Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Sylwester_Lasota

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  5869
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Sylwester_Lasota

 1. Powiedział wąż do królika: Bądźmy na zawsze już razem... I za chwilę go połykał.
 2. @8fun, @Bożena Tatara - Paszko, dziękuję :D
 3. Jak napisałem powyżej, też to zauważyłem przed kilkoma minutami i... oczywiście co chciałem przed chwilą zrobić? Oczywiście chciałem Cię, @Marlett, zacytować :))). Jeszcze jedna ciekawostka. Po próbie zacytowania nie można już pisać w okienku. W każdym razie, u mnie tak to działa. Pozdrowienia oczywiście załączam :)
 4. @Alicja_Wysocka, Dziękuję :). Ciekawostka, chciałem Cię zacytować, ale z jakiegoś powodu nie mogę.
 5. Niczego nie muszę włącząć, Waldku, ten poniedziałek nie jest lepszy od żadnego poprzedniego. Pozdrawiam :)
 6. Nigdy nie pojmę, dlaczego nastoletni, lub dwudziestoletni człowiek próbuje odebrać sobie życie. W jaki okropny świat te dzieci musiały trafić... Pozdrawiam.
 7. Autorka założyła konto, wrzuciła wiersz i... zniknęła :))) Może jeszcze się kiedyś objawi :) Gdyby, to pozdrawiam :), bo tekst, jak na debiut, wcale najgorszy nie jest :)
 8. To o mnie? Chyba tak... W każdym razie we mnie trafiłeś. Pozdrawiam serdecznie :)
 9. Sylwester_Lasota

  Troska

  Myślę, że po 'brnę dalej', wiersz brnie trochę za daleko i staje się już przegadany. Poza tym całkiem nieźle napisany biały wiersz. Kłaniam się nisko i serdecznie pozdrawiam :)
 10. Sylwester_Lasota

  ***

  Przepraszam Piotrze, ale czy to miało być coś o seksie oralnym? Bo poczułem się nieco zagubiony, a powtórne czytanie tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że tak :). Pozdrawiam :)
 11. Sylwester_Lasota

  Gwiazdy

  Bartoszu, świadomości - nicości, za dokładny rym, zbyt blisko siebie. Pozdrawiam :)
 12. Sylwester_Lasota

  kiedyś

  A znasz to? Maria Pawlikowska-Jasnorzewaska Ja Było raz dziecko zabawne i tłuste. Umarło. Nie ma go nigdzie. Biegało po domu, krzyczało. Są jeszcze jego fotografie w salonie. Aż śmiać się i istnieć przestało, i nikt się nie zdziwił tej krzywdzie, choć było tak kochane i rozpieszczone. Gdy z domu powoli znikało, obyło się jakoś bez płaczu i pisku. Zabawki, sukienki, niepotrzebne pamiątki zalegają poddasze. Mama nieraz i do późnej nocy czuwała nad jego kołyską, a jednak dzisiaj, gdy je wspomina — nie płacze. Nazywało się tak jak ja, więc wszyscy myślą, że ja to ono, i nie usypali mu gróbka, choćby takiego jak kopiec kreta. Toteż płacze nocami w kominie, że je zapomniano, zgubiono, że miejsce jego zajęła jakaś niedobra kobieta… Pozdrawiam :)
 13. Coś w tym jest. Serio.
 14. bo poezją jest wszystko, a najmniej napisany wiersz, bo poetą jest każdy, a najmniej człowiek piszący wiersze (E. Stachura). Hakerzy (złodzieje) też mogą być poetami, dosłownie lub też w pewnym sensie. Dziękuję za super odpowiedź i pozdrawiam :)
 15. Sylwester_Lasota

  Dom

  Gdzieś tak do połowy czytałem z pewnym zainteresowaniem. Dalsza część jednak przyniosła rozczarowanie. A "śpiew" mew w ogóle mnie nie przekonuje. Te, które ja znam, przeważnie krzyczą, czasami się "śmieją", ale nigdy nie słyszałem żadnej śpiewającej. Pozdrawiam :)
 16. Dziękuję i również pozdrawiam ☺
 17. Albo ja cię pokarzę :) :) :), ale nie myślałem w ten sposób :)
 18. Tak, to był błąd, niestety :(, ale w sumie też mogłoby być o pokaraniu. Dzięki za obecność :)
 19. Prawda :) Dzięki :)
 20. Sylwester_Lasota

  lepiej

  Nie, to sąsiada. Do mojego ogródka tylko zagląda, dlatego "moja" napisałem w cudzysłowie :). Moje jest jej zdjęcie.
 21. Sylwester_Lasota

  lepiej

  A to "moja" róża :))))
 22. Nowy? Nie szlifowany? Szczerze? Nie przepadam za takim stylem... jazdy :) Poza tym... za mała pojemność. Pozdrawiam :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...