Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marcin_Erlin

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  973
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0
 1. A psik! Fujj, blee, tfu! (Papuś tatuś;*) ;) Mówi się " na zdrowie"... Dobra, koniec piania, jestem żurystą, nie mogę sobie pozwolić na taki obciach, że z tobą gadam. Cześć!
 2. już się zwąchaliście...i bardzo dobrze...nigdy mi się nie podobałeś! Ojej;( Dobra, koniec piania, jestem żurystą, nie mogę sobie pozwolić na taki obciach, że z tobą gadam. Cześć!
 3. Ej no, nie ma 100 proc. fachowców: jedni piszą lepiej, a inni słabiej. Rzecz jasna zależy mi na osobach, które cokolwiek się znają na pisaniu (w szerokim słowa tego znaczeniu). No tak, ale wybierać dwóch "antyfachowców"? Dobra, muszę spadać. You talkin' to me? To przestań proszę. Bo wiesz, mnie teraz obowiązuje pewien poziom. Leć długo, ląduj boleśnie i niech ci się... Przepraszam M. Krzywaka, że nie będę z nim więcej rozmawiał, ale zostałem członkiem jury i jak M. Krzywak wystartuje w konkursie to mogę zostać posądzony o czarną magię.
 4. Ok, a teraz szczegóły. Wejdź w prywatne wiadomości i wpisz adresata: "angello", poniżej wpisz treść wiadomości, że organizujesz konkurs i prosisz o przeniesienie tematu do działu prozy, do konkursów... jak się zgodzi admin, będziemy dalej ustalać, jak nie...to trudno.
 5. Ahahahaha! Jestem w jury! Ahahaha! I to do tego z Me! Ahahaha! Zgadzam się. Cmok. Me też się zgadza, ale bez całusa, bo jej wiecznie z pyska wali. Mariusz, poczytaj posty tego chłopca i sam się zastanów nad swoją propozycją. Nie wchodzę, rzecz jasna. mariusz, poczytaj posty M. Krzywaka ale nie staraj się ich zrozumieć, poczytaj prozę M. Krzywaka, ale napij się wcześniej. I bardzo dobrze, że nie wchodzisz M. Krzywak! Idź na spacer! Przepraszam M. Krzywaka, że zaproponowałem mu spacer na ostudzenie emocji. Jako pierwszy wybrany członek jury bardzo proszę pozostałych o nie trolowanie w powyższym wątku. Won mi na podwawelskie łąki!
 6. Stawiam swoje rogi, że M. Krzywak wymięknie!
 7. Fajnie, a ja apeluję, żeby nie załatwiać pod tym tematem niewyjaśnionych, osobistych spraw egzystencjalno-empirycznych :D Pozdro. Czyli mamy: * Marcin Erlin, * Me, * ... Czekam na odpowiedzi zaproszonych, szczególnie: Agata Lebek, Jimmy Jordan, M. Krzywak i jeszcze Ktoś, myślę o pięcioosobowym składzie. Pozdro. Ahahahaha! Jestem w jury! Ahahaha! I to do tego z Me! Ahahaha! Zgadzam się. Cmok. Me też się zgadza, ale bez całusa, bo jej wiecznie z pyska wali.
 8. a jaki to ma związek z wątkiem, oprócz tego, że obecnie trolujesz? jest dość związany z wątkiem, ponieważ sugeruje wymianę w składzie jury. Po prostu ktoś, kto do jury się nadaje (amerrozzo) zastąpi tego, który jest kpiną i zaprzeczeniem rzetelnego konkursu (erlina plus grabicza) Ech, jakiś ty... Grabicz słyszałeś!? M. Krzywak własnie porównał ciebie do mnie! Graaabicz!
 9. Nie. Bywaj. Szkoda Michał, bo jesteś wnikliwym czytelnikiem, tylko od czasu do czasu nie chce Ci się komentować, w jury... chyba byś musiał :D Pozdro, przemyśl to jeszcze. Amerrozzo - hm, no nie zdążyłem zapoznać się z jego twórczością :) Hrabio Rakoski, spoko, tu już tyle deklaracji padło, że sam nie wiem, po której stronie aktualnie jestem, na wylocie, czy wlocie, ale pamiętaj: Mnie weź! Mnie! Mnie!
