Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nieznajomy Niewidzialny

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Nieznajomy Niewidzialny

 1. Czyli jesteś w miejscu gdzie wielkie czyny stały się ubogie i musisz stać w roli obserwatora bo to już nie ty, już nie ona.
 2. A skądże... I nie o odruchy tu chodzi, droga Magdaleno. Pozdrawiam
 3. Wiersz pozbawiony dwóch ostatnich wersów traci swój cały sens ;) Pozdrawiam
 4. A ja tam jeszcze widzę szczęście ;) Pozdrawiam
 5. Coś z niczego... a tylko po to, żebym wiedziała posiejesz po mnie melancholie ciszą, która w duszę się wkradła zalewając serce łzami w oknie nie bój się dawnych masek bo ja ze snu mam twarze ukryte w bladych dłoniach nie smuć się, bo nie patrzę bo możesz już na zawsze przez ulice biec i kochać bo już rozumiem cud lecz nam za daleko. ~NN. 18.06.2019
 6. Od niecałego roku nigdy bym nie pomyślał, że można mi to zarzucić ;) Ja wcale w tym wierszu nie przyznaję prawdy życiowej*. To jedynie specyficzny wyraz ironii i pogardy wobec pewnych zdarzeń, Magdaleno. Pozdrawiam, NN.
 7. To jest mega ( cytując klasyka) że zauważyłeś ;)
 8. Ot zwykła odskocznia i prolog czegoś większego ;) A porównań jest naprawdę sporo, wiersz jakby operuje na porównaniu. Dziękuję bardzo ;)
 9. Dziekuję. Zaraz siądę przy kawie i sprawdzę ;)
 10. Należy się ;) Wczułem się w całą sytuację :/
 11. Po cichym świecie ze łzą wieczną tkliwy żołnierz, bo prawdziwość niczym dziecko, niczym wszystko bo krople nic nie znaczą bo po tobie przeminą. Deszcz.
 12. Czekałem na taki wiersz od Ciebie, Justyno. Wiesz... ja nie potrafię, a jeśli już to ciężko przychodzą mi wiersze z nutką szczęścia. Widzę to wszystko, jest multum takich sytuacji z których mógłbym się cieszyć, ale samotnie to wszystko jest takie proste. O! i już pomysł na wiersz ;) ,, Wyprowadzę cię na słońce, nie będzie ono parzące, lecz kojące." Takiego początku nie da się przegapić i automatycznie niemal, zapowiada nastrój. Dziękuję i kombinuję za parę stopni w dół ;) Pozdrawiam!
 13. Bardzo miło mi widzieć Ciebie tutaj ;) Pozdrawiam <3
 14. Bardzo dziękuję ;) Całkiem szybko mi przyszło, czyli najwyraźniej byłem spragniony tego pisania ;) Pozdrawiam ;)
 15. Dziękuję :) Starałem się połączyć różne smaki i spójnie zestawić to w jeden wiersz. Pozdrawiam serdecznie ;)
 16. Nam nie trzeba rozczulonych tkliwych podłużnie piórem czarnym atramentem jak oczy listów miłosnych na półce przy lampce jasnej nocy jak twoje na mnie w południe wzrokiem błądzących zaśnięć mógł zapomnieć czy stąd pójdzie? prawie zawsze dotyk sprawi wszystko uśnie byłem taki markotny byłam taka na później lepiej nic nie zrobić żeby było smutniej! A czerwcowej oglądam się za Tobą a same gwiazdy i w czerń mnie ciągnie bo coś twoje we mnie ciągle patrzy...
 17. Jestem mega zaskoczony i uśmiechnięty, a po dzisiejszej operacji lekarz zabronił mi się uśmiechać ;)) dziękuję i wzajemnie dobrej nocy :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...