Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

nawojka

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

147

Ostatnie wizyty

126 wyświetleń profilu
 1. rozhuśtaj mnie jak wtedy kiedy miałam pięć lat i śmiałam się zachłystując dotykiem na poręczy odpryski farby i żuk zaraz zeskoczę rozhuśtaj uczucia niech zataczają diabelskie koło i z góry patrzą na mrówki które udają ludzi pod piaskiem skarb a pod twoimi rękami ja zrodzona na podobieństwo i przyjemności ucinam sznurki ­­
 2. I wiesz co, jeśli chcesz wydać książkę, to nie możesz jej publikować na portalach. Tylko fragment:) A tak sobie myślę, że chyba chcesz. Trzymam kciuki:)
 3. Ty dopiero zaczynasz pisać i Ci kibicuję z całego serca, a ja się po raz kolejny zastanawiam, po kiego mi to pisanie. Sorry:( Masz lekkie pióro i dowcip. Proza wychodzi Ci dobrze, a przynajmniej ten kawałek, który czytałam. Nie zmarnuj tego:) Dzięki za muzę:) Ale błogo temu niedźwiadkowi:)
 4. A i jeszcze jedno... Przedział wiekowy mnie interesuje. Dla dzieci w jakim wieku przeznaczyłeś tę książkę? @Sylwester_Lasota:))))))) do zobaczonka:)
 5. przecinek przed przedstawiające* i chyba przed dumnie* Myślę, że można by z tego zrobić dwa zdania:) a co do interpunkcji, to nie jestem asem w tym temacie, więc sam się jeszcze przyjrzyj:) Duża litera Czujczoków i przed co* przecinek. dwa razy się* a nie wystarczy jedno z tych określeń? na niektórych wózkach* może? może w bardzo wielu* Do reszty wrócę, bo czas goni:) A, żeby zrobić porządną korektę, to naprawdę potrzeba czasu i spokoju:) Rysunek bardzo sympatyczny:)))))) Pozdrawiam:)
 6. tylko zastanawiam się nad pozwalam się obnażać poezją* czy poezji*? :)))
 7. nawojka

  Hau, miau

  Popieram tę walkę. Pozdrawiam:)
 8. Zmieniłam i jeszcze raz dziękuję. Zawsze proszę o uwagi, bo czasem może mi coś umknąć. Czyta się, sprawdza, aż ma się dość:) U mnie wiersze nigdy nie mają czasu, aby się odleżeć:) Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich czytelników:)
 9. mówisz - masz :) Ale ta wypowiedź traktuje o pisowni słowa vilanella czy villanella, a nie ilości sylab w wierszu:) Dzięki za wyłapanie. Widocznie byłam głodna i zjadłam jedną sylabę:) Pozdrawiam:)
 10. Jeszcze spytam... Kto jest autorem rysunku sympatycznego Czujczoka? 😀
 11. Vilanella ma swoje wymogi. Nie mogę zatem wyeliminować powtórzeń, ponieważ wtedy nie byłaby to właśnie vilanella. Również życzę uśmiechu i dobrej nocy😀
 12. literówka O reszcie się nie wypowiem. Ale pozdrowię serdecznie:)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...