Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


duszka

Użytkownicy
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

17

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. duszka

  Odrzucona

  A Ty dużo nie mówiąc napisałeś piękny komentarz - dziękuję Ci za to i również życzę dobrej nocy :)
 2. duszka

  Odrzucona

  @Silver dziękuję bardzo! :)
 3. duszka

  Odrzucona

  Niezwykle ucieszył i również pocieszył mnie twój komentarz :) Jak dobrze zobaczyć się w takim czystym i życzliwym lustrze i rozpoznać siebie... Ślicznie dziękuję i pozdrawiam :)) .
 4. duszka

  Znajdziesz mnie tam

  Piękne, malownicze miejsca zamieszkania czy ukrywania się weny... Ja od siebie może zaproponowałabym, zamiast dwóch "znajdziesz" i "odnajdziesz" inne czasowniki, np. "ukrywam się", "jestem", "mieszkam"... Te powtórzenia brzmią mi zbyt mocno i "rozcinają " mi przez to łagodnie płynący tekst. Pozdrawiam :)
 5. duszka

  Łza...

  Łzy pomagają "wypłakać" z siebie złudzenia i powoli, łagodnie wrócić do prawdy... A ona, jej bliskość przynosi spokój i ulgę i... nowy początek. Pozdrawiam ciepło :)
 6. duszka

  Odrzucona

  Znalazłaś dokładnie takie słowa jakich potrzebuję, a sama nie potrafię w sobie znaleźć! Dziękuję z całego serca za nie i postaram się je realizować :) A wiesz, taki traktowany z humorem "sadyzm" słów potrafi uwalniać z uwięzienia we własnym bólu, tak w każdym razie się poczułam. Zdrówka dla też Ciebie :)
 7. duszka

  Odrzucona

  To dla mnie pociecha :) Szczególnie pod tym powstałym z bólu od - i porzucenia wierszu... Ale "biały ptak" miłości przetrwał i pozostał przy mnie. Dziękuję i pozdrawiam :)
 8. duszka

  Odrzucona

  @Silver miło mi, dziękuję :)
 9. duszka

  Żyjmy

  Hm... Być może rzeczywiście wybaczenie nie oznacza, że wszystkie skutki krzywdy znikają, że pomimo tego pozostaje w podświadomości nieufność... Wydaje mi się, że każde "dotkliwe" wydarzenie nas w pewien sposób trwale przemienia... Dziękuję i pozdrawiam :)
 10. duszka

  Odrzucona

  ...rozłożyła skrzydła i wzbiła się lekko nad ziemią biały ptak krąży cicho przytula się w snach do serca. .
 11. duszka

  Żyjmy

  @Maria_M Dziękuję za głosik i pozdrawiam miło :)
 12. duszka

  wiosna!

  Tak, wykluczona cząstka rzeczywistości (prawdy) ma to do siebie, że się przypomina.., tak jakby rzeczywistość (prawda) nieustannie i coraz wyraźniej dążyła do pokazania swojej pełni i pragnęła, żebyśmy ją w pełni pokochali :) Podoba mi się :)
 13. duszka

  nie współczujemy

  Ja osobiście obawiam się jakichkolwiek "ciał obcych" w moim ciele, nawet jeśli poprawiają one jego stan i zdrowie, np. mojego uzębienia... Nie lubię tez okularów, czy kolczyków. Mam wrażenie, że moja natura się przed nimi początkowo broni... Podoba mi się spojrzenie Twojego wiersza, jego "odwrotność", i tez jego zakończenie, w którym nieoczekiwanie zanika różnica między nami a urządzeniami i tym wręcz przestrasza. Lubię Twoje wiersze, ich wyrazistość i stanowczość :) Pozdrawiam :)
 14. duszka

  Żyjmy

  Ślicznie dziękuję @Sztach.Eta i @wjola za wasze miłe i budujące komentarze :):) i Tobie @le_mal za miłe serduszko :)
 15. duszka

  Żyjmy

  Cieszę się, że nie jestem w tym "lubieniu" sama. :) Dziekuję i pozdrawiam z uśmiechem :)
×