Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

154

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

341 wyświetleń profilu
 1. Wiosna idzie, więcej optymizmu. A korpo przynajmniej płaci zawsze w terminie:).
 2. Dobrze, że chcesz być rekinem i tygrysem, ale do takiej rangi docierają bardzo nieliczni. Większość pozostaje płotkami czy pieskami preriowymi. Opisałem to w wierszu "korponiebo". Pozdrawiam. Marek (28 lat w korpo).
 3. Marek.zak1

  Walka ze śmiercią

  ------- To jak moja Sowa. Dla nas słodka i łagodna, a dla wrogów bardzo groźna:).
 4. Marek.zak1

  Walka ze śmiercią

  ---------------- Mnie się zdarza zmieniać zdanie. Tobie nie?
 5. Czekam, aż mnie stąd zabierzesz, I zakończę życie moje. Może mi w to nie uwierzysz, Wcale ciebie się nie boję. Wezmę twoją zimną rękę Spojrzę w oczy tak głęboko. Drugą dam ci cios na szczękę, Albo palec włożę w oko. To zapewne cię zaskoczy, Bo tu przyszłaś gdzieś tam z dala. Mój cios zaraz cię zamroczy, A ja wrzasnę: won, spierdalaj!
 6. Lekka i zabawna, czasami kabaretowa forma ma sprawić, że czytelnik dotrwa do końca i puenty:). Treść jest zawsze poważna,
 7. To jest wszystko w naszej pamięci i w pamięci innych. Czas biegnie w jedną stronę, ku dzisiaj, i nic z tym nie można zrobić. Można powspominać wspólnie, albo indywidualnie..
 8. Ten, kto kocha swe zwierzęta, O swej małpce też pamięta. Z wczoraj: 3 miliony takich zwierzątek jest sprzedawanych w Polsce każdego dnia:(.
 9. ---------------------------------------------- W moich obydwu wierszach nie ma żadnego mojego osobistego traktowania, lecz opis obu przypadków z autopsji, Te pojedyńcze przypadki stały się inspiracją do opisu podobnych z pozoru przypadków, bo jak napisaleś, w tym drugim te osoby odpowiadaja za swoja deformację, która to jest tak poszechna, że stała sie plagą, czy epidemią w tzw "rozwiniętych" krajach . Troche podobnie, kult atrakcyjności powoduje spychanie na margines i kompleksy wielu kobiet (facetów też) , które czuja sie gorsze i odrzucone, co z kolei powoduje dyskomfort psychiczny, a nawet depresję. Podobny wydźwięk ma wiersz "Ona mnie nie kocha", gdzie opisuję przypadek brania przez babki "najlepszego z dostepnych". Wyczytałem w kilku miejscach, że jedynie 15% facetów jest dla kobiet atrakcyjnych seksualnie, a reszta jest brana z pragmatyzmu, sympatii, chęci posiadania rodziny itp. . Powtarzam, żadnego osobistego stosunku, - opis obyczajów. A że gorzki, to już inna sprawa.
 10. Teraz też się leczy anoreksję.
 11. --------------------- Tego wiersza nie miałem w planie publikować, ale jak czytam o przysięgach, wiecznej miłości i podobnych wpisach, nie moglem się powstrzymać. I potem płacze, ze 50% małżeństw sią rozpada.
 12. Marek.zak1

  Facet pocieszenia

  -------------------------------- Oczywiście, że tak, ale że na kobietach tkwi odpowiedzialność za przedłużenie gatunku, to one wybierają najlepszego z dostępnych.
 13. --------------------- A ona się odkochała?
 14. ------------------ Farba zawartość pokrywa, optycznie zmienia, ale także ją chroni przed zniszczeniem, tak więc w obu przypadkach nie narusza struktury.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...