Skocz do zawartości

Marlett

Użytkownicy
 • Zawartość

  8035
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

341 Excellent

2 obserwujących

O Marlett

Ostatnio na profilu byli

2203 wyświetleń profilu
 1. Nareszcie weekend

  Nie wyrzucaj, nie mam tej strofie nic do zarzucenia. Tworzy zaskakującą pointę- takie lubię :))
 2. W twarzą w twarz rozmawiały ? a może tak; Twarzą w twarz rozmawiały :) PozdrawiaM.
 3. Nareszcie weekend

  gdyby nie ten wóz mógłby być pełen luz :)) Wiersz lekki w odbiorze. Gdyby nie ostatnia strofa można by się wyluzować na całość :))
 4. Chciałbym tak wiele

  Zgrabny tekst na piosenkę :) Wyobraźnia, marzenia i wiara to dobra mieszanka w kierunku działania i realizacji pragnień :) PozdrawiaM.
 5. Wiatr

  Wiatr wieje nam w twarze PozdrawiaM.
 6. melodią wzywam ciebie

  Nie jestem panienką ani paniusią - żeby to było jasne ,ok ? Nie interesuje mnie jak będziesz pisać , jakich używać słów i czym będziesz pisać - sercem, żołądkiem czy głową. Ty akceptujesz to, ja co innego, tobie się podoba orzeł nie reszka. Jeśli nie potrafisz zaakceptować komentarza po prostu nie publikuj, bo to zbyt trudne czytać niepochlebstwa - biadolisz. Jeśli wchodzisz do sklepu to każdy towar akceptujesz i i wykrzykujesz jakie to czy tamto jest piękne. Naprawdę??? Mogłeś dowiedzieć się więcej, spytać dlaczego tak czy inaczej sądzę? Niestety, wolisz obrażać w odwecie za inne zdanie niż twoje. Mogę być żałosna w twoim mniemaniu, ale jak nazwać ciebie ???????
 7. Tak współżyje nasza nieśmiertelność

  Wydaje się, że w wierszu chodzi o filozofię nieśmiertelności uczuć. Jednak filozofia nie idzie w parze z fizyką :) PozdrawiaM.
 8. Droga przedostatnia

  Mnie brakuje ... meritum wiersza :))
 9. Niebo nad Chorzowem

  Jest to cytat, czy własnoręczny utwór ?
 10. melodią wzywam ciebie

  Używasz wyświechtanych rekwizytów; serce, kocham, trawa , rosa, krew, róża, miłość, tęcza, piękny, itd. :)) Jak na jeden wiersz, to zbyt wiele banałów. Wiersz niczym nie zaskakuje. PozdrawiaM.
 11. wiosna idzie

  Przecież wiosna to nie tylko motylki, skowronki i trawka zielona :) Ująłeś wiosnę realistycznie, bardziej przyziemnie :))) i ciekawie. PozdrawiaM.
 12. Co też ludzie powiedzą

  ludzie muszą wciąż mówić bo zawsze czegoś im mało pisz wiersze jak potrafisz idź dalej przez życie śmiało :)) PozdrawiaM.
 13. Pomnik

  He he Janko, Czasem można też pisać z głową :))))))) ... i zgadzam się z Tobą, że niechlujstwo w pisaniu jest brakiem szacunku do czytelnika :) PozdrawiaM.
 14. Pomnik

  Panie guru! Tu się nie poucza, tu się komentuje wiersze. Każdy ma prawo do własnego odbioru. Serce sercem, a poprawność w ortografii i gramatyce nikomu nie zaszkodzi, a z tym kiepsko u pana ..oj kiepsko.
 15. Pomnik

  Gdzie się podziały śmiech, muzyka i radość ? Jeśli ktoś nie ma pojęcia o interpunkcji, nie powinien jej stosować ;) Polecam; https://poezja.org/utwor/161452-czy-do-pisania-poezji-potrzebne-jest-wykształcenie/?page=2&tab=comments#comment-2056821
×