Skocz do zawartości

jan_komułzykant

Użytkownicy
 • Zawartość

  1974
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

549 Excellent

2 obserwujących

O jan_komułzykant

Ostatnio na profilu byli

1202 wyświetleń profilu
 1. Nieopodal Mordoru

  a możesz trochę jaśniej? Bo to, co ktoś powinien, albo nie - historycznie, nie ma tu żadnego znaczenia, bo nie o tym jest ten tekst. Co tu ma do rzeczy Michnik i jakieś złodziejskie machinacje komuchów? To może jeszcze przypomnij o skazanym na śmierć, za komuny, dyrektorze zakładów mięsnych, bo to też te rejony. :)
 2. czarne szeregi

  uwierz w czytelnika, ucieszy się, że zaufałeś jego inteligencji :)
 3. Nieopodal Mordoru

  Posłuchaj, nie chcę głupich konfliktów, do tego jeszcze z niezrozumiałych powodów. Przypomnę Ci tylko, że to nie ja poprzednio zacząłem się czepiać - a to palindromów, a to haiku. Powiedz mi tylko, po co? Żeby podkreślić swoją "ważność" i jak mówisz "miszczostwo"? Co chcesz tym wykazać, albo udowodnić? Dowiodłem Ci już poprzednio, że nie masz pojęcia o palindromach, a zarzuty, które miałeś do moich haiku były tylko po części słuszne, bo w niektórych celowo się drażniłem, głównie z Twoją zaciekłością, bo traktowałeś mnie (i nie tylko mnie) jak profana ;p. Na koniec, czepnąłeś się jednak haiku, które napisałem w całkowitej zgodzie z haiku Matsuo Basho. Nie pamiętam zresztą, czy to nawet nie było jego haiku. Udowodniłem, że mam wiedzę w tym temacie. I co? Też było be? Jeszcze żebyś miał rację - rozumiem. Umiem przyznać się do błędu i jeśli go popełniam, to się przyznaję. Chcesz się tu "zagryzać" - to odpadam, zagryzaj się z kimś innym. Ja chcę mieć spokój. Poza tym, jak się tu pokazałeś, po ostatnim banie, pierwszy do Ciebie wyciągnąłem łapę. Zgadza się? No to serdecznie pozdrawiam i ciesz się tym, co Ci przynosi zadowolenie.
 4. pasjonaci

  pasja, nie zawsze na złote się przekłada, w wielu wypadkach rzucano ją na żer. weźmy, taki Don Kichot, wiatrakom śmierć zadawał a dziś wciąż żre, wciąż czyta - el hombre la mujer :) Dziękuję beto, pozdrówki
 5. Nieopodal Mordoru

  Kiedyś już zadałeś mi podobne pytanie, dotyczyło palindromów, pamiętasz? Może, więc zostawmy temat. Aha, nie wiesz przypadkiem co to jest czarny humor? :) Pozdrawiam.
 6. Nieopodal Mordoru

  Pięknie powiedziane, bo szlag rzeczywiście (od niedawna) niewąski, pomijając ból głowy i brak Tewy - za Komarowa, życie wciąż się sączy. Dzięki, pozdrawiam.
 7. czarne szeregi

  mogę zabrać, ale nieprawda i poruszyłeś temat, wywaliłbym tylko "w klapie", łamie rytm, poza tym wszyscy wiedza, gdzie (bo w sercu chyba nie) Pozdrawiam.
 8. czarne szeregi

  jest pojęta doskonale źle pojętą demonstrują żebyś myślał wciąż cymbale* że się w tym nie orientują rzeczywiście część nie kuma jak te owce tępe lezą inni wiedzą ojciec umarł zdegradują a więc jęzor tylko został i megafon nic że plamę dał Mateusz damy wsparcie „paragrafom” grunt by rządził faryzeusz * - bez urazy, to autoironia :) PS że co? że żączka ? ;)) Pozdrawiam.
 9. J a j o w a r ? Brawo, jaj!

  moc jajcom!
 10. Nieopodal Mordoru

  Jest w Warszawie ulica Postępu. Pięć Lux Medów, jest Mordor i stentów zdrenowanych jest moc. Tak od lat jest - ad hoc z dwóch skarbówek tu szlag wciąż petentów.
 11. pasjonaci

  znałem szewca, co nie wpadał w pasję, na podeszwach ćwiczył ortografię, a jak zaklął, śmiano się aż w Lesku, bo nie wiedział, jak się klnie po szewsku. lecz jak buty zrobił (każdy nie znał), że to buty będą - glanc poezja.
 12. pasjonaci

  fajniej mieć niż wpadać ;)))
 13. Dzbądz

  zgoda, zmylił mnie ten opis, podany zresztą nie tylko na poniższej stronie: "Do Dzbądz należy 5 ulic, m.in.: Sosnowa, Świerkowa, Lipowa, Jesionowa, Jaśminowa." pomyślałem, ze zachodzi podobny przypadek jak z miejscowością Włoszczowa. https://www.fajnewczasy.pl/mapa/dzbadz
 14. Dzbądz

  chyba z kimś mnie pomyliłeś, bo nie zabierałem w tym temacie głosu.
 15. pasjonaci

  faux pas jach o pasjach :) Dzięki
×