Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Artbook™✍

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

139

2 obserwujących

O Artbook™✍

 • Tytuł
  Skład Literacki™

Ostatnie wizyty

609 wyświetleń profilu
 1. Witaj WaszawiAnka :-) Cieszę się, że poruszyłem temat, który również Tobie bliski :-) Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny!
 2. Witaj wjola :-) Zgadza się. Dlatego tak chętnie wracamy do przeszłości ;-) O tak! Racja w nawiązaniu do tego utworu ;-) Można bardziej i mocniej. Zależy od nagromadzonych zdarzeń i myśli, które zaprzątają nasz umysł ;-) Pozdrawiam i dziękuję za komentarz, wizytę i ciekawe przemyślenia wjola!
 3. Otóż to! Dobrze napisane ;-) Zgadzam się. Bardzo dobrze oddałaś w słowach moje intencje. Nawzajem ;-)
 4. Witaj Wędrowcze :-) To prawda, coś w tym jest nie? ;-) Łapiemy się chyba wszyscy na tym od czasu do czasu. Zależy jeszcze jak na nas wpływają te uczucia... Dziękuje za ciekawy komentarz :-) Pozdrawiam!
 5. Witaj nawojka :-) I to jest bardzo słuszna podpowiedź. Skorzystałem i wprowadziłem zmianę ;-) I za to poniżej dziękuje. Ogólnie rzecz biorąc jestem na etapie szukania równowagi między pisaniem utworów, które będą zrozumiałe w odbiorze (czuwam nad tym, aby nie przekombinować), a stosowaniem takich środków wyrazu, aby pozostawić pewną przestrzeń i pole do interpretacji. Pamiętanie przy pisaniu o stronie technicznej i artystycznej, to wyzwanie, które zmusza do rozwoju nad swoim warsztatem ;-) Dziękuje za bardzo cenny komentarz :-) Pozdrawiam!
 6. Witaj Marlett :-) Dzięki za szczere spostrzeżenia. Doceniam. Być może jeszcze pochylę się na tekstem i zastanowię się nad zmianami. Jeszcze raz dziękuje za komentarz. Ważny dla mnie ze względu na twój obiektywizm ;-) Pozdrawiam!
 7. Witaj Waldku :-) I za to serdecznie dziękuje ;-) Nie ma jak wyważone słowo. Doceniam :-) Cieszę się, że zaglądasz i czytasz. Pozdrawiam!
 8. Witaj Sylwester_Lasota :-) Dobra interpretacja. Dziękuje za szczery komentarz: Pozdrawiam!
 9. Witaj iwonaroma :-) Dziękuje :-) Co prawda tytuł uległ pewnej subtelnej modyfikacji, za słuszną radą nawojka, ale cieszę się, że potem też "nieźle" ;-) Pozdrawiam!
 10. Witaj Bogdan :-) Rzeczywiście. Przychodzą takie momenty, że wracamy do pewnych zdarzeń i wspomnień. Choć czas tak szybko biegnie, to w pamięci odżywają nieraz pewne chwile... Dziękuje za komentarz :-) Pozdrawiam!
 11. Witaj Justyna :-) Dziękuje! :-) Cieszę się, że lubisz taką poezję. To dla mnie ważne słowa. Potwierdzają, że warto dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami w wierszach. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!
 12. Dziękuje Nieznajomy Niewidzialny :-) Pozdrawiam!
 13. pewnego dnia radość ustąpiła wieczna beztroska zabawy czas zbliżała się godzina na zegarze jesienne chwile wybiły łzami pokryte serce zrozumiały w kalendarzu daty niegdyś bez znaczenia trzymając w ręku pozostałości tęskniąc za kolorowym światem bez wad zastygłem w przeszłości ostrożnie zerkam do wspomnień jak przez dziurkę od klucza widuję uśmiechu krąg bujając w obłokach
 14. Ale żeśmy się zgadali ;-) Pozdrawiam Bogdan!
 15. Fajne :-) Co ciekawe wielu postrzega swoje marzenia jako cele. Czyżby romantyk miał coś w sobie z realisty, a realista z romantyka? ;-) Świat już dzisiaj jest pełen spełnionych marzeń, tylko dlatego że ktoś odważył się je spełnić...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...