PraKtyczna

Użytkownicy
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. PraKtyczna

  Więcej dystansu

  A mnie się bardzo podoba, że o tym piszesz! Wielu na forum poświęca swój czas, żeby czegoś nauczyć i dać otuchy Ja też pisze do siebie samej emeile i dużo odwagi muszę wykrzesać, żeby zapostować Przenoszenie wierszy z tego forum na "gotowe" to coś czemu więcej czasu poświęcam niż samemu pisaniu ;) Dobrze odczytałam co piszesz, czy czytam/czuje co chcę czytać/czucć ? :) Aaaaaale ... Odpowiedź Marii na moje politowanie nad sobą to prawie psychoterapia ;) Jak mam cięży moment to wracam do tej dyskusji <3 jeszcze raz @Maria_M @jan_komułzykant dobrze już dobrze. Starać się będę o ojczyste ogonki :)
 2. PraKtyczna

  myśli (roboczy)

  Dla mnie płynie się tym wierszem, ale końcówka "dotrzeć do wewnętrznego spokoju" już tak nie nastraja. Czy to zamierzone?
 3. PraKtyczna

  Wiersz z dedykacją

  Zdrowie Jadzi :)
 4. PraKtyczna

  *** (Nim usnę, tak cicho)

  Pięknie, ale prosto :) Czyta się i czuje jesień, zimę Tylko ostatnia zwrotka z rytmu mnie wybiła, choć nie wiem dlaczego. Tak cicho pożyczę korzeni czy usnę? ;)
 5. PraKtyczna

  "sami swoi" Gin Władca Mamrot

  Na cześć miłości sąsiedzkiej :D dobre!
 6. PraKtyczna

  Kochane zatruwane

  Oj ... do dziś to czytam gdy mam zły dzień. Tak to pięknie napisane - Dziękuje!
 7. PraKtyczna

  Raz jeszcze

  Dzięki Czarku!
 8. PraKtyczna

  Ptaki

  Zgrabnie napisane! Ech ta potrzeba wolności i przestrzeni chyba w każdym z nas drzemie Patrzeć na morze, niebo, latać i na gwiazdy zerkać jak w hipnozie :)
 9. PraKtyczna

  Mgły

  Super, że tylko pół ostatniej zwrotki ciemne chmury zjadają :) Tak trzymać Bardzo fajnie mi się czyta, bo świetnie napisane i podobnie mam i ja. Poranek to poniekąd wyznacznik dnia, bo jak jest cieńki, to trzeba sie napracować, żeby dzień utuczyć :D
 10. PraKtyczna

  Przyjaciel potrzebny od zaraz

  :) cieszy mnie to!
 11. PraKtyczna

  Gra

  Dla mnie pokazuje zmianę reguł w trakcie gry. Chciałoby się wiecznie Bać się można, że wcale Czasem prawie się udaje. Więc próbuje się dalej. :)
 12. PraKtyczna

  Now we are free

  Bardzo zgrabnie, łatwo i pięknie pokazuje jak można zanurzyć się w muzyce. Zazdroszczę troszeczkę wrażliwości :) Zgadzam się, że tytuł nie wprowadza w czytanie, a raczej zmyla (ja czytając pierwsza zwrotkę cały czas zastanawiałam się skąd się wziął) Może mógłbyś dopisać jako notkę jakiego utworu słuchałeś? Napiszę jak inni wcześniej - to tylko sugestia
 13. PraKtyczna

  Przyjaciel potrzebny od zaraz

  Jak pisze Beata, płynie się czytając :) Gdyby nie ostatnia zwrotka napisałabym, że czasem warto poszukać bratniej w samotności i naturze. Ja, mimo, że stworzenie stadne, najspokojniej czuje się sama z daleka od wszystkiego co świeci, mówi i myśli... Poza tym, tylu tutaj ludzi do Ciebie pisze, więc sama nie jesteś!
 14. Budzę się ciężka,bez życia, bez chęci.Mgła za oknem,w głowie dym.Zamykam oczy,serce mruże.Widzę w sobiesmętną duszę.Tropem podążamżycia rodzinnego.Za żoną, za matką, bez czasu wolnego. Moment, moment Co się dzieje? Cicho w domu wszyscy śpią! W kącik uciekam,już się nie smucębo, choć cichutko,własną melodię nucę.
 15. PraKtyczna

  Anioła bym wynajęła

  Super pomysł, pisanie też. Podoba mi się, że łatwo się czyta. Ja bym chyba anioła na trenera zamieniła, bo potrzebuje czasem, żeby ktoś mnie mocną ręką z łóżka wyrzucił ... Widzę, że też do tego nawiązujesz pisząc "Aniele zejdź z nieba na chwilkę,potrząśnij mną odrobinkę." Dodałabym więcej rytmu. Da to rymy częstochowskie, ale to już cała ja .. ;) Anioła z bym wynajęła, Dobrze bym zapłaciła Może dałby trochę szczęścia, Nauczył dobra i męstwa, w każdej sytuacji, gdyż ostatnio brakuje mi motywacji.