Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Anna Czyrska

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0
 1. nie ma za co ;) wierzę, rzecz oczywista ale o co chodzi w tym podstępie? :D pzdr. b PS. rzeczywiście są wpocztówkach, ładne i dobre wiersze, gratulacje ;) Dziękuję. :) Bardzo mi miło to słyszeć. Pozdrawiam a o tych bajkach to chętnie wyjaśnię jestem pod tym wzgledem ostatnio zagubiona Heeh ale ludzie tak mają,że się gubią.....
 2. a wierzy Pan w bajki?Proszę wybaczyc to pytanie....
 3. Witam pani Aniu, pamięta pani jeszcze? tak, to ja gnębiciel ;) no coż, tym razem jest lepiej, zdecydowanie lepiej, po nowszemu, calkiem współczesnawo, cieakwa ekwiwalentyzacja, tam gdzie jest, no ale trzecia powalona zupełnie (Pink Floyd, Mniszkówna, poetyka Orientacji) - dlaczego tak piszę? - porszę przemyśleć wytłuszczone momenty, szkoda reszty, szkoda - całkiem udanej konstrukcji, żeby przez te trzy zakiślaki, etc. etc. Jednym słowem - jednak nie było się po co denerwować (kiedyś tam tak :) pzdr. b No nie warto było...Przeprasam bardzo Moje wiersze są w Pocztówkach Pozdrawiam
 4. Kilka starych teorii wybieram się na Wyspę, tak może w końcu odnajdę spoczynek ulic i dni, które wypierają się mnie, mamy czas na wszystko Bóg tylko dolewa wina i tylko spodziewa się kolejnej śmierci i jakaś kobieta i on mnie bierze natychmiast, mówi-„szkoda czasu” szkoda tego ciepła kiedy spoglądasz już tylko na sens ciemnej strony księżyca chwilowa rozkosz, wybieram to co wybrane to co zamknięte na zawsze w pudełku po czekoladkach światła, które wkrada się w moje oczy powiadam Wam- żyję i zszywam te rany poniedziałku i nie wierzę w niedzielę
 5. Anna Czyrska

  Ogień namiętności

  Namiętność, namiętność. Jesli to erotyk to kiepski, jeśli to wiersz to także kiepski. To opis sytuacji i całość jest niewypełniona,brak ognia, namiętności i prawdy. Z tego nic nie płynie. To też raczej wpis na blogu niż tekst literacki. Radzę czytać dużo (nie tylko poezji) ale narazie to jest po prostu banał!Pozdrawiam.
 6. Wreszcie cos ciekawszego!POZDRAWIAM.
 7. Anna Czyrska

  Znieczulica

  Kolejny akt poezji nieszczesliwej. Mozna sie poplakac. Duzo nielogicznych sformulowan. tytul wyssany z palca, kryzys wieku sredniego wiatru, co to jest? Druga zwrotka beznadziejna i w ogole, rzadko to pisze ale to grafomania. Kolejne wyzywanie sie na biednym zyciu. Sprobujcie odkryc cos ale w znajac pprawn technike pisania wierszy. To moje zdanie. TO MOJE ZDANIE TYLKO!POZDRAWIAM!
 8. Anna Czyrska

  I hate people

  Pomysl jest dobry. Pierwsza zwrotka do kitu. W drugiej po co:oddycham wdychajac zycie.Wykreslilabym te pytania gdzie. Bywa,ze tytul jest puenta i radzilabym sie do tego zastosowac.Jak takze do formy i stylu. Ogolnie to nie chciales chyba zbyt wiele powiedziec. Wiersze pisane jako "ja" powinny byc bardziej przemyslane. Zbyt wiele desperacji i zalu w tym tekscie.POZDRAWIAM!!!!To tylko moje zdanie.
 9. To Pana zdanie.Przedstawiony tu wiersz jest częścią cyklu KONIEC BAJKI. I tu się zgadzam,że bez pozostałych części tak naprawdę nie wiadomo co chcę powiedzieć. No więc powiem wprost: Jestem człowiekiem skromnym i szanuję cudze poglądy.I jeśli Pan chce prześlę Panu całość- jestem przekonana,że jako całość pomyśli Pan inaczej. A poza moim imieniem i nazwiskiem- nie wiadomo o mnie nic i niech tak zostanie.A ja zrobię sobie przerwę od wklejania na portalach. Chciałam sprawdzić czy coś się zmieniło na portalach poetyckich. Od czasu kiedy ostatni raz wklejałam te teksty. Dziękuję za miłą recenzję. POZDRAWIAM. I żegnam jednocześnie.
 10. Poezja jest na tyle specyficzna, ze nie ma przemawiać do wszystkich. Jakby tak było poezja stałaby się batonikiem. Każdy czyta to co chce. Poezja i w ogóle literatura- każdy ma swoje upodobania, swoich poetów- wiersze trzeba czytać i odczuwać ją w całym ciele.
 11. Ma prawo się nie podobać. Takie jest moje zdanie. Nie zamierzam bronić mojego tekstu. Trzeba troszkę pomyśleć nad nim bo chłopak ma twarz rekina a jednak opisany jest jak normalny chłopak. No to na tyle. Jak mówię: nie bronię tego tekstu. Nie do wszystkich przemawia.
 12. Podoba mi się ironia tego tekstu ale nie widzę przesłania i głębi. Puenta jest świetna nad reztą radzę popracować. POZDRAWIAM. To moje zdanie.
 13. Anna Czyrska

  Twe usta

  Sam tytuł już świadczy o banalności tego tekstu. Stwierdzenia z romantyzmu. I wielokropki na końcu. Ratunku!Jesli już "Chodź ze mną do naszego Edenu" to po co "wyrastają mi skrzydła". Kolejny koszmar językowy to: "Otwierasz wrota swej duszy" lub "Doyk twej słodkiej dłoni". W dodatku zanaczam, że puenta jest już po prostu banalna. Pisze pani o pięknej miłości. Rozumiem to. Trzeba jednak wiedzieć, ze współczesny świat dostarcza nam wielu równie fascynujących słów i można byłobu to napisac o wiele ciekawiej, piękniej i poprawniej. POZDRAWIAM. To moje zdanie. Ania.
 14. Bardzo ciekawy początek choć nie do końca logiczny. "Umierająca żona...itd." Reszta do kitu. Zbyt wiele żalu w tym tekście i tak jakby pisany był pod wpływem alkoholu. Wiersz bez przesłania. No i bez tego "senny rachunek sumieniaa".Zbyt wiele emocji, mało przemyśleń. To moje zdanie. POZDRAWIAM.
 15. Anna Czyrska

  Zimno

  Nie popracował Pan nad puentą. Bywa i tak, że tytuł jest puentą. "Nie słycyhać szukania po kieszeniach samych siebie"-nielogiczny. Jedyne ciekawe zdanie to "za dużo zachodu by przetrzeć fragmenty rękawem". Reszta to po prostu słowka, być może przypadkowe może skojarzenia. Pomyślcie, ze jesteście czytelnikami. Szanujcie czytelników jeśli piszecie to na forum. Sama też kiedyś popełniałam takie błędy. Proszę coś zrobić z tym tekstem albo go wywalić. To tylko moje zdanie. POZDRAWIAM. Ania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...