o kiedyś i boję się.. oraz, drugie "gdy", można by śmiało wyciąć. Pozdrawiam.
 17. .... nie powala treść. Wiem, co masz na myśli, moje małe co nieco, jw. choć i tak nie jest to "ideał". Czy, w ogóle, jest idealny tekst.? Pozdrawiam..:)
 18. Bezsilności, które tu podajesz (wiem, to cykl) jest może nawet więcej, niż 'pięć' sztuk.. ;) Świetne 'wejście' w wiersz, znów Piotr 'obok', który musi wysłuchać żalenia się peelki. To prawda, człowiek czasami sam sobie staje się ciężarem, gdy w głowie lista 'dokonanego' zła, które mogłoby być odpuszczone, ale nie jest pewny, czy będzie.... Podobno będzie. Piękna puenta, zamarzać - umierać, tak czytam. "co zakwitłoby"... Tetu, maleńka sugestia, nie chciałbyś.. co mogłoby zakwitnąć.? lepiej czytać, mnie przynajmniej Ode mnie, plus. Pozdrawiam.
 19. Nata_Kruk

  1945

  ... unikaj takiej ilości, takich samych końcówek wyrazów, to "zabija" treść, aż huczy w uszach. Do tematu nie mam nic. Pozdrawiam.
 20. Nata_Kruk

  S hiteczka

  .... nietruno, bo i.. lżejsza... 'zawarta ość' Hej Don.
 21. Nata_Kruk

  Po prostu

  ... ta super i w ogóle temat dobry i dobrze brzmi.. (...) Lecz bez złudzeń i dąsówWarto dobrym człowiekiemByć dla ludzi po prostu . . . :) no... po prostu Dobranoc.
 22. :).. ale kruk świetny.... skąd Ty go "wyczarowałeś". Ja do tyłu z takimi wstawkami jestem., buuu. Do szkół mi trzeba.. ;)
 23. Nata_Kruk

  na języku

  Marcinie, wybacz, że tak... muszę zmykać..:)
 24. Nata_Kruk

  wolno mi ?

  ... Marlett, zakończenie Wiktora bardziej mi, nie "wbijam się" w ten u Ciebie i trochę błądzę... sorry, ale wycina mi się co nieco. Pozwolisz, że podam jak czytam, tylko nie krzycz na mnie..:) Może nie zrozumiałam czegoś, niemniej... próbuję. Pozdrawiam. najmilsza chwila kiedy zasypiam powiedz mi powiedz dlaczego więzisz mnie widzę przez okno wszystkie pory roku lepiej posadź za kratami to sprawiedliwe i tak jestem twoja smutek obudzony rankiem ogarnia bez powodu
 25. Nata_Kruk

  Wyrównanie

  Poczytałam niektóre komentarze, dla odszukania "wyjaśnienia" tytułu, bo treść jak najbardziej układa mi się trafnie "w moich zwojach". Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...