Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Solomon$

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6

1 obserwujący

O Solomon$

 • Urodziny 08.11.2002

Ostatnie wizyty

260 wyświetleń profilu
 1. AMEN. I tak właśnie życie mnie traktuje. Nie dość że się o nie nie prosiłem, to jeszcze muszę przez nie tak przechodzić. Może jednak nie warto było się rodzić. Teraz tak myślę że można byłoby się udusić na pępowinie. Było by lepiej. Było by lepiej niż gnić na tym świecie. Teraz wiem jednak że warto to skończyć. Nie płacić łzami oraz smutkiem swojego narodzenia. Choćby człowiek nie ważne jak bardzo by tylko wegetował. To i tak musi płacić. Za to że po prostu jest. Tak, po prostu musi cierpieć, za nic. Już przykładam nuż do gardła i nagle nachodzi mnie myśl, że chyba nic gorszego nie może mnie spotkać. Ale nie, nie może spotkać mnie nic dobrago. Tylko ból i cierpienie tego żywota. Już czekam na śmierć nich już mnie weźmie. Śmierć puka, biegnę, ale szybko odchodzi zadając jeszcze większy ból. Już mogło się skończyć. Ale nie po co, przecież ty tylko jesteś bezwartościową egzystencją. I na co tułać się po tym pustkowiu emocji. Już nawet umierać się nie chcę. Zostały jedynie zmarszczki dawnego życia. Nagle czuję że chcę żyć. Ale mój mózg sam wiedział że to złudzenie. Bo twoje życie nigdy cię o to nie prosiło. Wiesz że to już koniec. Tracisz przytomność. To już ? Czy to to mój czas ? Czy to naprawdę koniec ? Po czym budzisz się, leżysz i zaczynasz płakać Ile czekałeś na ten moment a to jebane życie, znowu się z ciebie śmieje. Wstajesz z łóżka, otwierasz okno sali intensywnej terapii i skaczesz. AMEN.
 2. Bo tak działa poznanie świata każdego organizmu !!! Nie można uwieżyć w coś czego nie ma !! Czy człowiek wierzył by w powietrze jeśli go nie widzi wieży bo są na to dowody, a na tego tam u góry nie ma !
 3. Człowiek może robić co chce z nami może zrobić że będziesz wyglądała nawet jak roślina ale będziesz człowiekiem. A tak z innej beczki. Czy Bóg mówił o Dinozaurach. O mieszaniu się Galaktyk. O czarnych dziurach Nie, bo nie mógł tego wiedzieć bo to człowiek pierwszy odkrył !
 4. Możesz * sorry błąd * Chodzi o człowieka
 5. Może zmieniać parametry np. Masz Trzy probówki | | | | | | | | | | | | Miłość Mądrość Piękno Ale możesz wybrać tylko 2 lub mieszać je (Mogą się zbić) A propo Wolnej woli. Grałaś w Sims-y ??? Nasz życie też może być lepszą wersją jego gry.
 6. Gdybym Tylko mógł ... Gdybym tylko mógł, to by mnie tu już nie było. Stoję tu przed wami jak jakaś rzeźba, bez emocji, miłości. Bo wiem że po śmierci nic mnie już nie czeka. Poza nieskończoną nicością. Poza brak wszystkiego. Tylko ciemność oraz nieważkość. A ja nadal tu jestem i stoję przed wami. A ja nie chcę, bo nie. Bo po co ?!
 7. Ostatnio czytałem artykuł oraz wyniki badania na osobach które są ateistami, 95% Ateistów polega na dążeniu do celu (Kariera, rodzina itp.) uważają że boga nie ma bo to co osiągneli jest ich bez pomocy innych (Boga itp.) uważają że proszenie Boga jest bez sensu gdyż ich próśb nie wysłuchał 5% Ateistów ma dowody (Pół dowody [Bardziej logikę]) dzkięki po ich przeczytaniu (ja sam odczuwam), że Boga nie ma bo sam się wyklucza, Jesli chcesz możemy pogadać o tym bo to długi temat. A ja sam znalazłem dowody w Bibli ! Ze istnienie boga wyklucza jego najważniejsza księga !
 8. Niestety szkoła jest obowiązkowa i lekcje polskiego z tą szmatą to koszmar. :|
 9. Czerń Tak właśnie ta suka, ta suka nazwała mnie żmiją. Ja przytaknąłem, po czym mnie wywaliła. Za co ? Nie wiem. Mam to szczerze głęboko w dupie. Bo ona jedynie tam coś widzi. Ale dzięki niej wiem jedynie że, średniowiecze to były najlepsze czasy, albo że kolejny idiota pisał coś o swoim kraju. Co mnie to obchodzi !? Dzięki niej wiem jak bardzo nie czuły jestem. Tak bardzo wyjałowiony jak step. A widzę że ona i tak jest jak kanalizacja. Tu coś powiesz, a i tak zrobi się szambo.
 10. Solomon$

  Ty !

  A TY !? Ile się o tobie słyszy. Ile się mówi, a ja nadal nie czuje. Może byś się wreszcie pokazał ! Tak do ciebie mówię. Nie słyszysz ? A no racja ciebie nie ma. Jak mogłem zapomnieć o dowodach które to mówią. Jak mogłem nie słuchać mojego czarnego jak węgiel serca. Bo to przez to kim niby byłeś się takie stało. Wypaliło je od środka i ostygło. Lecz te serce pokazało mi, kim tak naprawdę jestem. A TY !?
 11. Droga Ile na świecie jest dróg. Ile asfaltu wylane. Ile jest leśnych ścieżek. A ja wiecznie w gówno wdepnę.
 12. SZKŁO -5:50- Trzask i miliony kawałków, prawie bezwartościowego diamentu padły. -Otwieram okno- Cisza, ani jednej duszy. szsz-szsz-szsz Idzie ktoś patrzę znowu. Nikogo wychodzę zobaczyć kryształ, tak bezwartościowy jak ja, jak mój dom, jak mój pies, jak życie każdego z nas wobec władzy. Tylko zapleść sznur i to skończyć. By tam być kimś lepszym,kimś kto coś może, kimś kto jak padnie na ten krzywy ryj wstanie. Nie będzie kopanym przez los. Kimś kto jest człowiek lecz tu nim nie jest.
 13. Koniec Ciemność ogarnęła twoją biel. Twoje dłonie znikły. Nic ci nie zostało, tylko iść położyć się i nie wstawać. Bo po co ?! A na co ?! Nie wiem dlaczego. Ale muszę, bo dzieci trzeba nakarmić. Trzeba dom posprzątać. Trzeba rachunki zapłacić i tak do dziesiątego. Znów ci nic nie zostało. Tylko bieda rozpacz. Lecz wiesz że jak wrócisz, spotkasz kogoś ważnego. Kogoś kto zostanie gdy najgorsze. Ktoś gdy nie masz już nic, poda cie rękę, przytuli i powie Kocham Cię. A ty nie wiesz co powiedzieć, Bo on też nic więcej nie ma
×
×
 • Dodaj nową pozycję...