 10. Słyszałeś co powiedział hrabia Rakoski? Nie jestem w ciemię bity, a amerrozzo będzie przewodniczącym z siedmioma głosami w jednym intelekcie. amerrozzo jest ok. ty nie. a jaki to ma związek z wątkiem, oprócz tego, że obecnie trolujesz?
 11. to teraz będziesz mógł pisaś, że znasz błazna, który podobnie żyje w Polsce, tylko, że po pierwsze zmywa ludziom głowy, po drugie siedzi przed kompem, po trzecie na poezji.org, po czwarte, dopiero zaczyna, po piąte już go ludzie zauważają. Ok? kurde, zgłupiałem. Aby nie ciągnąć, wyjaśniam: nie mam żadnych uprzedzeń do kogokolwiek na portalu. Szanuję wszystkich, i tych mniej, i tych bardziej zakręconych, znam osobiście tylko jedną osobę. Do pomysłu kolegi Rakoskiego odniosłem się entuzjastycznie ( lubię indywidualne inicjatywy podejmowane za własną a nie społeczną kasę). Sędziów wybiera główny sponsor, jego prawo. Kto wygra, nie wiem, ale to bez znaczenia - żywię nadzieję na rywalizację pomiędzy chętnymi, chcę widzieć ten wyścig. Mam takie motto, które ustawia mnie po stronie przeciwnej do lewej: w życiu nic nie powinno być za darmo - dlatego daję stówę. Brawo dla tego pana! Brawooo! Przepraszam M. Krzywaka za klakierskie zachowanie.
 12. No okej, nie będę zmuszać... jak na razie jestem w drodzę, wieczorkiem naskrobię regulamin... wydaje się jednak, że trzeba napisać prośbę do moderatora, jak to się robi? :D Bo jestem nowicjuszem :D Pozdro. Ja!Ja!Ja! wszystko pokażę, pomogę, załatwię! tylko mnie weź do jury! Mnie!Mnie!Mnie! Wybaczcie, ADHD w końcowej fazie. Przepraszam M. Krzywaka, że mam ADHD.
 13. Elo, ja tam zalecam zakopać wszelkie niesnaski, nie po to tutaj jesteśmy, by się zabijać nazwajem. Uważam, że Marcin nie jest w ciemię bity, ale wciąż można zgłaszać kandydatów :) Jako jeden z członków jury będę zwracał szczególną uwagę na wspomiane przez Ciebie zajwisko. Super, cieszę się, że weźmiesz udział. Pozdro. Też jesteś w jury? Matko Boska!!! Słyszałeś co powiedział hrabia Rakoski? Nie jestem w ciemię bity, a amerrozzo będzie przewodniczącym z siedmioma głosami w jednym intelekcie.
 14. Elo, ja tam zalecam zakopać wszelkie niesnaski, nie po to tutaj jesteśmy, by się zabijać nazwajem. Uważam, że Marcin nie jest w ciemię bity, ale wciąż można zgłaszać kandydatów :) Jako jeden z członków jury będę zwracał szczególną uwagę na wspomiane przez Ciebie zajwisko. Super, cieszę się, że weźmiesz udział. Pozdro. iiiiii, nie mam ciemienia, z czego się cieszę?
 15. No Agata i Jimmy (rzecz jasna) zostali zaproszeni :) Ty też mógłbyś się fofatygować :D Pozdro. Praca z Jimmym i Agatą to przyjemność. Jednakże dalsza część jury całkowicie mi nie odpowiada. A że nie będę stawał sprawy na ostrzu - "albo oni, albo ja", to następnym razem z chęcią pomogę Ci w jakimś przedsięwzięciu (bo pomysł jest dobry). No, decyduj organizatorze, decyduj, czekam,czekam,czekam...i M. Krzywak się rumieni... Zaakceptuję każdą twą decyzję organizatorze...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...