Skocz do zawartości

Mari_anna_

Użytkownicy
 • Zawartość

  10429
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

47 Excellent

1 obserwujący

O Mari_anna_

 • Ranga
  autorka_ind_czyt.
 1. I czczono, z czci.

  Darmo tom rad.
 2. Czy wspolna to droga,czy rozstaje

  Dziękuję za komentarze :)
 3. Z surogatem... Indianina Nina, i dni. A i namiastka, i akt SA, i mania. Jasne, synonim ów dwóm, i nony sens, aj. Jasne, synonim ów dwóm, i mów dwóm, i nony sens, ... aj. Jasne, synonim ów dwóm; wmów dwóm i nony sens, ... aj.
 4. I czczono, z czci.

  Cele i Popielec. Jasne; synonim ów dwóm, i nony sens, aj. I czczono; ono z czci. To zawile... I zdzieli w azot.
 5. Gdy za pusty, gdy Zapusty...

  I mocą tą co mi?
 6. I on; gęba babę gnoi...

  :I
 7. Gesty

  beta_b, MaksMara; dziękuję za komentarze. Gesty trudne, prawda; ludzie wykonują je najczęściej przypadkowo, nawet nie wiedząc, skąd zaczerpnęli. Miłe dla jednych, a jednak użyte gdzie indziej bywają zgubne dla drugich. Może modne?
 8. Gesty

  czasem mimowolnie złowione w środowisku skądkolwiek wykrzykują rażące nie już jesteś nie tym obce maniery znaczą także brak wspólnego tematu różnice pokoleń wieku nie tędy droga... rozedrgana w lipcowym słońcu na samorosłej strunie falującego upału mudra do ziemi (?)
 9. Ukorz wzroku...

  Te zorze... bez rozet.
 10. pewnego ranka zapomniane skowronki znów nadleciały spod kalendarzy wybudzone skowronki znów wyfrunęły na krótką chwilę zapisane skowronki znów nadleciały
 11. Nos oswaja w sos on.

  Nosek i keson?
 12. W zimie.

  Zwyczajny dzień. Czas przelewa się monotonnie wśród domowych zajęć. To świt, to zmierzch. W ciszy rozdźwięczał się telefon, w rytm melodyjny. - Jak spędzasz dzień? - Nic szczególnego - odpowiadam - ja tu zimą mieszkam.
 13. Nos oswaja w sos on.

  Sos w sos. I nos w sos Soni. Ot, a zapach capa za to.
 14. Ukorz wzroku...

  E, i w rezerwie... Karbu kubrak. Impet, step mi. Dublet i kitel? Bud. NOS OSWAJA W SOS ON. Mam! Ukorz wzrok u mam. Zło znaj, omo idiom; o, Jan zołz. A na jutro sąg. i figą sort u Jana. I Liwka, z oczu muz, co zakwili?
 15. Zakopię, i pokaz. Dublet i kitel, bud. Jeż ino poniżej. Napina pan i pani. I nagina pan, i gani. E, na duety te udane.
×