Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


jan_komułzykant

Użytkownicy
 • Zawartość

  3841
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez jan_komułzykant

 1. My, z czym? Jan, gonady wydano, gnaj! Ma. Wydano gnaty, tytan. Gonady wam. Jarka nadymaj, za jaja z jamy da, na kraj. Ilu Kwinto masz z samotni, w kuli?
 2. jan_komułzykant

  Ken, o dymi cel koryt okadzonym. A my, no z Dakoty rok lecimy, Donek.

  Że tu z samotni kpa Papkin Tomaszu też? Ado, Papkinom Agata cycata gamoni kpa poda. Nos ma syn Tomas, Kaju, jak samotny Samson. A ta cycata Iga? Moniko, to kino, magia, ta cycata.
 3. jan_komułzykant

  Pokolenie

  Ok, ale o łabędziu piszesz w wersie poniżej, a "niego" użyłeś wcześniej , więc rozumiesz, że to trochę może mylić, bo do podmiotu odnosimy się z reguły po jego określeniu, nie przed. Ty mówisz o "nim", zanim jeszcze dowiadujemy się o "jego" istnieniu. O to mi chodzi. :)
 4. jan_komułzykant

  Nie fantazjuj, nie zmyślaj

  Dobre, podoba mi się, jest rzeczywiście rzeczowo i wprost. Poza tym "koromysł" - swietny, na pewno spodoba się Don Kebabbo ;) Pozdrawiam. PS Nie oplatam? :?
 5. jan_komułzykant

  Łapy precz od poetów

  nie czytałem komentarzy, sorry, a to od razu rzuciło mi się w oczy. I w grę wchodza dwie rzeczy. 1. Nie chodzi mi o dookreślenie zaimkowe, tylko pozbycie się podwójnego "co" w tak bliskim sąsiedztwie. Ok, to inaczej, wstaw na chwilę zamiast "co" - np. "która" (obfitość, która) "bo obfitość posiadam która mi niepotrzebnA jest" 2. Sprawa w tym, że "obfitość" nie może być "niepotrzebne", tylko "niepotrzebna". I stylistyka nie może tu być inna.
 6. jan_komułzykant

  Pokolenie

  jeśli za wychowanie ta odpowiedzialność, to "za nie", a nie "za niego". Musisz zwracać uwagę na takie rzeczy, bo tekst od razu staje się niewiarygodny. skąd ten łabędź i dlaczego obok wystrzępiane plemię? Dla mnie niezrozumiałe i nieuzasadnione. Wiersz, to trochę jak skrzętnie sporządzone danie. Mam wrażenie, że Twoje składniki, trochę są przypadkowe.. Może następny, a moze w tym coś zmień? Pozdrawiam.
 7. jan_komułzykant

  Łapy precz od poetów

  wiersz w porządku, podoba mi się, tutaj jednak wystarczyłoby jedno "co" i jeśli "obfitość", to 'niepotrzebna' - bo to ta obfitość. Niepotrzebne jest "ono" - to. Pozdrawiam.
 8. jan_komułzykant

  Schabowy królem Polski

  bardzo w porządku wiersz, a co do ziemniaków no cóż, lotoś obrodzili. Pozdrawiam. wszak schabowy jest już królem tu od dawna zulu-gulę przez czas jakiś krótko mielim lecz skończylim potem ciule nas witano i żegnano zapoznano jeszcze z ofe i jak zwykle wyd***ano lecz to nie ostatnia z ofe-rt ;)
 9. Wspominamy muzyków, którzy odeszli w 2018 roku
 10. \_ / \_________ \_________ \
 11. jan_komułzykant

  świat na odwyrtkę

  jest taka rzepka co sama się nie skrobie droga niejedna z rozumu do serca jest ktoś kto palcem kiwnie w bucie jednak i serce twarde hojne w miękką dupę są takie dusze brudne i fałszywe których występków nie zmyjesz pachnidłem lecz już aplauzu bo nie znika wszystek grzęznąc w pomyjach nie czuć szarym mydłem są takie oczka co być w głowie nie chcą i niepokorność co dwóch matek nie ssie i taka ręka której nie odejmiesz a także perły których wart i wieprz jest z ukłonami dla: Stanisław Wyspiański Gottfried Wilhelm Leibniz Jarosław Abramow-Newerly Heinrich Heine i inni
 12. jan_komułzykant

