PraKtyczna

Użytkownicy
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. PraKtyczna

  Nogami przebierać

  Oj .. dla mnie to rozmowa ze sobą przy przebieraniu nogami. Nie chciałam mówić "mym" "mojej" , ale potem zarzuciłam pomysł. Ty wolałbyś wierszyk na "twym" "twojej" ?
 2. PraKtyczna

  Nogami przebierać

  Dzięki Rafale. Rymy są troszeczkę niedokładne, prawda. Rozumiem, ale jako, że dziecinny i beztroski to wierszyk to tak go póki co zostawię :)
 3. PraKtyczna

  Oszósta

  Dziękuje duszko za dobre słowo! Trafna uwaga o wątpiących wersach ... prawda jest taka, że od nich zaczęłam a poźniej przestawiałam gdzie popadnie i nie wiedziałam co z nimi zrobić... śpiesznie usuwam - dzięki, że mnie od nich uwolniłaś ;)
 4. PraKtyczna

  Oszósta

  Dziękuje ... za czytanie i szczerość! Dobrze wiedzieć, że ja nie jedna się zmagam :)
 5. Dzięki - piękne, a chyba mało znane..
 6. Baardzo trafnie - wielkie dzięki za sugestie!
 7. PraKtyczna

  Oszósta

  oj... a ja jej cały czas nie widzę... możesz palcem pokazać?
 8. PraKtyczna

  Mam pomysł

  Ładnie, nie wzniośle, przyziemnie Nie spodziewałam się na koniec "miłości" Pierwsze zwrotki opisują budzenie dziecka A końcówka dojrzałą miłość... przechodząc przez propozycje pojednania... Czy chciałeś przekazać, że trzeba dziecko obudzić by rozpocząć miłosną terapię? :)
 9. Chyba bardziej na odczuciu chciałabym polegać... więc dzięki :) Często próbuje "marsza grać" pisząc. Najczęściej nie jest to najlepszy pomysł. Zrozumiane - będę próbować nie zawsze i nie na siłę klaskać na "raz".
 10. Trzeba to spalić, w koszu zostawić. Moimi problemami innych nie dławić. Stop! Krzyczy rozum kochany. Przekuwa szpilką logiki schemat dobrze znany. Walczy ile może kompleksy wyrywa porządkuje, błoto z oczu zmywa. Udało się! Dzień poukładany Praca jak marzenie Kondycja coraz lepsza Co z tego... gdy wybije szósta zbudzi się znów syndrom oszusta.
 11. Dziękuje! Nie wiem dlaczego, ale w tym co jest czuje więcej rymu... Czy może jednak coś mnie się poplątało ... ale nie brzmi tak jak powinno? A jeśli umrę po Tobie Złamie mi się serce dopiero wtedy swoje miejsce znaleźć mogła będę. Daj znać, ciekawa jestem :)
 12. PraKtyczna

  Odrywam duszę od ciała

  Oj, ja też często na próżno szukam jedzenia dla duszy... Pięknie napisane. Podoba mi się "rwanie" zdań. Gdy się czyta wpada się w dobry rytm. Ściskam
 13. PraKtyczna

  Taka

  Super, czyta się jednym tchem Mnie tylko troszkę odstraszyło przemykanie się i garbienie... a nie mogłaby starość uśmiechać się z czułością.. . ale to może nie w szpitalach. Zgadzam się z duszka , ostatnie wersy rzeczywiście zmieniają wiersz. Może po prostu chcesz go sobą zakończyć..
 14. PraKtyczna

  Afirmacja chwili

  Pięknie, lekko i z refleksją. Najbardziej urzeka mnie co w oczach. Te "iskry wolności, powietrza, ptaków, chmur, drzew i rwącej wody." Otwieramy okno i bierzemy głęboki wdech. ... a potem plany czas uczesać tak by znów zaiskrzyło ;) Ściskam
 15. PraKtyczna

  DRUGIE DNO

  Super! Prawdą jest, że baaaaardzo przyjemnie sie czyta... Troszke mi przypomina Agnieszki Osieckiej "Co by było gdyby nam zabrakło szyby" chociaż teoretycznie to zupełnie inne przesłanie ;)