Skocz do zawartości

Marianna_

Użytkownicy
 • Zawartość

  10058
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Excellent

1 obserwujący

 1. Ty, popyt.

  A, to Kaja? Ty, popytaj, a kota.
 2. Ty, popyt.

  ............................Ty, byt... Ty, bo pobyt. .....................Miara par im. Rajdów zwód - jar. .............Tu łażą; wąż, a łut? A to kurażu żar u kota. ......A to kredo i bioder kota? At, i wojaże jeża, Jowita. .Salamandra jar dna ma las. O, i wiążą dziś, i zdążą - wio. Oto poraża podaż, aro, po to. A, TO KAJA? TY, POPYTAJ, A KOTA.
 3. Jojoba żabo, joj...

  Ul użyty, żulu. A doleje loda? Nakroi ci orkan.. Bór zabawiaj maja, i zrób. I wab, tak wab, a kat zabaw zabawi. Kaj i pijak. E, buty tu be. Górka, jak róg. Popija Kaj i pop? A da węża, rażę, wada. Jak, a powrót i wtór w opak?
 4. - Ot, a zioła? - Mało im za to. Kazi lizak. I zakładka, jak dał Kazi. Jasne, sens - aj! Mur o mini/minimorum? Mu/min i minimum.
 5. I napęd iluż...

  Żul; idę pani... Utoki kotu. Utopi potu. Radu dar... Udar z radu.
 6. Notabene

  Skądinąd idą Nidą ks... Notabene bene baton. Ano, znikąd idą, kin zona. A do pani laminat tam Malina poda.
 7. refleksje listopadowe

  dni coraz krótsze liczę sloneczne chwile jest ich tak mało
 8. refleksje listopadowe

  wschód słońca ponad zasłona mgły opadła w ścieżki za oknem
 9. wieje i pada w walce z wichrem i deszczem mokną zapałki już poniedziałek nie zapalone znicze znieruchomiały wtorek jaśnieje krótkim przebłyskiem słońca nagle ulewa mglisty poranek elektroniczne znicze migoczą w deszczu po tamtej stronie leją łzy aniołowie na niebie chmury pogodny ranek złota jesień ożyła w promieniach słońca
 10. łuna

  mokry listopad elektroniczne znicze migoczą w deszczu
 11. Och, co...

  Dzięki :) Anoda Dona. Katoda, rad - o - tak. No, i na anion. No i tak; kation. Palindrom jest to zdanie ułożone przez... autora, które można czytać tak i wspak :)
 12. Och, co...

  Och, Co Ach, Ca Uch, Cu Och, co E, chce Ich ci...
 13. Pytamy; rozwiążą i wzory, ma typ?

  Ot, a zażąda, nadąża za to.
 14. - O kotku kto? - to kogut, a tu go kot... - A to kogucika jaki cug u kota. Kot o potoku; - tu kot..., o - potok. A to kot jada, daj to kota; - a karma (?) - mam raka... - i miska maksi mi. To kocię... i co kot?
 15. Taki nur unikat.

  Jaki nur - unikaj.
×