Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


Zawierucha7

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Miłość drogą jest w nieznane splotem ciał i węzłem dusz W Drodze Mlecznej srebrne szlaki wiodą mnie w nieznane dale a na hełmie ach! astralny błyszczy kurz! jesteś nimfą i łowczynią Apollina druhną żwawą razem ze świetlną Erynią tniemy przędzę....kubek z kawą stygnie jak lawa na Wenus lub splot ciał i węzeł dusz! celnie trafia zmyślny Eros i w astralny szał mnie już wplątał.... a to dopiero początek. Ślub.Ksenon. Bizmut. i wątek.!
 2. w malachitowym mateczniku gdzie Echo Leśne śpi lampa elektronowa srebrnymi skrami lśni ! bogowie ja osadzili ma latarnika los tak zachłyśnięta próżnią w lesie - jak coś lub ktoś paprocie szepczą czule i łaszą się do sosen katoda i anoda w elektronowym sosie o! Diodo! ty w niebieskich łezkach jądrowych błyskasz i w matecznikach leśnych jak Zeus gromem ciskasz ! Malachitowe bory Ach Prazeodym. Neodym. gna się historii tory ! to robotników czyn ! 1 maj ? Czy karnawał ? to tautologia....
 3. Przybywam z mgławicy Andromedy.... to było wtedy... podczas matury kwitły kasztany czytałem Lema przy stoliku z lodami! w kawiarence POD PAPUGAMI walczyliśmy wzrokiem o odrobinę złotego runa! do nieba biorą parami czasem czwórkami.... Prazeodym i Neodym. Dzień Świstaka i Złota KUla! Kto wie kto jeszcze przybędzie do nas z odległych światów ? Przyszłość jest nieodgadniona !
 4. raz na moście nad potokiem siedziały dwie żabki na niebie chmurki i słońce razem ze ZLOTYM Okiem zielone olchy szeptały że strumyk płynął z wolna a nad brzegiem stokrotka rosła stokrotka polna! ach! koniec już bliski pierwsza żabka skoczyła.... więc i druga też samobójstwo popełniła.... a potok dalej płynął od gór aż do morza!
 5. balladę wam dziś balladę opowiem o dwóch takich ludzieńkach co kochali się w sobie jeden herbatnik i dwie czekoladki najpóźniej to zwiędły te kwiatki od matki! phobos i dejmos kręcą piruety na Marsie zimno i pustynnie niestety ballado ballado nieś mnie potokiem mam nogę w gipsie i fiołki pod okiem! hiszpański kołnierz z gitary na karku jeden herbatnik i dwie czekoladki w kasynie nie miałem szczęśliwego fartu... i więdną jednak te kwiatki od matki!
 6. Do biedronki przyszedł żuk w okieneczko stuk puk puk ach ta zabawa czasem najbardziej trujący i niestrawny jest tort weselny ! ja wolę ciszę marsjańskich piasków i lodowe bloki w szczelinie Cassiniego... ....no women no cry.... jeszcze dwa kroki i mróz połamie mi wąsy! Byle do wiosny!
 7. Stokrotki mrą jak muchy Gdy Neptun Trójzębem grozi oto prawda czasu i ekranu wśród kwiatów powodzi omijam koralowe ostrowy burzanu stokrotek morze już nic tu nie poradzi.... i cyklameny płaczą gdy kilku Tytanów się wadzi! jestem górą spokoju i dzieckiem kwiatem ale... milczę jak głaz!
 8. Pszczółki i trzmiele i ważek wiele co to za Eden? to Ziemia Stokrotki bratki ach ładne kwiatki majowe pachną ziela.... a na Marsie piaski!
 9. Talary.Dukaty.Obole. Szylingi i pensy. Ten heros zielony mamonna wciąż wabi mnie i serce dręczy! Być czy mieć? Na kłopoty Bednarski jak wróżka! Grosz do grosza rok po roku....dzień za dniem... ..wesołe jest życie staruszka!
 10. Stokrotki.Konwalie.Mimozy. Dyliżans.Rydwan. Parowozy. Cylindry.Wektory.I Muszle. Tarzan.Markiz i buszmen. Czy na tym padole łez jest miejsce na szczęście i miłość ? Na wiosnę pachnie upojnie bez Rozkoszna jest wieków czułość ! a nawet powiem po dobroci.... ......hiperboliczna!
 11. Czułe słówka? Cztery strofy. Żal. Niebożę. Trzy ochoty na sukces. Poleciałem na Księżyc i zabrałem ten srebrny pumeks! Dziś zasłuchany boleśnie w lada szmer na dworze z trwogą słucham co za oknem kto jeszcze przyjść może ? Czułe słówka?I Pieszczoty.... Żal. Niebożę. Trzy ochoty na sukces..... Czy dwie stokrotki przyniosą wiosnę ? Wanadowi żołnierze z laserowymi celnikami zaprowadzają Nowy Ład. Oś ziemska skrzypi stara.... Chce mi się płakać czasami....
 12. Bo to jest wiosna radosna słowik wdzięcznie kwili bez pachnie jak opium na Księżyc lecę w jednej chwili i mam srebrzysty skafander Rachatłukum. Małmazja. Cukier. Cukier krzepi. I radość życia daje Mija maj za majem A Mleczna Droga pełna szeptów rozkoszy... Kochajmy się !
 13. Widziałem Marynę raz we Młynie jak lazła do góry po drabinie i grube nogi miała Pluton na końcu się pałęta na czubku Merkury jest już późno piszę bzdury kot zapędził mysz do dziury! Jaśmin latem tak pięknie pachnie.... .....ale ale..oto kanikuła właśnie!
 14. do biedronki przyszedł żuk w okieneczko stuk puk puk Ganimedes oraz Io krążą żwawo.... skauci piją piwo napój jak ach! nektar co Zeusa żądze gasi mam akr może nawet hektar ziem na Marsie żuk się łasi do wiewiórki i orzechy lecą z drzewa ....to nie strzechy! to jest baza kevlarowa na pustynnym Marsie jutro od nowa Polska ludowa! Orbitowałem już w gorszych warunkach.Stop.
 15. Głęboka studzienka głęboko kopana stokrotki ? w mgławicy Magellana? Szukam Piętaszka na kompana maj za majem mija deszczowy lipiec szepce że radosna kompanija przybędzie do mnie wreszcie ach lata słodkie czary rzewnie me serce dręczą to przecież nie do wiary Ariadna tnie nić pajęczą! w deszczu strugach wędruję w niezmierzone dale głęboka studzienka nie straszna mi wcale! abracadabra raz dwa trzy sinusoida i romb. deszczowy lipiec szepcze bym uciekał już stąd!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...