Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

evicca

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  651
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

445

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

712 wyświetleń profilu
 1. evicca

  Róbta, co chceta

  Dziękuję, Bogdanie, za ten wpis i wszystkie polubienia. Z Twoim wierszem na pewno się zapoznam. Pozdrawiam. :)
 2. evicca

  Niebo jest w nas

  Dziękuję, Bogdanie. pozdrawiam :)
 3. Nie masz powodu, by czuć się zażenowanym, naprawdę! Dobranoc :)
 4. No cóż, z Twojej aktywności na tym forum ja odebrałam Cię inaczej 😊
 5. Też mam taką nadzieję. Ty akurat masz silną osobowość i poczucie własnej wartości, to widać w Twoich wierszach i komentarzach. Ale ze względu na wrażliwsze osoby na tym forum trollom mówimy zdecydowane NIE! 😉
 6. Nie osłabił, ale może odebrać resztki pewności siebie osobie, która jest wrażliwa i zakompleksiona. Są ludzie, którym dziesięć osób powie, że są mądre, a jeden powie, że są głupie. I temu jednemu uwierzą.
 7. evicca

  Kłamstwo nas wyzwoli

  A co mi do szczęścia trzeba? Miłości i kromki chleba. Tak mi się mój własny wiersz przypomniał. A Twój bardzo mi się podoba, a zwłaszcza jego "rymowatość". Uwielbiam rymy. 😊
 8. evicca

  Lokator

  Kocham ten utwór 😊
 9. Aha. Aby zabić czas dołujesz chamską krytyką kogoś, kto odważył się przedstawić nam swój wiersz. No cóż, zakończmy tę dyskusję, bo ja Ci czasu zabijać nie będę. Pozdrawiam.
 10. Status quo jest takie, że powinieneś opuścić to forum, bo ani, jak sam stwierdziłeś, Cię to nie interesuje, ani nie masz pojęcia, jak uczyć innych o poezji. Po co tracisz swój cenny czas?
 11. Wybacz, ale sam jesteś za maluczki, żeby uczyć. Krytyka na tym forum jest dozwolona i wskazana, ale krytyka konstruktywna i kulturalna. Pisanie komuś pod jego wierszem o zakiszaniu, gnoju i mule to nie krytyka.
 12. Czym? Wulgarną krytyką czegoś, co podobno Cię nie interesuje?
 13. To co tu w ogóle robisz?
 14. evicca

  Odpowiedź

  Nie wiem, co miałaś na myśli pisząc ten utwór, ale zdradzę Ci, co ja zobaczyłam: Dziewczynę po wypadku, która na nowo uczy się chodzić. Od razu w mojej głowie powstał taki obraz. I bardzo mi się podoba Twój wiersz, jak i ta moja wizja. Pozdrawiam Cię serdecznie, Justyno.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...