Zawierucha7

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Zawierucha7

  Burza majowa

  Oto Burza Majowa z gwardią chmur nadciąga ! Błyskawice się mienią niczym złote wręgi ! Milion liści brawami rzęsistymi wita Teatr Żywiołów i.... majowe Panny Burzy męki !
 2. Zawierucha7

  Auto

  Auto moto koło moto koło auto moto auto moto auto Brak benzyny. Stop !
 3. Zawierucha7

  Białe róże

  Grzegorz Brzęczyszczykiewicz wpadł do dołu z błotem , chodził tyłem i w głowie miał absurd i głupotę. Gdzie piąta klepka ? Grzegorzu !? W mgławicy Andromedy zgubiła się niestety jak muzyka Komedy. Trans. Hipnoza.Nirwana. Wciąż szklana pogoda. Grzegorz wstał zły i od rana brzęczy że jest dziś moda na nie-miłośc...fatalna w sercu krwawi rana ! Kwarki sztymują kevlar ! Absurd kipi w retorcie ! Na statku klar ? Czy też nieład ? W tenisa grają na korcie ! Abracadabra. Czaruję....
 4. Zawierucha7

  Majowy poeta

  A w maju... poeta zwariował ! Karetką pogotowia lody pistacjowe przywieźli... Zjadł. Wyzdrowiał... i...znowu łobuz nietrzeźwy !
 5. Zawierucha7

  Fraszka na Jabłko

  Jabłko to owoc jest doskonały, niezwykle smaczny , okrągły cały , na konfitury ,soki i dżemy , na spór Cyprydy , Hery , Heleny.... Na wyganianie z Raju Niecnoty , na letnie skwary , jesienne słoty... i...na zaparcie dobry jest przecież surowy , młody jabłkowy przecier !
 6. Zawierucha7

  Mały milicjant

  Na placu mały milicjant kieruje ruchem.... Drogowy walec z ogromnym brzuchem.... W lewo.... Cztery wozy ...w prawo ! Stop. Zmiana. Gwizdek! Brawo. Brawo ! Brawo !!!
 7. Zawierucha7

  Róża

  Spotkaliśmy się jesienią w otulonej różem róży... Ty szukałaś finezyjek , mnie aromat tak odurzył.... Że zasnąłem...Błogi skrzat! I ta róża - to był świat ! Ale wdzięcznym pocałunkiem potrafiłaś wyrwać z miodu.... Usiedliśmy nieopodal.... Wiatr cię porwał ! Chwała Bogu !
 8. Zawierucha7

  Kos

  Po niebie karawany fantastyczne suną.... Kos przysnął wśród listowia , marynarkę kwiecistą jak poduchę pod głowę wrzucił... w butach leń śpi i mruczy.... A noc mu szepcze do snu.... Słodko...słodko...słodko... Więc na bok się obrócił... Wzruszył i łka.... Ach! Ti rara ti rara !' Ach ! Ti rari ti rari... Cicho. Cichutko! Psssyt! Znowu śpi!
 9. Zawierucha7

  Wiosna

  Chryste Panie! Krokusy eksplodują w mieście ! Zieleń tryska jak ogień z kwietniowych miotaczy ! Słowiki ! Obywatele ! I Wiosna...nareszcie! A ja z Szekspirem pod pachą.. BIMBOM.Włóczykij ! Gladiator ! W dzieży delirium płynę.... Gwiżdżę i bezczeszczę!