Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


Nata_Kruk

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  5499
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

458

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

3715 wyświetleń profilu
 1. Nata_Kruk

  Niebo jest w nas

  Evicco, niech to wszystko, co jest dla Ciebie niebem (oazą), będzie nim jeszcze przez dłuuugie lata.... :) Spokój gości pomiędzy wersami, no i.. leśny gaj.. czego chcieć więcej. Pozdrawiam.
 2. Nata_Kruk

  Podróż

  Mario, Twoja "podróż" wydaje się być bardzo ciekawą i barwną propozycją dla peelki. U góry zasugerowałam niuanse, które pozwoliłyby na wyeliminowanie powtórek... popatrz w spokoju, może akurat coś zechcesz, bo wiersz "niesamowity".. :) jak napisał Janko. Pozdrawiam.
 3. Peel pamięta, bo zadurzył się/zakochał po same uszy i... niech pamięta, to co było najprzyjemniejsze, wtedy. (...) przecież byłaś tylko jedną z wielu w tłumie . . . zasugeruję, przecież byłaś jedną pośród wielu w tłumie Pozdrawiam.
 4. Nata_Kruk

  Spadając na wietrze

  ... jeżeli wyznaczysz odpowiednią trajektorię szybowania, spotkasz... ;)
 5. W treści bardzo ładnie rozwinąłeś tytuł i ogólne przesłanie na pewno na plus. Andrzeju, Don ma rację, interpunkcję może lepiej w ogóle wywalić... nie jest dobrze usytuowana. Też jestem za.. w tobie wzbiera.. a nie.. "zabiera".. Od siebie dołączę szczególiki, jak np. w drugim wersie, zamiast "rób", zasugeruję, zrób.. (...) /to jest/ droga, bardzo trudna . . . . . a gdyby.. taka droga.. zniknie choć jedno "to" z wiersza przejdź ją /z/ sercem, albo wcale . . . . a gdyby bez.. "z"..? tak mi się poszerza 'pole'.... Wiersz oczywiście Twój... :) Pozdrawiam.
 6. O ponurych sprawach też trzeba, a ja poczekam na 'ten' o wsi.
 7. Nata_Kruk

  Krakać

  .... ten fragment zatrzymał mnie i krążę wokół 'tej' ciszy przed burzą... ale może lepiej nie "krakać"... :) Pozdrawiam.
 8. Przez chwilę myślałam nad końcowym... "nawet nie drgniesz"... ale już mi zagrało. Jest klimatycznie, ponuro, a to też lubię w wierszach. Pozdrawiam.
 9. ... skoro tak, trzeba ruszyć.! Czytałam bez ukośników i takiej treści zostawiam punkcik. Pozdrawiam.
 10. Nata_Kruk

  Mętlik

  No proszę, można nie tylko zegar połknąć, ale i cały wiersz... ;) Janko, jeżeli pasowała pora i smakowity był, niech się dobrze "trawi". Dziękuję za obecność... :) i sympatyczny komentarz. Andrzeju W... czapki z głów... :) i na zegar, żeby.. nie tykał.. niczego, włącznie z naszym spokojem... ;) Cieszę się, że zaszedłeś tutaj. Dziękuję. Pozdrawiam Panów.
 11. Nata_Kruk

  Mętlik

  Kobro... fajnie, że spodobał się... :) Sylwestrze... rozumiem, miewasz podobnie, znaczy 'siedzisz' w kokonie, gdy brak snu... ;) Jacku... fajnie, że bez "wyjątku", ok. Obawiam się jednak, że tym razem ten szczególik zostanie... :) Dziękuję za Wasze odwiedziny i słówko w okienku. Gaźnik oraz Evicca... Wam także dziękuję za "szelest" punktowy... :) Ślę grupowe pozdrowienie.
 12. Nata_Kruk

  500+

  .... rozdają i mają, co mają... trafnie ujęte.! Wersja 'kosmetyczna' Bety, też fajna. Pozdrawiam.
 13. Nata_Kruk

  Moje niebo

  Figlarne, romantyczne i kokieteryjne nieco.. Twoje (peelki) niebo.. niech takie pozostanie... :) Pozdrawiam.
 14. Nata_Kruk

  opoka

  To bardzo "głęboki" wiersz, Kobro... myślę, że sporo jest ukryte pomiędzy wersami. Można by szukać i szukać... aż "dojdzie się" do trzech ostatnich wersów, bardzo wymownych. Niech zawsze będzie na 'moście' obecna dłoń drugiego człowieka. Pozdrawiam.
 15. Nata_Kruk

  ***

  Wychodzi na to, że ucieczka na Mazury dotleniła.. to coś.. (mózg/intuicję) i w efekcie 'płyną' wiersze. Nie szkodzi, że elektroniczną drogą, no i... może Autor sam je 'podsyła peelowi'.. :) Fajne, no i zaskakująca puenta. Chwilkę zastanawiałam się nad.... ale nie bierz tego za sugestię. Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...