PraKtyczna

Użytkownicy
 • Zawartość

  131
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. PraKtyczna

  Kochane zatruwane

  Oj ... do dziś to czytam gdy mam zły dzień. Tak to pięknie napisane - Dziękuje!
 2. PraKtyczna

  Raz jeszcze

  Dzięki Czarku!
 3. PraKtyczna

  Ptaki

  Zgrabnie napisane! Ech ta potrzeba wolności i przestrzeni chyba w każdym z nas drzemie Patrzeć na morze, niebo, latać i na gwiazdy zerkać jak w hipnozie :)
 4. PraKtyczna

  Mgły

  Super, że tylko pół ostatniej zwrotki ciemne chmury zjadają :) Tak trzymać Bardzo fajnie mi się czyta, bo świetnie napisane i podobnie mam i ja. Poranek to poniekąd wyznacznik dnia, bo jak jest cieńki, to trzeba sie napracować, żeby dzień utuczyć :D
 5. PraKtyczna

  Przyjaciel potrzebny od zaraz

  :) cieszy mnie to!
 6. PraKtyczna

  Gra

  Dla mnie pokazuje zmianę reguł w trakcie gry. Chciałoby się wiecznie Bać się można, że wcale Czasem prawie się udaje. Więc próbuje się dalej. :)
 7. PraKtyczna

  Now we are free

  Bardzo zgrabnie, łatwo i pięknie pokazuje jak można zanurzyć się w muzyce. Zazdroszczę troszeczkę wrażliwości :) Zgadzam się, że tytuł nie wprowadza w czytanie, a raczej zmyla (ja czytając pierwsza zwrotkę cały czas zastanawiałam się skąd się wziął) Może mógłbyś dopisać jako notkę jakiego utworu słuchałeś? Napiszę jak inni wcześniej - to tylko sugestia
 8. PraKtyczna

  Przyjaciel potrzebny od zaraz

  Jak pisze Beata, płynie się czytając :) Gdyby nie ostatnia zwrotka napisałabym, że czasem warto poszukać bratniej w samotności i naturze. Ja, mimo, że stworzenie stadne, najspokojniej czuje się sama z daleka od wszystkiego co świeci, mówi i myśli... Poza tym, tylu tutaj ludzi do Ciebie pisze, więc sama nie jesteś!
 9. Budzę się ciężka,bez życia, bez chęci.Mgła za oknem,w głowie dym.Zamykam oczy,serce mruże.Widzę w sobiesmętną duszę.Tropem podążamżycia rodzinnego.Za żoną, za matką, bez czasu wolnego. Moment, moment Co się dzieje? Cicho w domu wszyscy śpią! W kącik uciekam,już się nie smucębo, choć cichutko,własną melodię nucę.
 10. PraKtyczna

  Anioła bym wynajęła

  Super pomysł, pisanie też. Podoba mi się, że łatwo się czyta. Ja bym chyba anioła na trenera zamieniła, bo potrzebuje czasem, żeby ktoś mnie mocną ręką z łóżka wyrzucił ... Widzę, że też do tego nawiązujesz pisząc "Aniele zejdź z nieba na chwilkę,potrząśnij mną odrobinkę." Dodałabym więcej rytmu. Da to rymy częstochowskie, ale to już cała ja .. ;) Anioła z bym wynajęła, Dobrze bym zapłaciła Może dałby trochę szczęścia, Nauczył dobra i męstwa, w każdej sytuacji, gdyż ostatnio brakuje mi motywacji.
 11. PraKtyczna

  Raz jeszcze

  Dzięki Judyt! Mnie się wydaje, że zaczynam od fundamentów ... może do nieba w końcu dojdę.
 12. PraKtyczna

  Pierwszy stopień

  Okrutnie prawdziwa historia... Parę komentarzy dla zabawy słowem: Jeśli po północy to bardziej robota, nie praca: Wracam z pracy po północy --> Wracam z roboty po północy Budzik to brutalny fragment wiersza. Samo słowo mnie skręca więc Sen nie zdążył oczu spowić a już dzień się zrodził nowy.
 13. PraKtyczna

  czas na wspomnienia

  Pięknie, bo rymów nie widać, a jednak czyta się tak rytmicznie... Tak łatwo, że nawet nie chciałam ich szukać :) Bardzo też pozytywnie i na czasie. Jedyne czego mi brakuje (może po prostu z ciekawości) to paru wersów od siebie, np. czy łatwo pożegnać wspomnienie lata?
 14. PraKtyczna

  Raz jeszcze

  Dziękuje, To co piszesz opisuje dokładnie to jak się czuje. Odpisałam Deonix_ troche bardziej z serca (ze łzami w oczach) Oswajam się - powoli...
 15. PraKtyczna

  Raz jeszcze

  Dziękuje Ja często wyzywam siebie do robienia tego co dla mamy było ważne. W jednek z ostanich kartek urodzinowych pisala "Człowiekowi potrzebny jest poryw i pasja - oby nie opuszczały Cię. Zasypiaj z wesołymi myślami i jak najmniej zwątpień!" ....