Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


evicca

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  629
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez evicca

 1. evicca

  Niebo jest w nas

  Dziękuję,Tobie również życzę takiej oazy. A z tym lasem i morzem to faktycznie tak jest. Do lasu mam 3 minuty na piechotę, do jeziora 2 km, a do morza 7 km. :)
 2. evicca

  Niebo jest w nas

  Duże literki zamieniłam na małe, nie licząc Ojca Boga i początków strof. I bardzo dziękuję za taki piękny komentarz. Pozdrawiam :)
 3. evicca

  Niebo jest w nas

  Jest to jakaś opcja, przemyślę to ;)
 4. evicca

  Niebo jest w nas

  Dziękuję :)
 5. evicca

  Niebo jest w nas

  jeśli znajdziesz coś, co ma jedną sylabę, rymuje się z wir i oznacza spokój i harmonię w domu, to chętnie zamienię :) Pozdrawiam i dziękuję :)
 6. evicca

  Podróż

  Poczekamy i zobaczymy :)
 7. evicca

  Niebo jest w nas

  Tak, to ja we własnej osobie :)
 8. evicca

  Niebo jest w nas

  Dziękuję, Maju. Pozdrawiam :)
 9. Mam, złapałam i dziękuję :)
 10. evicca

  Niebo jest w nas

  Dziękuję, faktycznie mam taką oazę i każdemu jej życzę. :)
 11. evicca

  Niebo jest w nas

  Dziękuję. Jak Tobie się podoba to chwała Panu :)
 12. evicca

  Podróż

  Ty o niebie i ja o niebie. Pięknie ubrałaś nieboskłon w poezję.
 13. Veni, vidi, laeta (Przybyłam, zobaczyłam, jestem zachwycona)
 14. Inspirowane wierszem @Maria_M "Moje niebo" 😊 Córki śmiech męża dłoń wierny pies morza toń Słońca blask domu mir chleba smak pracy wir Książek czar leśny gaj Ojciec Bóg polski kraj Moje niebo
 15. evicca

  Jesienne działanie

  No widzisz, kolejny Twój wiersz, który mi się podoba :)
 16. evicca

  500+

  Kto posprząta i będzie spłacać długi? Nasze dzieci i wnuki. Chyba, że wcześniej Polska zbankrutuje. Pozdrawiam.
 17. Tak, wróżę tu karierę erotomana-gawędziarza 😁
 18. evicca

  Jesienne działanie

  Tak. Dlatego nawet jeśli wiersz jest słaby, nie napiszę komuś, żeby przestał pisać, ale staram się wskazać, jak byłoby lepiej. Chociaż sama nie jestem w tym temacie wybitna oczywiście. :)
 19. evicca

  Bożek Leśny

  Czy Ty jestes jakimś elektrykiem, astronomem, czy fanem science fiction? Zawsze u Ciebie są naukowo-techniczno-kosmiczne elementy. :)
 20. evicca

  Jesienne działanie

  Rozumiem to. Mi też chce się pisać dalej, jeśli wiem, że są na tym forum osoby, którym się moje wiersze spodobają, a jeśli coś wymaga poprawy, pomogą mi życzliwą krytyką.
 21. Szkoda, że Ci, którzy rzucają w młodość kamieniem zapomnieli, że sami kiedyś byli młodzi. Jak to było: zapomniał wół.. Bardzo ładny wiersz.
 22. evicca

  Chrystusowy

  Może tak lepiej. Brać, co daje los, próbować w tym znaleźć szczęście, a przynajmniej wyłuskać coś pozytywnego. Ale mimo wszystko też trochę marzyć, bo to przyjemne. Wiersz mi się podoba, pozdrawiam serdecznie.
 23. evicca

  Chrystusowy

  Pozwolę sobie wyjaśnić za @KompulsywnyPoeta 33- wiek Chrystusa w chwili ukrzyżowania. Mówi się wiek Chrystusowy, jeśli ktoś ma 33 lata. Pozdrawiam
 24. evicca

  Jesienne działanie

  Nie ma za co. Twoje utwory do mnie trafiają i wydaje mi się, że je rozumiem. Niestety nie ze wszystkimi wierszami tak jest. Pozdrawiam.
 25. evicca

  ***

  Bardzo wymowny wiersz. Odczytuję go jako opis swoistego kieratu, z którego niewielu potrafi się wyzwolić. I znów kolejny podobny dzień: praca, którą udaję, że lubię, hobby, które mnie nudzi, ale jest modne, dom, w którym się jest mało i nawet niewiele się w nim śpi, bo się cierpi na bezsenność, piątek po południu i sobota, kiedy można popić frustrację alkoholem. Niedziela nie przynoszącą odpoczynku, bo nie dość, że często kac, to jeszcze świadomość, że jutro wszystko zacznie się od nowa. Smutne. Tym bardziej cieszę się z mojego spokojnego życia na wsi. Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...