Skocz do zawartości

Marianka_

Użytkownicy
 • Zawartość

  10143
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

1 obserwujący

O Marianka_

 • Ranga
  autorka_ind_czyt.
 1. Zszyty banał z...

  :I
 2. Zszyty banał z...

  A to zszyty banał zła nabyty z szota. A ty? - Sama Iwa pawia ma, syta. Ot; kulawy, Walu, kto?
 3. Za rzez rzez raz.

  Za ryżawy? - Waży raz. Da rzecz? - Cez... rad... Za rząp, a łapą... zraz. Za rzaz raz? Łan, a byty? - Zszyty banał. I za kanara baca maca barana Kazi. A bywał; Izydor boży ryżobrody z Iławy, ba. O, ta nie rżała. Mała... żre i na to.
 4. Myślał miś w lesie, że coś go ściga, a to łoś ścieżką szedł... do paśnika. Miś... skręcił w lewo, wspiął się na drzewo... Nie zauważył zwierz przeciwnika.
 5. Oby rade; proteiny nie torpeda, rybo. A da wafle; dożuj już, od elfa - wada? I na musu malinowy woni lamus u mani.
 6. Profeta...

  Imć i nadziei zda nić mi.
 7. I luteina nie tuli? (Toż ócz...Cóż, ot...)

  A żar oprócz cór poraża.
 8. WRZESIEŃ

  "Więc spoglądałem w tło czy się coś mnoży przez zero"... - a powinno być; czy się coś dzieli przez zero... Dlaczego? Sprawdź to matematycznie :)
 9. Profeta...

  Pomiar? Gra i mop. A domiar; kra i moda. Tu zamiar; kra i mazut. Ot, namiar; gra i manto. I na pozór mróz; o, pani... Że ty z suwmiarką? Kra im w uszy też.
 10. Bykowe

  To nieludzkie, ponieważ niektórzy czekają na prawdziwą miłość dłużej, więc w tym czasie 'nie rejestrują" żadnego małżeństwa. Dlaczego Polacy zawierają małżeństwa, najmłodziej w UE ? Czytaj też: "najmłodsze babcie... małżeństwa romskie...
 11. Co tam słychać u starych znajomych?

  Miło spotkać; (ja tu jestem niespełna 11 lat) ale muszę powiedzieć, że zbiła mnie z nóg data rejestracji - styczeń 1970... (?) Cokolwiek to znaczy...
 12. Utwórz rów tu.

  ...
 13. Na wydmy z czym; dywan.

  Ale finał; ułani - Fela. Alu, kardigan... Solono los. Na wydmy tym dywan. A tak, raz suszarka kata. A tu z rana pana narzuta. Oni kota w dym, i my dwa - to kino. E, im układanka, jak nadał kumie.
 14. Żal o kolaż?

  Oho...
 15. Utwórz rów tu.

  Je serów wór... Esej. Kraka ma kark. Mospana psom? Rów, dwór ów, dwór. Co może? Jeżom OC? SOS rewanżom, i można wers os.
×