  świat na odwyrtkę

  Cześć Mario, dziękuję bardzo :) @beta_b, @Bożena Tatara - Paszko, @Don_Kebabbo, @Maria_M I za serducha, pięknie się kłaniam.
 13. jan_komułzykant

  Niespodzianka

  Witaj szczęściaro :) Wiersza pozazdrościć, miłości nie wypada. Pozdrawiam.
 14. jan_komułzykant

  ... w poecie

  świetnie samm :) Pozdrawiam. a janie chcę, wiem Marysiu, na Walentych przyszła moda, ale późno na mnie dziś już, no bo jak, my samm-ce oba. ale skoro lubisz, proszzz - ja tymczasem się wynoszę ;))
 15. jan_komułzykant

  świat na odwyrtkę

  W epoce plastiku głupawego naprawdę nietrudno o takie. Nieźle pokombinowane. Pozdrawiam. Dzięki Don_Kebabbo, pozdrawiam :)
 16. jan_komułzykant

  Erotema wzajemności

  nie jest łatwo komentować wiersz składający się z trzech liter, chociaż to "nie" może mieć znaczenie. I tu jest pies pogrzebany, ponieważ brak kontekstu powoduje, że interpretacyjne możliwości stają się właściwie niemożliwe, ale i nieograniczone. I gdyby nie Twoja podpowiedź w tytule można by właściwie napisać cokolwiek. Jednak w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z erotemą, można podejrzewać jakieś manipulacyjne środki powodujące określone odpowiedzi - niekorzystne dla osoby atakowanej :) A tu masz sytuację, o której było powyżej
 17. jan_komułzykant

  trochę fizyki a może meta

  Myślę, że można, w czasach, kiedy baraszkowały "dzieci kwiaty" wszyscy niemal byli "przyjaciółmi", a wolna miłość panowała bez ograniczeń. Do czasu oczywiście i z różnych względów - małżeńskich na przykład. W innych, pod warunkiem, że obydwie strony miały podobną lub "mocną" (a to pojęcie względne) psychikę i żadna nie spietrała z tego powodu gdzieś na koniec świata. Znam przypadki. :)
 18. jan_komułzykant

  Erotema wzajemności

  to taki żart z filmu "Rejs" ;)
 19. jan_komułzykant

  Erotema wzajemności

  i tendencyjne ;p Sąsiad na pytanie, czy przestał bić żonę, odpowiedział: - tak. A po chwili: - nie mam żony.
 20. jan_komułzykant

  Motyw z Narnii

  i pewnie masz rację
 21. jan_komułzykant

  Głupie pytania

  Czy synów ma dwóch ów z Rzymu Ben Hur, czy córki, czy nul - gość darł się z Glamour. Bo piękne są kroje dla dwóch, albo dwoje, /\ gdyż gender to strój, nieważne ze skór... |
 22. jan_komułzykant

  Głupie pytania

  mam nadzieję, marksizm i leninizm, to tez nie moja bajka.
 23. jan_komułzykant

  świat na odwyrtkę

  znaczy, że przekora byłaś, fajnie :) ja miałem zadziory - wiecznie. To jest Mistrz! A nawet dwóch!!
 24. jan_komułzykant

  trochę fizyki a może meta

  to ciężkie zadanie Beto, bo albo trzeba być bardzo wyrafinowanym, albo, poza fizyką, trochę chemii dołożyć. Ogólnie temat nie do pozazdroszczenia, bo tu każdy ruch może być fuchem, jak w warcabach. Specjalizować się mówisz? To byłoby okrucieństwo w dwie strony. Ale wiersz ciekawy. Pozdrawiam.
 25. jan_komułzykant

  fonetyka monologu odejścia

  ciekawe :) wszystko wow wszystko pięknie a jak pogłos - gra z wydźwiękiem
×