Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wątpiciel

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36

O Wątpiciel

 • Urodziny 27.02.1996

Ostatnie wizyty

153 wyświetleń profilu
 1. Może "Sprawdzamy łączność"?
 2. Niestety treść tego wiersza to w rzeczywistości bolesna prawda. Słuszne spostrzeżenia obserwatora życia. Jestem na tak :)
 3. Właśnie, skoro sam wprowadzasz siebie "w takie stany, że aż..." to znaczy, że powinieneś się tą twórczością podzielić. Nie należy tłumić skrajnych emocji, dzielenie się nimi i mówienie o nich jest najlepszym rozwiązaniem. Pomyśl, że ktoś może mieć podobne przemyślenia do Twoich lub właśnie przeżywa coś czego Ty już doświadczyłeś, a opisywane przez Ciebie emocje pozwolą takiej osobie się zregenerować po części, pogodzić się z pewnymi kwestiami. Zatem wyjmuj z szuflady to co uznasz za słuszne i dziel się :)
 4. Hmmm jakoś tym razem do mnie nie trafił :/
 5. Ostatnia zwrotka..."immobilizm skonu"...nie wiem co powiedzieć. Chyba nic nie powiem :)
 6. Wątpiciel

  Gorycz

  Ja to przeczytałem i ja jestem pozytywnie zaskoczony :) Świetny dobór słów, Niby proste i oczywiste, ale jednak niebanalne. Dziękuję :)
 7. Utożsamiam się z podmiotem lirycznym na tym etapie życia. Podoba mi się ten wiersz. Jest rytmiczny.
 8. Przyznam, że od kilku wierszy zaglądam tutaj z przekonaniem, że zaserwujesz słowną rozrywkę na wysokim poziomie. Tym razem też się nie myliłem. Warto było :) Dodam jeszcze, że to kolejny tak rytmiczny utwór, który dziś przeczytałem i do którego aż chce się skomponować muzykę. Gratuluję doboru słów :)
 9. Nie jestem specjalistą, więc nie będę polemizował, żeby się nie ośmieszyć. Bazuję jedynie na tym czego nauczyłem się w szkole. Jeszcze wiele przede mną. Również pozdrawiam :)
 10. Spokojnie, nie jestem złodziejem własności intelektualnej (ani żadnej innej własności :) ). Oczywiście uwzględnię autora słów, ale do powstania zamierzonej kompozycji chyba jeszcze daleko.
 11. Panie Jacku, gramatyka jest poprawna, a szyk słów w zdaniu w języku polskim jest dowolny. Niektóre słowa pozornie wydają się zbędne, ale są potrzebne dla zachowania rytmu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...