Skocz do zawartości

Nata_Kruk

Wprawni poeci
 • Zawartość

  4640
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

78 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1287 wyświetleń profilu
 1. moja modlitwa

  No to zazdroszczę, Marku. Mam w domu dwa jego tomy, no... może jeden, to tomik...:) Zaczytywałam się jego wierszami. Powinnam wrócić do nich, gdy skończę książkę.
 2. Sen

  Zajrzałam dla tytułu. Zrobiło się trochę mroczno, mokro i niebezpiecznie, niech takie tylko sny będą. Ładnie. Pozdrawiam.
 3. Dystopia

  Tytuł i treść współgrają. Ciekawie jest. Pozdrawiam.
 4. internetowa dama

  Tematem dołączasz do propozycji Sylwka L. U niego kobiety przerabiały się, a tutaj mamy oryginał. Równo, rytmicznie i.. totalnie zaskoczyłeś puentą... :) To wiersz, który świetnie by wypadł w kabarecie, a może nie tylko tam. Ps. prawie słyszę Andrusa, jak to śpiewa. Pozdrawiam.
 5. tak mi się coś zechciało

  Dobra zabawa słowem, "niełatwo", ale fajnie się czyta. Hej.
 6. ósmego o ósmej z uśmiechem

  Janko, kompletnie inaczej, w tym dniu. Fajne... :) Dzięki i pozdrawiam.
 7. Na Dzień Kobiet i nie tylko ...

  eeee, nie, byłoby nudnawo. Macieju, dziękuję za życzenia... :) Pozdrawiam.
 8. Dla Pań

  Czaaasem się użalam, ale nie ósmego marca... :) Sympatyczna okazja dla takiego wiersza. Z dziennym poślizgiem, dziękuję za życzenia. Też zdrowia życzę.!
 9. padał deszcz

  Prosty i fajny tytuł. Gdy doszłam do "smutno biegli jeleni", od razu zagrała mi w głowie "Ciochosza", wykonawca - Grzegorz Turnau, na pewno znasz. Treść ogólnie zatrzymuje, poprzez swoją inność, ale zasugerowałabym minimalne zmiany i żeby za wiele nie pisać, wrzucam moje czytanie. przepraszam za grzebanie. Pozdrawiam. padał deszcz Verlienowi padał chłodno i mgliście opadały liście w smunku jesieni smutno biegli jeleni do jeziora chłodnego żeby prosić wody szarej od deszczów chłodnej od sizych tumanów zmarzłej i nieciepłej we łzach straconej wiary w chemii milczących tlenów w smołach drzew zadumanych w cienkiej powłoce jesieni że może coś się zmieni
 10. Kwiaty wokół

  Potrzebny enter po.. niesione.. bo wychodzi na to, że kwiaty niesione są na rękach w domkach z papieru. A może lepiej... do domków z papieru... Ogólnie do dopracowania, puenta nie przekonuje mnie, choć wiem, co masz na myśli. Brak może jeszcze kilku słów.? Nie wiem. Pozdrawiam.
 11. Wszystko ma sens

  MaksMaro... pierwsze skojarzenia były podobne do tych, Luule, a że bywam tępawa, musiałam zerknąć na posty. Fajnie zakończyłaś całość, a czy "wszystko ma sens", dobre do rozważania. Wrzuta Jan_ko, cóż, parsknęłam w ekran.... :) Pozdrawiam Was.
 12. Jeszcze nie teraz

  Mam wrażenie, że pisał to ktoś stosunkowo młody. Wyczuwam młodzieńcze zakochanie/zauroczenie oraz chęć zatrzymania osoby obdarowanej uczuciem. Nasuwa się pytanie, czy to.. na chwilę.. wystarczy, być może... :) Pozdrawiam.
 13. "Róża"

  Podpisuję się pod słowami AnnieM. A róże bardzo lubię. Pozdrawiam.
 14. moja modlitwa

  Ładna fraza... :) skojarzyła mi się z poezją ks. Twardowskiego. Całość przypadła mi. Dobry pomysł na własną modlitwę. Pozdrawiam.
 15. Quo vadis

  ... też tak czasami myślę. Krótko i w temacie, dobre pytanie na koniec, dla każdego. Pozdrawiam.
×