Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  240
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Marek.zak1

 1. Teraz też się leczy anoreksję.
 2. --------------------- Tego wiersza nie miałem w planie publikować, ale jak czytam o przysięgach, wiecznej miłości i podobnych wpisach, nie moglem się powstrzymać. I potem płacze, ze 50% małżeństw sią rozpada.
 3. Marek.zak1

  Facet pocieszenia

  -------------------------------- Oczywiście, że tak, ale że na kobietach tkwi odpowiedzialność za przedłużenie gatunku, to one wybierają najlepszego z dostępnych.
 4. --------------------- A ona się odkochała?
 5. ------------------ Farba zawartość pokrywa, optycznie zmienia, ale także ją chroni przed zniszczeniem, tak więc w obu przypadkach nie narusza struktury.
 6. Waldemarze. Z obserwacji. Szedłem jakiś czas blisko nich. Ale oczywiscie jest to jednostkowy przypadek, który mnie zainspirował, a ja piszę o tym, że ludzie się bardzo zaniedbują. Może dlatego, że uważaja, że skoro maja już partnera, to już starać sie nie muszą, może z lenistwa.
 7. _------- Zbieżność przypadkowa;)
 8. Marek.zak1

  Przysięga

  W temacie przysiąg, miłości, obok wiersz "Zaniedbani, zapuszczeni". Ludzie się potwornie zaniedbują, zwłaszcza po ślubie, a wzajemna miłość nie jest bezwarunkowa. Taka to tylko w przypadku dzieci, ale nie partnera.
 9. Byli bardzo zakochani, Młodzi, piękni i zadbani. Przed ołtarzem razem stali. Miłość sobie przysięgali, W bardzo dobrej przecież wierze. Widzę dzisiaj na spacerze. Idą razem, z wózkiem ona, Taka jakby zamyślona. On za rękę synka trzyma, Widać pełna to rodzina. Na niedzielnym dziś spacerze W podwarszawskim są plenerze. Bardzo mocno się zmienili, Bo zwyczajnie się roztyli. Tłuszcz wylewa się dokoła, Pasek ledwie trzymać zdoła. Dwa podbródki, brzuch sterczący, Wielki tyłek wystający. Jakże bardzo się roztyli, A tak piękni, szczupli byli. Zapuszczeni, zaniedbani, Bardzo niegdyś zakochani. Teraz tłuszczem obrośnięci Na nic już nie mają chęci. Wesołych Świąt :)
 10. Dziękuję wszystkim za serduszka i miłe słowa. M
 11. Jak głoszą forumowe i naukowe mądrości, tych interesujacych dla kobiet jest i tak w okolicach 10% - 15% , więc trzeba brać najlepszego z dostępnych i nie marudzić :)
 12. Marek.zak1

  Poza zasięgiem

  -------------------------- Rozumiem. Chodzi o wylogowania wersję "light". Jestem za, chociaż wieczorem i tak sprawdzam pocztę :)
 13. Marek.zak1

  Poza zasięgiem

  Można, ale stety, niestety taki wylogowany facet ma bardzo małe szanse u kobiet, a u tych bardziej atrakcyjnych - żadne.
 14. Marek.zak1

  Spacerujące ulice

  ------------------------- Skoro tak, niech będzie:). Jestem z pięknej Warszawy.
 15. ----------------------------- Tak może być, bo jedni przy bliższym pozniu zyskują, a inni tracą:).
 16. Z takim każda ma ochotę, Na nic groźby moralisty, Chce z nim zaraz stracić cnotę, Bo jest taki zajebisty. Chociaż babek on nie kręci, Pomysł nie jest całkiem nowy. Z pragmatyzmu, bo nie chęci, Biorą go, bo jest związkowy. Jest też inny, tak zwyczajny, Lecz odpycha, chociaż chętny. Bo niestety nie jest fajny I dla babek transparentny. W której grupie się znajdujesz? Zadaj babkom to pytanie, I odpowiedź otrzymujesz, Ale... mogą zmienić zdanie
 17. Marek.zak1

  Spacerujące ulice

  ----------------------------- Ważne, bo ulica w Nowym Jorku i Sieradzu jest zupełnie czymś innym.
 18. Marek.zak1

  Facet pocieszenia

  -------------- To pragmatyzm z jej strony. A faceci maja złudzenia i chcą seksu, co dla przeciętnego nie jest takie proste.
 19. Przepraszam. Powinienem był wyjaśnić moje autorskie określenie:). Się kotłowała = się namiętnie, intensywnie kochała.
 20. Nam też gdzieś się podział i mamy troje dzieci :)
 21. Marek.zak1

  Spacerujące ulice

  Z jakiego miasta te refleksje? Im większe, tym mniej radosnych uśmiechów, a tym większy pęd.
 22. To naprawdę nie jest mało, No i żeby nie przestało. :)
 23. Może dodam, że każdego banalnego faceta:)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...