Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Młoda

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

47

Ostatnie wizyty

128 wyświetleń profilu
 1. Młoda

  Wycofaj

  Ojoj, jaki ten wiersz jest leciutki :). Podoba mi się szczególnie do końca trzeciej zwrotki. Potem się coś tak jakby kruszy. Może przez to "się" na końcu. Pozdrawiam!
 2. Młoda

  To Ona

  Dłonią tak lekką jak rozwiany pył Utuli do snu odejmując trosk Cały strach i ból co niegdyś się tlił Zaleje strumieniem ze strachu drżąc Miłości po cichu skandując hymn Gestami czułymi zbawić chce świat Wartości nie szuka pośrodku gwiazd Zachwyca ją nawet najprostszy kwiat Zerwany pośpiesznie dziecięcy skarb Przyjmie tak jakby milinów był wart Kobiecość niejedną posiada twarz Przez wieki zmieniano powłoki kształt We wnętrzu ta sama melodia trwa Ballada łącząca szaleńczy szkwał Z chłodzącym powiewem w pustynny żar
 3. Młoda

  MINY

  Ależ ładny i wieloznaczny ten wiersz. Już sam tytuł można odbierać na dwa sposoby :). Ludzkie miny też potrafią wewnętrznie człowieka rozerwać, sprawić że staje się coraz cieńszy w towarzystwie... Dziękuję za to zatrzymanie :)
 4. Młoda

  Na polanie

  Dziękuję za Twój głos, @Marcin Krzysica
 5. Młoda

  Na polanie

  Dziękuję za opinię, ta krytyka na pewno będzie dla mnie pomocna przy tworzeniu następnych wierszy :) To co drugie z nich ominie - drugie z kochanków :). Ano racja, mały błąd się wkradł w "zapomnieniem", dziękuję! Tak przyziemnie rozłożonych. Na ziemii rozłożonych, w trawie :). Kosmos jest metaforą duszy ludzkiej. A mnie się taki niedopracowany ,jak to ujęłaś, podoba :). Pozdrawiam serdecznie!
 6. Młoda

  Na polanie

  @Andrzej_Wojnowski, dziękuję również pozdrawiając :)
 7. Jako reprezentant młodego pokolenia, pragnę tylko zauważyć że jak już wchodzisz w wiek rozmów o seksie to zazwyczaj nagminnie martwisz się tym co będzie... Jaką karierę wybrać, czy sobie człowiek poradzi w życiu, co zjeść na obiad jak w lodówce jest tylko majonez. Wcale nie jest znowu tak łatwo :). Smutkiem bije od Twojego wiersza. Pozdrawiam serdecznie!
 8. Młoda

  stare bloki

  W moim mieście w starych blokach to zazwyczaj studenci mieszkają, a u nas o kwiaty trudno :p Niemniej, wspaniały wiersz :)
 9. Młoda

  Na polanie

  Dziękuję, taki był mój zamiar :) @Gaźnik@WarszawiAnka dziękuję za wasze głosy :) @Waldemar_Talar_Talar również pozdrawiam serdecznie!
 10. Młoda

  Na polanie

  @Wędrowiec.1984, @wjola, @Bogdan Brzozka Bardzo dziękuję! Cieszę się że się podoba :) Pozdrawiam!
 11. Młoda

  Na polanie

  Na polanie obok boru ptaki grają na emocjach Przybliżając ludzkim duszom Bólu śmiech, radości rozpacz Trawa miło pieści dłonie ułożone w jej gęstwinie Oplatając sobą czule To co drugie z nich ominie Promieniami tak rozpieszcza słońce w niebie zawieszone Delikatnie muskające Ciała szczelnie zaplecione Wszechświat zamilkł pochylony nad polaną obok boru Zadziwienie rozogniony Fenomenem ludzkich losów Przyglądając się nieśmiało dwóm kosmosom połączonym Grawitacją uczuć spiętych Tak przyziemnie rozłożonych I zapragnął w tej godzinie wyrzec się wielkości wszelkiej dla tych śpiewów wyjątkowych zniżyć się by być człowiekiem
 12. Bardzo smutny wiersz. Mam nadzieję że powstał na kanwie burzy medialnej, a nie na doświadczeniach własnych autora. Pozdrawiam!
 13. Młoda

  C18H21NO3

  @Wędrowiec.1984, dziękuję!
 14. Młoda

  C18H21NO3

  @Andrzej_Wojnowski, dziękuję za radę ale nie utożsamiam się z peelem z mojego wiersza :)
 15. Młoda

  C18H21NO3

  Biegniemy wprost ku kojącemu zatraceniu Nie szukając pomocy, rozwiązań problemów Chociaż marzy nam się by prosto żyć Wiemy że nie dla nas normalnie śnić Zranieni szukamy szczęścia w uzależnieniu Przynosi jednak pustkę, nie daje spać sumieniu Rozkazuje uciec od spojrzenia Pełnego smutku bliskości cienia Samotność jest jedynym w agonii kompanem Towarzyszącym w drodze, tulącym nad ranem Pokornie milczącym gdy gorsze dni Zakłócą błogostan chemicznych chwil
×
×
 • Dodaj nową pozycję...