jan_komułzykant

Użytkownicy
 • Zawartość

  2562
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

814 Excellent

4 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1900 wyświetleń profilu
 1. jan_komułzykant

  Smombie

  Podoba mi się tekst, nawet bardzo, bo coraz bardziej mieszamy się z matrixem, ale forma już nie. Za długi słupek, wolę panoramę. :) Pozdrawiam
 2. jan_komułzykant

  Szanowny panie

  :( no wiesz, niektórzy urodzeni w PRL już tego skrzywienia się nie pozbędą, na stałe to denko gdzieś pod skórą siedzi i już :)
 3. jan_komułzykant

  ino tylko

  Pan Innocenty* w Kowarach ino o centy się stara. Zaś Innocenta stara, dziewczęta, to bierze i no... w dolarach. *Innocenty — imię męskie pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa oznaczającego "niewinny, prawy"
 4. jan_komułzykant

  Maminsynek

  Da się. Pod wierszem i każdym swoim komentarzem masz tę opcję, jako jedną z wielu. PS właśnie to edytowałem, bo zapomniałem, że oczywiście musisz być zalogowany, żeby to wykonać.
 5. jan_komułzykant

  Uciekające pejzaże

  Serdeczne gratulacje Mario, bardzo się cieszę, że udało Ci się tak szybko wydać swój pierwszy tomik - nie ukrywam, że jestem już posiadaczem jednego egzemplarza. Ładna okładka, dobry papier, a w środku spore zaskoczenie, bo nie spodziewałem się takiej ilości wierszy. Oby tak dalej Poetko :) Pozdrawiam
 6. jan_komułzykant

  zaklęcie

  a pop i Janie wina
 7. jan_komułzykant

  zaklęcie

  nie za trzy masz i za cztery
 8. jan_komułzykant

  zaklęcie

  jak każde po kole nie
 9. jan_komułzykant

  Maminsynek

  kiedyś zadrę znajdzie w Gieni - lepiej z mamą niech się żeni. :) Są momenty, fajny film, ale chyba powinno być "maminsynek" i literówka, tutaj:
 10. jan_komułzykant

  zaklęcie

  wiara czy nic uda
 11. jan_komułzykant

  Szanowny panie

  a ja myślę, że to nie jest tylko wiersz o albumie, albu mie cuś zmyliło w tej retrospekcji. Czasem "nawet gdy brak prądu" wciąż jeszcze jest chemia, a "w blasku świec" tym bardziej. - jeden do otwierania piwa, drugi, żeby zawsze bolał? No nie, chyba nie o to chodzi, ale czuję jakieś nawiązanie do... no właśnie do czegoś, czego na pewno się nie domyślę, a może chodzi o brak umiejętności odrzucenia, posegregowania w celu dokonania najlepszego wyboru, tylko że sentyment jakoś nie pozwala. A czasem takiego wyboru rzeczywiście nie ma i zostawiamy wszystko, bez porządkowania, na swoim miejscu, albo - na później, czyli na zawsze. Jest jakaś nuta smutku w wierszu, jakby ta przeszłość trochę bolała, ale powracanie do niej sprawiało jednak przyjemność. I gdyby nie puenta pewnie dało by się jeszcze parę migawek dołożyć, a tu szast - prast i koniec, ale było ciekawie, bardzo. Pozdrawiam.
 12. jan_komułzykant

  Akceptacja Relacji

  no, niestety, Gintrowski robił to lepiej :) 0:54 - 1:05 1:53 - 2:05
 13. jan_komułzykant

  Wyznanie

  i ten jeden, tak ważny wers burzy, niestety, cały rytm wiersza, a szkoda, bo wymalowany pięknie i na Maksa :) A może: Wciąż czaruje i urzeka, w Keukenhof tulipan każdy, nim zakwitną, wiernie czeka, by cię do mnie przyprowadzić.
 14. jan_komułzykant

  Przyzwyczajenia

  @8fun Dziękuję.
 15. jan_komułzykant

  Przyzwyczajenia

  @MaksMara, @Marcin Krzysica Dziękuję, miło Was widzieć :)