tylkoja

Użytkownicy
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Do pracy mama idzie? Cały dzień jej nie widzę... Po co ta "praca"? Po co się tam idzie? Nie lepiej być w domu, śmigać na rowerze, patyki zbierać na spacerze? Ciężkie to pytanie Praca wciąga mamę wygodę względną daje, i pozwala nam wyjechać czasem w ciepłe kraje. Lecz wzmaga też tęsknotę, i zaśmieca często głowę. Mama będzie myśleć obiecuje Jak najlepiej rodzina i praca pasuje
 2. Mama zawsze w biegu, w locie a co drugi dzień do późna w robocie. Twój łośk i radość z posiadania kciuka Wzrusza mnie codziennie pomaga na udręki ducha. Nie ma mamy na spacerze Ile ta praca czasu zabierze? Lubię co robię, ale kocham Ciebie Tate, Babcię, Wujka i pare innych dusz ze starego podwórka. Nauczyć się muszę strzec czasu naszego. Ty, dom wyłączony telefon. Prośbę mam jedną Cierpliwość miej do mamy jak ja mam do czytania książeczki przed spaniem.
 3. Ale po co samolot? Iść przecież można na lody. Nogi czasem bolą, ale tyle zachodu dla wygody? Iść na lody można przecież to nie sztuka ale długo by się szło do cioci czy do wujka. Odległość, nie problem, bo w dzisiejszych czasach i Hangout i Whatsapp można ciągle gadać! Ale czasem uściskać chciało by się babcię i pochodzić po domu w Siemoniu w dużych kapciach. Wtedy najlepiej, zaufaj mamie Julka, w samolot wsiąść i ziuuuuu zrobić w chmurkach!
 4. tylkoja

  To, co lubię

  Mloda .. haha! Mam wiek chrystusowy :P A co to ten lock - bo nigdzie o nim informacji nie ma ...
 5. tylkoja

  Rewia

  można pogodę zapowiadać :)
 6. tylkoja

  Blisko

  Podoba mi się jako Twoje :) Moje chce proprawić, ale muszę wrócić do tego miejsca ... żeby czuć co poprawiam.
 7. tylkoja

  Blisko

  Co czułam przeniosłam, Dzięki! Upierdliwi to ci ze złą intencją, ci z dobrą to pomocni :D
 8. [ Napisane szybko, na brudno. Sprawdzić chcę czy działa to razem czy rozsypuje się gdzieś po kątach ;) ] Przymykając oczy, z uśmiechem na twarzyPomasować chciałabym twoje skronie.Splotłabym poźniej dłonieoparła głowę o ramię twoje.Ciałem naprzeciw, sercem ciut daleko, A jednak lepiej, głębiej, niż w uściskuWłaśnie tak chcę być blisko.
 9. tylkoja

  W retro

  prawdą jest, że teraz albo rutyna, albo swipe right or swipe left ... Zapytam ciekawsko: Czy to do kogoś, czy w próżnie?
 10. tylkoja

  Miś na łące

  ... o czym to pod przykryciem misia?
 11. tylkoja

  Mrzonka

  mnie podobają się bardzo dwie pierwsze zwrotki, bo iskra , skąpana, zgaszona Ostatnia traci troszkę tę magie ognia, iskierki, zaczyna mówić o wodzie, rzece Ja bym słońce / gwiazdy z tej jednej małej iskierki chętnie zrobiła .. Ale co czujesz nie wiem, więc przeczytam jeszcze raz i będę tej wody szukać :)
 12. tylkoja

  Pytanie

  hmm... czy to nie obetnie sensu troszke? Moral ma byc taki, ze powinnismy zachecac do pytania i odchodzic od oceniania. I zastanawiac sie czy nie zadarza sie nam, ze robimy tylko to pierwsze.