Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mateusz

   Przerwa techniczna   07.12.2017

   Ze względu na trwającą migrację danych mogą występować problemy z dostępem do forum.

Barbara_Pięta

Użytkownicy
 • Zawartość

  1167
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. cdn. Prawd niechcianych

  Przyjemnie się czytało :). Pozdrawiam/B.
 2. Śmierć zastępcza

  Zakończenie mnie zaskoczyło ;). Ciesze się, że po długiej przerwie trafiłam na Twój tekst. Pozdrawiam/B.
 3. Mleczna kurtyna

  Choćby już w przyszłym wcieleniu :). dziękuję i pozdrawiam /B.
 4. Mleczna kurtyna

  nie odnajdę we mgle twojej dłoni porywem serca win nie odkupię kielichem wina podeprę zmysły utopię się w obojętności. nie patrzysz na mnie gdy to mówisz. zamarzam w środku lata obiecując to się już nigdy nie powtórzy. zawsze jest tak samo..
 5. Lekcja miłosierdzia

  Zazdroszczę rymów i płynności tekstu. Przeczytałam z wielką przyjemnością. Pozdr./b.
 6. Tylko ty nikt inny

  Do ulubionych :). Pozdr./b.
 7. Tam, gdzie nie ma już żadnych pytań.

  @Waldemar_Talar_Talar Witaj Waldemarze Dziękuję, że się rozpisałeś. Lepiej, by niektóre odpowiedzi nigdy nie nadeszły.. Pozdr./b.
 8. Środki wyrazu

  Dziękuję Janko, pozdrawiam :)/b.
 9. dziadek miał stajla

  też się uśmiecham i też gratuluję :D. Pozdr./b.
 10. Tam, gdzie nie ma już żadnych pytań.

  Dzięki, pozdrawiam Cię Janko :)
 11. Tam, gdzie nie ma już żadnych pytań.

  będziemy dryfować, koniec świata nas ominie zostanie tylko kurz, dym i trakcja wysokiego napięcia ciemność i nieskończona przestrzeń. chmury prawie tak granatowe, jak mój szkolny mundurek powietrze przepełnione nicością. miłością nazwiemy pozostawienie nas samym sobie byśmy odeszli, jeśli przyjdzie nam ochota i nie powstrzyma nas nic. opadniemy na samo dno odpowiedzi, które nigdy nie nadeszły..
 12. Środki wyrazu

  wystawiam dupę do obiektywu siląc się na trzeźwość skłaniam się raczej w przód. zawsze jakaś przyszłość jeśli ma się mocne plecy, bez tego ani rusz zostaje tylko rów. melioracyjny? oni są kryci my nadzy. oni spadają na cztery łapy a my na pysk i nie ma zmiłuj. gra muzyka mity na nasz temat trzęsą się w posadach dymamy innych albo nas oni i wszystko jest gut w półfinale wygrało kilku lub kilka, gromkie brawa dla półzwycięzców. półdupki falują wdzięcznie wnet finał. radośnie ćwierkają zwieracze będziemy gotowi.
 13. Biała kartka. <Prolog>

  :D hi hi, bo ja wiem? ;-)
 14. Biała kartka. <Prolog>

  Zuźko - kochanie, faktycznie, mało. Ja nawet w codziennym życiu mam tendencje do stosowania skrótów myślowych i jak widać ta "przykrótkość" przenosi się również na moje pisanie. Ale jedno jest pewne - grafomania mi nie grozi :D Ja to w ogóle taki litościwy człowiek jestem - staram się nie zamęczać Czytelników. Kurde, może przejdę do jednozdaniówek hahahahah:D:D:D Pozdrawiam cieplutko i dzięki za wiarę we mnie :)/b.
 15. Biała kartka. <Prolog>

  Asherku, staram się jak mogę i w tej chwili tylko na tyle mnie stać. Dziękuję za odwiedzinki. A jak tam Wasza "Strefa Smaku", bo o ile pamiętam tak się Wasze przedsięwzięcie nazywa? Pozdrawiam serdecznie
×