Skocz do zawartości

Marianka_

Użytkownicy
 • Zawartość

  10135
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

1 obserwujący

O Marianka_

 • Ranga
  autorka_ind_czyt.
 1. WRZESIEŃ

  "Więc spoglądałem w tło czy się coś mnoży przez zero"... - a powinno być; czy się coś dzieli przez zero... Dlaczego? Sprawdź to matematycznie :)
 2. Profeta...

  Pomiar? Gra i mop. A domiar; kra i moda. Tu zamiar; kra i mazut. Ot, namiar; gra i manto. I na pozór mróz; o, pani... Że ty z suwmiarką? Kra im w uszy też.
 3. Bykowe

  To nieludzkie, ponieważ niektórzy czekają na prawdziwą miłość dłużej, więc w tym czasie 'nie rejestrują" żadnego małżeństwa. Dlaczego Polacy zawierają małżeństwa, najmłodziej w UE ? Czytaj też: "najmłodsze babcie... małżeństwa romskie...
 4. Co tam słychać u starych znajomych?

  Miło spotkać; (ja tu jestem niespełna 11 lat) ale muszę powiedzieć, że zbiła mnie z nóg data rejestracji - styczeń 1970... (?) Cokolwiek to znaczy...
 5. Utwórz rów tu.

  ...
 6. Na wydmy z czym; dywan.

  Ale finał; ułani - Fela. Alu, kardigan... Solono los. Na wydmy tym dywan. A tak, raz suszarka kata. A tu z rana pana narzuta. Oni kota w dym, i my dwa - to kino. E, im układanka, jak nadał kumie.
 7. Żal o kolaż?

  Oho...
 8. Utwórz rów tu.

  Je serów wór... Esej. Kraka ma kark. Mospana psom? Rów, dwór ów, dwór. Co może? Jeżom OC? SOS rewanżom, i można wers os.
 9. I Nowy Rok z kart, a trak z kory woni.

  A ta morda i wiadrom, Ata.
 10. I cydr, a gna w awangardy ci.

  Sok os. Sort ros. Sok i kos. I cydr, a bardy ci. Ale finał; ułani, Fela. A że jabłko; sok łba jeża?
 11. Za rydza, i w gwiazdy raz...

  Amor kuchcikom, smok ich cukrom, a ...
 12. Anno Domini 2018. Salut; nakaz akantu - las. Mi kulig... Orszak, a nakaz; srogi Luk... im. On na korowód ów o rok, anno... - Kata wół? - Ba, i diabłów atak! - Wół smokom? - Smokom słów! - A my? - Maraton na korowód ów; o, rok - anno... - Ta ramy ma.
 13. I luteina nie tuli? (Toż ócz...Cóż, ot...)

  I nagietkom cmok; te, i gani?
 14. I luteina nie tuli? (Toż ócz...Cóż, ot...)

  Karb, karotenoidów zwód; i one, to raka brak.
 15. I luteina nie tuli? (Toż ócz...Cóż, ot...)

  Pomyślnych wiatrów we własnej przestrzeni, i w pożądanym klimacie. Pozdrawiam wzajemnie. Luteina chroni oczy, np. w momencie pracy na komputerze.
×