Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Johnny Bravo

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Johnny Bravo

 • Tytuł
  Deszcz padał na miasto, niczym majonez na wielkiego hamburgera.

Ostatnie wizyty

140 wyświetleń profilu
 1. Mój błąd kostka mleka miała być.
 2. mam mówi że nie mogę zwać się Bogiem jest to grzechem i za to się idzie w diabły bo równać do Pana to bluźnierstwo zapytałem chęć bycia NAJ jest złem walnęła mnie po łapach i głowie powiedziała że jestem wyjątkowo głupi i wysłała do sklepu po karton chleba ma wyjątkowo rację to było głupie ja już wcale nie chcę być jak Bóg zwyczajnie będę jak Ten co Go stworzył a mama nie mówiła że to grzech więc mogę śmiało to od razu zrobić idę zapytam jakiegoś papieża kto to
 3. Gdzie Johnny tam impreza. Nóżki w galarecie mogą być? ;) Dziś o zjawiskowa dam wiersz fizjologiczny, to będzie czysta fizjonomia - normalnie Platyn pełną gębą ;)
 4. A ciebie ziomeczku to ja już sobie zapamiętam. Na każde party, melanż czy bibeczkę od razu wołam.
 5. Ach ty ogniu! Johnny nie gada Johnny działa - podaj adres, zrób przelew na taksę lub bilet i zaraz będę cały twój ;) Diablica.
 6. Nie przypominaj się tak nachalnie kopciuszku już jesteś u mnie w notatniku - i to w serduszku!
 7. Urocza jesteś, ale powiem ci; styl czy też konwencja, to bardziej forma sygnatury, niż cokolwiek innego. Twórcę ograniczają tylko fantazja, natchnienie, świadomość i warsztat z tymi no, narzędziami no nie. Ja nie mam warsztatu i narzędzi a fabrykę i maszyny - ty będziesz moją fantazją, świadomością i natchnieniem. Chodź do biblioteki pośpiewam ci piosenki ;)
 8. Dzięki o wspaniała, ale to już za mną. Teraz chcę poznać tylko drogę do ciebie och cudna. I jak koteczku dasz mapę do swojego serduszka? ;) Jak będzie daleko, to kopsniesz na bilet, co?
 9. Ty to nawet nie wiesz jaka śliczniutka jesteś, takie samo ciepełko, przytulasek, a masz takie autorytety szemrane - fajnie. Ale ja tobie bym był wierny jak niebo i ziemia. Wiesz co mała? Zluzuj pudla! Teraz ja Ci będę służył!
 10. To najpiękniejsi są uwięzieni przystojniacy ? ? ? Perwersyjka! ;) Mrrrrr... Nawet tobie nie dam się związać, ale okulary dam ponosić. Czaisz? Ja rozbieram się pierwszy ;)
 11. Ale po co coś co jest super, zmieniać na dobre? To jakby zabierać i wyrzucać ser z makaronu!! Trochę niemądre! No to kiedyś spróbuję! To mój debiut. Dzięki brachu. Tobie też laseczek i wiesz, laseczek życzę.
 12. Jak twardy to i bez serca. Ja serce mam jak ocean - się wykapiesz w nim piękna? ;)
 13. Rozumiem ziomeczku, masz serduszko dla niepoznaki, niech będzie, że ja zacząłem ;)
 14. Piękna, mądra, wyrozumiała - dziękuję i witam również.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...