Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

melancholia.

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

Ostatnie wizyty

87 wyświetleń profilu
 1. melancholia.

  ulewa

  Dziękuję bardzo za komentarz, skojarzenia bardzo trafne, jestem amatorką, więc mało wiem o całej poezji, a deszcz w postaci wody nie miał być tutaj zawarty, bardziej chodziło mi o "deszcz" (nawał), który jest pełen nieprawidłowości w naszym życiu, (zazwyczaj sama doprowadzam do krwawienia warg) może nie chodziło mi o tak intensywne, ale jeszcze uczę się przekazywać dokładne emocje w tekście, lecz interpretacja może być u każdego inna. Również pozdrawiam :))
 2. Twoje karty dawno już rozdane, Poranna kawa czeka na Ciebie, Krople deszczu na jeden parasol. Twoje serce na piękne uczucie, Złote słońce na słodkie dołeczki, Struny gitary na zagrany fałsz. Twoje życie na pierwszy dumny krok, Dusza na błękitne nawrłócenie, Niebiański wzrok na zieloną łąkę. Moje życie na Twoją odwagę. Moje istnienie na Twoją obecność.
 3. melancholia.

  Poślizg

  czuję, że jest mi bliski, bardzo mi się podoba :))
 4. melancholia.

  obudziłam się

  przyjemny, lekki, nakłania do przemyśleń, cudnie :))
 5. melancholia.

  ulewa

  Przygryzam wargi. Ciało upada, upada na barki. Deszcz pada, pada na ciało. Utopi się w deszczu. Samo zło, pełno kiczu, krew się leje, wargi krwawią. -Ktoś tu żyje? Coś mówią -Słyszysz? -Nie słyszę. -To usłysz. -Przecież nie żyję, tylko wargi przegryzam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...