Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Bożena Tatara - Paszko

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  1806
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

564

7 obserwujących

O Bożena Tatara - Paszko

 • Tytuł
  czytacz

Ostatnie wizyty

5291 wyświetleń profilu
 1. Serduszko za odwagę podjęcia tematu - o nieudanych życiach, do których nie tylko one ale i oni przyznać się nie chcą lub nie mogą, nawet przed samymi sobą. Pozdrawiam ciepło :
 2. Super łamaniec językowy z zaskakująca puentą ;)
 3. Chyba żałuję, że nie zajrzałam tu wcześniej. Lubię Twoje pisanie. Nawet o sprawach na wskroś niemiłych umiesz pisać pięknie. Pozdrawiam ciepło :)
 4. Aż ciśnie się na usta - niestety! Wg mnie wiersz bardzo dobry a takie pisane w błysku z reguły mają w sobie to coś :)
 5. Szyk zamierzony czy nie - dzierżysz los w dłoni - brzmi nieco lepiej , moi zdaniem :) Serducho za wiersz do zadumania . Pozdrawiam :)
 6. Przeczytałam z niekłamaną przyjemnością. Pozdrawiam.
 7. Zajrzałam bo zatęskniłam :) I nie mam pojęcia z jakiego powodu nas mylono :) Pozdrawiam cieplutko :)
 8. - dobrze kończyć trzeba umieć - to zasada prosta trudniej jednak się nauczyć jak mądrze pozostać jak trwać mimo, bądź na przekór choć najlepiej w zgodzie z otoczeniem, z konkurencją czy walką w... przyrodzie! Witaj Jacku, miło znowu Ciebie poczytać :)
 9. Takich modliszek... no cóż wbrew pozom jest całkiem sporo a radę mam taką na już... - nim ułożysz poemat by był dla niej gotowy dla ratowania głowy przeanalizuj temat ;) Myślę, że niewiele jest sytuacji z których żartować się nie powinno. Ta tutaj nie jest ani rzadka ani tabu, więc - nie widzę przeszkód. Dzięki JanKo za czytanie i podobanie :) Pozdrawiam ciepło :)
 10. Lekko, subtelnie, interesująco. Przeczytałam z niekłamaną przyjemnością. Pozdrawiam :)
 11. Zamieniłabym to "mi" na przykład na - mój, bo według mnie, nie pasuje potoczne "mi" czy "ci" w wierszach. To pozorne powątpiewanie w samą siebie zamienia się w pewność że bez pl-ki świat i tak istniał nie będzie, bo przecież nie można żyć bez powietrza :)
 12. Niepotrzebnie tak daleko odrzuciłeś puentę, dwa wersy wystarczyłyby z pewnością. Przyjemna miniaturka :) Pozdrawiam.
 13. Korzystając z konwertera... zanurz w morzu poezji swe uszy ton niejeden w niej nie raz odszukasz stuk i przerwa telegraf notuje tititata tak zachwyca sztuka Ciekawy pomysł :) Pozdrawiam :)
 14. Blisko miesiąc bawiłam z wizytą u dzieci i wnusia na Wyspach. Zaglądałam tutaj ale nie mając dostępu do polskiej klawiatury wolałam nie kaleczyć języka za często. Cieszę się, że komentarz wywołał uśmiech :) Miłego dnia Waldku :)
 15. Bardzo dziękuję. Cieszę się, że mimo potknięć moja satyra - czy też bajka, sprawiła odrobinę przyjemności. Pozdrawiam ciepło :) Bożena
×
×
 • Dodaj nową pozycję...