Skocz do zawartości

Bożena Tatara - Paszko

Wprawni poeci
 • Zawartość

  1726
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

507 Excellent

5 obserwujących

O Bożena Tatara - Paszko

 • Ranga
  czytacz

Ostatnio na profilu byli

4165 wyświetleń profilu
 1. Zatrzymać wiatr i miłości wołanie

  Najprościej uwierzyć w reinkarnację, wtedy taki sen ma szanse się spełnić i życie można przeżyć raz kolejny :) A tak serio, zamiast zatrzymywać i układać lepiej wyciągnąć wnioski z tego co było i przeżyć najlepiej jak można to co nam jeszcze zostało. Pozdrawiam :)
 2. modlitwa

  daj mi - proszę szansę, by naprawić błąd pozwól choć raz kochać nim odejdę daj mi choć iluzję jak wygląda świat oddal gniew choć o kilka chwil a życie nabierze smaku edenu
 3. Modlitwa

  W samo sedno! Witaj ponownie Pomocy Wiosenna :)
 4. Wróg osobisty

  Myślę, więc żyję, lecz już nie zawrócę, pogodzić się muszę, przywyknąć (?) Trudno powiedzieć kiedy następuje taki przełomowy moment, od którego jesteśmy starzy :) Więc raczej przywyknąć i oswoić się z myślą o przemijaniu, ale... w wierszu wszystko wolno ;)
 5. Moc dał władcom?

  Jest moc... ;) A tak poza tym, kiedy czytam co tutaj piszecie to czuję jakbym się znalazła na innej planecie - niczego nie kumam. :))) Jedyny znany mi i sensowny palindrom to: "kobyła ma mały bok" :) Pozdrawiam ciepło :)
 6. Wróg osobisty

  Nad tym zastanawiałabym się jeszcze odrobinę :) I nie za bardzo wiem jak pogodzić tego osobistego wroga z ginącą młodością. Czegoś tutaj brakuje, może dopisz jakąś zgrabną puentę, w której to połączysz?
 7. Biznesmen

  Rzeczywiście stać Cię żeby napisać coś z jajem ale żeby aż tak literalnie.... :) Nie poznaję Kolegi... Pozdrawiam :)
 8. W moim ogrodzie

  Witaj Mary :) Może być :)
 9. Nauka życia

  Byłam, czytałam, lubię. Pozdrawiam :)
 10. Erotyk abecedariusza z nawrotem

  No to czekam na kolejne :)
 11. Erotyk abecedariusza z nawrotem

  I po kolei ,i zrymowany, i z sensem - brawo. Przeczytałam z przyjemnością :)
 12. Pretekst fizjologiczny

  A może tak ? Problem fizjologiczny pewna pani miała jadąc autobusem rzekła do sąsiada: pociąg pan za wajchę, własnej siły użyj, zatrzymaj, co pędzi, nie wytrzymam dłużej! Że auto podmiejską drogę przemierzało, nie było pociągiem, i wajchy nie miało... sytuacja trudna... fizjologia rządzi ! a na tym siedzeniu nikt więcej nie siądzie. Oj Mary... Mary... gdybyś Ty taka w gorącej wodzie nie była kąpana to sama byś go doszlifowała i to lepiej a że to nie jest satyra polityczna to się zgadzam z poprzednikami , no chyba że jej nie odczytałam :)
 13. "Róża"

  Nie wiem jak mam to rozumieć, dla mnie powoływać do istnienia to tworzyć. Myślę, że każdy pisząc stara się "dać z siebie wszystko". No cóż... niemal każdy z piszących jest wyjątkowym wrażliwcem i rzeczywiście łatwo kogoś urazić, ale ani ja ani nikt z tutaj obecnych nie jest sędzią więc i mowy o wylewaniu kogokolwiek być nie może. Jestem jednak zdania że jeśli to forum ma być kuźnią talentów to każdy czytający ma prawo do własnej opinii a każdy piszący, jeśli już zdecydował się pokazać swój utwór powinien przynajmniej uszanować to prawo. Ja nie jestem w tej materii wyrocznią, chociaż czasami bardzo tego żałuję ;)
 14. Argument

  A gdzie wiersz ?
 15. "Róża"

  Nie zgadzam się z tym. Przymkniesz oko i stwarzasz precedens, po czym bardzo szybko "nowy trend" przenika do codziennego życia - języka, stroju , zachowania. Opór bylejakości i zdziwaczeniu powinien być natychmiastowy i stanowczy. I nie oznacza to ani stagnacji ani konserwatyzmu. Można być otwartym na nowe trendy ale nie na dziwactwa wszelkiej maści.
×