Nata_Kruk

Użytkownicy
 • Zawartość

  5215
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Nata_Kruk

 1. Nata_Kruk

  Jesienny wysyp poetów

  ... na dnie szuflad skrywają się czasami bardzo ciekawe 'kąski' do obejrzenia... :))
 2. Nata_Kruk

  nóż

  Treść wiersza bardzo ukierunkowana, chyba nie mylę się i dodam tylko jedno. Boli to, że w tak głupi sposób, ginie tak młody jeszcze człowiek. tj, ciągle zbyt wiele rzeczy nie funkcjonuje jak potrzeba, a czy będzie.? kto udzieli odpowiedzi.? Ja jej nie znam. .... Andrzeju, ładny załącznik wrzuciłeś. Pozdrawiam.
 3. Nata_Kruk

  ...(dotknąć oddechu gdy się skrapla)

  ... sprytnie pominęłaś tytuł, dając fragmencik z treści, można i tak... to oczywiście nie zarzut. Wiersz niemal fatalistyczny, wstrzymuję oddech, mając nadzieję, że to tylko treść... bo prawie 'ciarki' idą po ciele. Pozdrawiam.
 4. Nata_Kruk

  Memento

  ... podoba mi się przekaz wiersza. Niechby każdy uszczknął tylko trochę z niego, do swojego życia. Pozdrawiam.
 5. Nata_Kruk

  Jesienny wysyp poetów

  .... czy może źle myślę... ...... fajnie brzmi...:) ... no i to... ... już zastanawiam się w myśli... Całość bardzo ładna. Pozdrawiam.
 6. Zostawiam ślad, że czytałam... zgadzam się z jednym. Sugestie, czy uwagi mające na celu ewentualną poprawę danej treści, nie są, moim zdaniem, ingerencją w prawa autorskie, bo jedyne i niezbywalne prawo do danej treści wiersza, ma jego autor. Padło w poprzednich postach; autor wiersza może skorzystać z podszeptów, ale nie musi i jeżeli nie chce, nie ma sprawy, tyle, że w takiej sytuacji, bo też zdarza mi się 'coś' komuś 'szeptać', wyglądam odpowiedzi od autora, a bywa, że ani słowa nie napisze. Wówczas nasuwa mi się tylko jedna myśl... i po co kobieto siedziałaś na tym, czy nad tym tyle czasu, a w 'eterze' cisza. Deonix... lubię Twoje rzetelne, muszę powiedzieć/napisać, podejście do treści... i osobiście nigdy nie miałam Ci za złe, że wytknęłaś coś na "nie"... zawsze zostaje linia obrony tekstu/zwrotu itp. i decyzja autorska, co zrobi z propozycjami zmian. ps. Ty nie zabieraj się do sprzątania po sobie, co najwyżej możemy wspólnie pozamiatać okruszki po "cieście"/dyskusji... :) Jak chcesz, pomogę, mam dwa nowe komplety, zmiotka z szufeleczką... ;)
 7. Nata_Kruk

  pomiędzy deszczami

  .... ten odbiór mam i dzisiaj.
 8. Nata_Kruk

  słownik wyrazów pochodnych

  Marcinie, Anna Rebajn i jeszcze kilka innych osób, należy do moich ulubieńców w poezji rymowanej... :) Można się od niej/ od nich uczyć.
 9. Nata_Kruk

  bez strachu

  "Bez strachu"... gdyby tak można było, ach, gdyby... Bardzo ładne wierszowanie.
 10. Nata_Kruk

  z nudów napiszę o miłości***

  ..... Anno, chciałabym z nudów takie cudeńka pisać. Brawo.!
 11. Nata_Kruk

  słownik wyrazów pochodnych

  Tytuł trafny, a treść do kołysania myśli. Pozdrawiam, Anno.
 12. Nata_Kruk

  tęsknota

  Takiej strony Twojego pisania nie znałam, czy można rzec, że odkrywam(y) Cię na nowo.? a może nie na nowo... może to "coś", co tkwi w Autorze, ale było w uśpieniu... bądź było nieeksponowane... Zaiste, to jest "tęsknota". Pozdrawiam.
 13. Nata_Kruk

  z bajki w mit

  Fakt, super się czyta. Hej.
 14. Nata_Kruk

  piszę tobie wiersz

  ... ten fragment naj... dla mnie... Pozdrawiam.
 15. Nata_Kruk

  Do poety

  Dobra satyra, jest o czym pomyśleć, także... :)) Pozdrawiam.
 16. Nata_Kruk

  Syfstem zwabija III

  Lubię Twoje słowotwórstwo... :) Hej, Donie.
 17. Nata_Kruk

  Przed siebie

  Tytuł "przed siebie", pierwsze słowo "idź" oraz końcowe "oddychaj", jest dobrą klamrą spinającą całość - co trzeba było pierwej przeczytać. Wydaje mi się jednak, że gdziekolwiek zdecydujemy iść, trzeba choć zerknąć przed siebie, żeby nie wejść w 'coś beee'. Ogólnie, intrygująca treść... i jedno mnie zastanawia, raczej, włożyłabym głowę w spiralę słońca, bo jeśli (od)uchylić, to.. od.. spirali słońca, to taki mój dylemat. Nie jestem tego pewna, ot.. głośne myślenie. Liczę na odzew. Pozdrawiam.
 18. Nata_Kruk

  Marzenie

  Jako marzenie, podajesz ważne wersy, niech się spełni. Stonowana, spokojna treść. Pozdrawiam. ps. Sylwek potwierdza moją niepweność. ;) ale i tak przychylnie patrzę na treść, udając, że błędów nie widzę.
 19. Nata_Kruk

  Rewersy

  Trochę tajemniczo... gdzie umieścić siebie, gdybym była 'bohaterką'/turystką... no i tytuł, dobry, bo każdy z nas, tak mi się wydaje, ma swój(swoje) rewers(y). metoo???... :) Pozdrawiam.
 20. Nata_Kruk

  zabawa

  Bardzo lubię zabawy w śniegu. Wyżej, to bardziej opis, opowiadanie (nie wiersz) zabaw na śniegu. Ładnie ujęty temat. Pozdrawiam.
 21. Nata_Kruk

  Zimno

  Jeżeli to debiut, to wg mnie, udany. Jest "zimno'. chwilami aż mrozi. Pozdrawiam. ps. To bardziej do Janko... taka treść może sugerować, że to nie nowicjusz, chociaż.... 'licho' wie... ;)
 22. Nata_Kruk

  czułe punkty  (odleżyny)

  Kobra, bardzo dobre obserwacje. Wiersz, tytuł i treść, na plus. Dla mnie, na pewno. Pozdrawiam.
 23. Nata_Kruk

  Jak można

  Odbiegnę na chwilkę od tematu, jw. Wczoraj obejrzałam film, "Janek Wiśniewski padł"... gotowało się we mnie, jak oni mogli... jak widać, mogli, bo mieli władzę, tj. my byliśmy pod butem i rzesza "tańczyła" jak chciał "przyjaciel". Co do treści, "Jak można", takie rzeczy nie napawają optymizmem... i powtórzę, jak widać, można, tylko co dalej... Pozdrawiam.
 24. Nata_Kruk

  [wiersz o miłości]urodzinowy prezent

  Myślę, że rozpakuje... :))
 25. Nata_Kruk

  [wiersz o miłości]rozmowy intymne

  'Powiem" tak, rozkoszne.... :)