Aira

Użytkownicy
 • Zawartość

  272
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Aira

  Górskie szczyty

  Jesteśmy oboje niezaprzeczalnie wzorem Kultury :))
 2. Aira

  Górskie szczyty

  Ten jest dokładnie o górskich szczytach i prawdziwych, chociaż... Niestety nie mogę rozwinąć tego wątku :)) pozdrawiam ...
 3. Aira

  Górskie szczyty

  :))) Witaj Bogumile...
 4. Aira

  Zapamiętaj...

  Dziękuję za komentarz :) Tak wiem o "tych uczuleniach" ale czasem nie sposób trzymać się schematów czy też odejść od nich. Taki wiersz jak ten powstaje pod wpływem chwili i adresata :) Wezmę sobie do serca twoje słowa. pozdrawiam :)
 5. Aira

  Zapamiętaj...

  No, to jest fajne (nocne myślenie mi służy) :))) pozdrawiam...
 6. Aira

  Zapamiętaj...

  Widzę widzę... ALE ŁAPA :))) dziękuję Czarku, do zobaczenia :)
 7. Aira

  Cisza na planie!

  Rozpocznij odliczanie :p
 8. Aira

  Wynurzenia

  Winda do Nieba :)
 9. Aira

  Cisza na planie!

  A w życiu tam wybaczam...Nie Wybaczam! Dosyć tej tolerancji!!!! :)))
 10. Aira

  Zapamiętaj...

  Witaj :) czasem gorzej czasem lepiej, to zależy wiesz, wiersze o miłości są w ogóle banalne i specjalnie się nie liczą jako Poezja poważnie... ale jak kiedyś napisałam o mojej krzyżowej drodze, to autorzy mnie prosili żebym przestała wpędzać ich w myśli samobójcze, bo realistyczne aż poraża czytelnika Fine, trzymam się banału :)) co nie oznacza, że nie masz racji dzięki, zobaczę co mogę zrobić z twoimi punktami widzenia ściskam mocno :) dbaj o siebie!
 11. Aira

  Cisza na planie!

  Jestem OBURZONA!!!!! :))) to tez moje ostatnie podrygi...mam inne obowiązki.
 12. Aira

  Zapamiętaj...

  Chciałabym Cię całować inaczej niż wszystkie kobiety tak żebyś zapamiętał tak żebyś zatęsknił twój zapach otula ciało pulsuje jednostajnie czerwienią polnych maków spokojem zielonej łąki bezgłośnie mnie wypełnia jak cisza przed sztormem oddech przyśpiesza nagle a Serce już nieprzytomne Serce tasuje twarze wyprzedza bieg wydarzeń jestem w Tobie wspomnieniem zmysłów wiecznym pragnieniem mocą która unosi siłą która rozbraja błyskiem marzeń w ciemnościach ciepłem chłodnego świtu falą morską z bursztynem smakiem soli na mokrej skórze poranną fantazją zmysłem dotyku i delikatnym wirującym piórkiem /czy zapamiętasz?... czy zatęsknisz?.../
 13. Aira

  Cisza na planie!

  Powiem B jak Ty powiesz C :)) Wstaw coś! Bo się wnerwię ;)
 14. Aira

  Cisza na planie!

  Dzięki, koniecznie się spręż i napisz, nawet w celu rehabilitacyjnym :) Miałam dużo opowiadań, część skasowałam, trochę żałuję. Pewnie coś jeszcze napiszę, dla czytelników. Pozdrawiam :)
 15. Gaźnik :) znajdź motywację i słuchaj Marii, absolutnie! wstawiłam opowiadanie, a teraz Ty popraw co trzeba, to jest fajne .)