Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

~Mari~anna~

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  10975
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

204

O ~Mari~anna~

 • Tytuł
  autorka_indyw_czyt.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. I ma jaj... z jajami. Jaja i na miękko, mokkę, i mania jaj. Na twardo mi jaj, i modra w tan. Umie, no; zda sadzone i mu... Jaja kurom - o, pomoru - kajaj. I napęd zającom z mocą; jazdę, pani. Jaja kota zającom z mocą... - ja; - za to kajaj. - Adwokat? - A ja tak; - o, Wda. Co, mili, pisankom cmok? - Nasi pili moc. Ma ta rukola - halo - kura tam. - Jaja kur? - Kruka jaj. - I maj... - Aj, z jajami? Ale jaj, Ela.
 2. A - obywatelu - ma i amulet, a wy boa?
 3. A domatorka - makro ta moda. I luba bon snoba buli. Babuś u bab? I namulili mi, Lilu, Mani. Że twór? - E, pikuś u kiperów też. E, jad: umyła cały muł, udaje.
 4. A Jaga zagaja. Ilu zechce z uli? I mile, i chcą - chcieli mi. Ot, zadzior kroi, zda to.
 5. Coś mnie tu zirytowało w tym śnie, jak rzeka, która płynie w kółko. (Ale to też dobrze, bo sny takie właśnie są) Na drodze powinna być dobra widoczność. Realistka.
 6. ~Mari~anna~

  Potępiam...

  Potępiono... Utrata, tatar tu. A tępota, to pęta. To Łatę - psy - spętał, ot. A to kropka, jak por kota.
 7. "Chłop po kielichu", w spytkach, na rolnych nieużytkach, o rytuałach prawił, których moc nie zanikła; toż człowiek to -- broń boże - za dobry być nie może, więc trzeba by obnażyć, by wybadać, co tam ma.
 8. Być może fikcja literacka, ale z premedytacją dziś tu podana :| Brzydzę się nimi. Oblazły mnie wkoło, są wszędzie. Odbierają mi moją wolność hasłem "obserwuj". Nic dobrego, fałsz z pychą, do pary "ręka w rękę." Spróbujcie kiedyś napotkać mnie pośród nich na imprezce. Kwiecień, a jak po grudzie. Niezrealizowane... Albo nie da się kupić, tego, co niezbędne. "Nikt nie pomógł"; - niemożność - niedbałością nazwana. Więc nie chciałam, bo nie dopięte. Nie, nie, nie liczę na was. Nie przekażą, ukryją... Choć to nie pojęte (?) Kiedy człowiek "sam sobie... sterem i okrętem" Nie bojąc się spotwarzców dopinam tu puentę. PS Nie było przy tym miło, więc mnie też nie było.
 9. ~Mari~anna~

  Ile to hoteli!

  O, i w rów twór - wio...
 10. Ot, kpina - da NIP kto?
 11. ~Mari~anna~

  Ile to hoteli!

  O, ci kit ket, stek, tik i co?
 12. ~Mari~anna~

  Ile to hoteli!

  Soki, Celi baty.. ta bile, ci kos.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...