Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


jan_komułzykant

Użytkownicy
 • Zawartość

  3844
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1436

6 obserwujących

O jan_komułzykant

 • Ranga
  mam okna, jajka i na baniak - ja jan_ko - mam.

Ostatnio na profilu byli

2761 wyświetleń profilu
 1. jan_komułzykant

  Ken, o dymi cel koryt okadzonym. A my, no z Dakoty rok lecimy, Donek.

  Kaina buty narodowi? Z doku huk, o dziwo do rany tu baniak. Ot sino tu. Za gzów i zgodą, sąd ogzi wóz gazu. Ton? I sto.
 2. jan_komułzykant

  Ken, o dymi cel koryt okadzonym. A my, no z Dakoty rok lecimy, Donek.

  I na psa lwicę? Naród? O Ela, ale odór, a nęci w las pani. Ewo, ja dam i madejowe. A męt samojeda ma Madej, omastę ma. On naród owija mi i maj. I wodór, Anno.
 3. jan_komułzykant

  Ken, o dymi cel koryt okadzonym. A my, no z Dakoty rok lecimy, Donek.

  Że tu z samotni kpa Papkin Tomaszu też? Ado, Papkinom Agata cycata gamoni kpa poda. Nos ma syn Tomas, Kaju, jak samotny Samson. A ta cycata Iga? Moniko, to kino, magia, ta cycata.
 4. My, z czym? Jan, gonady wydano, gnaj! Ma. Wydano gnaty, tytan. Gonady wam. Jarka nadymaj, za jaja z jamy da, na kraj. Ilu Kwinto masz z samotni, w kuli?
 5. jan_komułzykant

  Pokolenie

  Ok, ale o łabędziu piszesz w wersie poniżej, a "niego" użyłeś wcześniej , więc rozumiesz, że to trochę może mylić, bo do podmiotu odnosimy się z reguły po jego określeniu, nie przed. Ty mówisz o "nim", zanim jeszcze dowiadujemy się o "jego" istnieniu. O to mi chodzi. :)
 6. jan_komułzykant

  Nie fantazjuj, nie zmyślaj

  Dobre, podoba mi się, jest rzeczywiście rzeczowo i wprost. Poza tym "koromysł" - swietny, na pewno spodoba się Don Kebabbo ;) Pozdrawiam. PS Nie oplatam? :?
 7. jan_komułzykant

  Łapy precz od poetów

  nie czytałem komentarzy, sorry, a to od razu rzuciło mi się w oczy. I w grę wchodza dwie rzeczy. 1. Nie chodzi mi o dookreślenie zaimkowe, tylko pozbycie się podwójnego "co" w tak bliskim sąsiedztwie. Ok, to inaczej, wstaw na chwilę zamiast "co" - np. "która" (obfitość, która) "bo obfitość posiadam która mi niepotrzebnA jest" 2. Sprawa w tym, że "obfitość" nie może być "niepotrzebne", tylko "niepotrzebna". I stylistyka nie może tu być inna.
 8. jan_komułzykant

  Pokolenie

  jeśli za wychowanie ta odpowiedzialność, to "za nie", a nie "za niego". Musisz zwracać uwagę na takie rzeczy, bo tekst od razu staje się niewiarygodny. skąd ten łabędź i dlaczego obok wystrzępiane plemię? Dla mnie niezrozumiałe i nieuzasadnione. Wiersz, to trochę jak skrzętnie sporządzone danie. Mam wrażenie, że Twoje składniki, trochę są przypadkowe.. Może następny, a moze w tym coś zmień? Pozdrawiam.
 9. jan_komułzykant

  Łapy precz od poetów

  wiersz w porządku, podoba mi się, tutaj jednak wystarczyłoby jedno "co" i jeśli "obfitość", to 'niepotrzebna' - bo to ta obfitość. Niepotrzebne jest "ono" - to. Pozdrawiam.
 10. jan_komułzykant

  Schabowy królem Polski

  bardzo w porządku wiersz, a co do ziemniaków no cóż, lotoś obrodzili. Pozdrawiam. wszak schabowy jest już królem tu od dawna zulu-gulę przez czas jakiś krótko mielim lecz skończylim potem ciule nas witano i żegnano zapoznano jeszcze z ofe i jak zwykle wyd***ano lecz to nie ostatnia z ofe-rt ;)
 11. \_ / \_________ \_________ \
 12. jan_komułzykant

  świat na odwyrtkę

  Cześć Mario, dziękuję bardzo :) @beta_b, @Bożena Tatara - Paszko, @Don_Kebabbo, @Maria_M I za serducha, pięknie się kłaniam.
 13. jan_komułzykant

  Niespodzianka

  Witaj szczęściaro :) Wiersza pozazdrościć, miłości nie wypada. Pozdrawiam.
 14. jan_komułzykant

  ... w poecie

  świetnie samm :) Pozdrawiam. a janie chcę, wiem Marysiu, na Walentych przyszła moda, ale późno na mnie dziś już, no bo jak, my samm-ce oba. ale skoro lubisz, proszzz - ja tymczasem się wynoszę ;))
×