Nieznajomy Niewidzialny

Użytkownicy
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Nieznajomy Niewidzialny

  za późno

  Bardzo dziękuję, akurat na choróbsko idealnie podnosi na duchu ;)
 2. Nieznajomy Niewidzialny

  do moich krytykow

  Przemawia i to uderzająco ;)
 3. Nieznajomy Niewidzialny

  za późno

  Bardzo dziękuję ;)
 4. Nieznajomy Niewidzialny

  za późno

  cierpię jak znikają zaszeptało mi serce jesteś prawdą na światło czujesz za mnie i przeze mnie nie mój paznokieć znaczy białe szramy na klatce chciałem zapomnieć, zostawić! a ty dajesz mi więcej stają się czerwone... gdy zastygnie moment ale wrócą tamte czasy już na zawsze w dłonie za późno nam na kwiaty będą białe.
 5. Nieznajomy Niewidzialny

  half

  Serdecznie dziękuję ;)
 6. Nieznajomy Niewidzialny

  sztuka

  Nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów ale tak ;) Sztuki nie da się jednoznacznie zdefiniować i jest tam też mój apel młodego pokolenia ;) Pozdrawiam :D
 7. Nieznajomy Niewidzialny

  strach

  Przecinek pomiędzy słowem ,,zobaczyć" a ,,śmierć" jest dlatego, że chciałem nadać dwuznaczności oraz aby oddzielić śmierć żeby podkreślić jej znaczenie. Bardzo dziękuję i jest mi niezmiernie miło, że wiersze ciekawią. A na dodatek jest co czytać ;) Pozdrawiam
 8. Nieznajomy Niewidzialny

  Chwila

  Ja na swoim przykładzie mogę napisać, że pierwszy wiersz napisałem w wieku 13 lat. Może w innej formie niż tutejsze, ale już wtedy byłem zainspirowany taką opcją przekazu. I nie uważam, że dzieci nie myślą, to raczej ci ,,dojrzalsi" chcą aby tak było... Przepędzanie jest w tym przypadku totalną głupotą. Ja przestałem pisać przez ludzi, którzy, podobnie jak pan, chcieli zdusić to w zarodku. Myślę, że warto byłoby wstawić coś z tamtych lat ale to na dniach ;)
 9. Nieznajomy Niewidzialny

  meteoryt

  Od 3 strofy zaczyna się jazda bez trzymanki. Dzięki za tak płynny i przemyślany wiersz ;)
 10. Nieznajomy Niewidzialny

  sztuka

  sztuka wyblakły kwiat otwiera witryny i wyciąga jakby pełny świat bo całego siebie wypijasz do końca za wszystkich nas aż zostaje miejsce posadzą tam drzewko na zmurszałej podłodze a skrzypienie pójdzie, pójdzie w pierwsze liście nie zrozumie celu tak wielu kroków i to chyba sztuka ta, która porusza.
 11. Nieznajomy Niewidzialny

  zapomnienie

  Porada zdecydowanie warta zastosowania ;)
 12. Nieznajomy Niewidzialny

  zapomnienie

  Dzięki za komentarze od tak dobrych poetów. Zmiana rytmiki i formy bierze się raczej z chęci podkreślenia wydarzeń wokół peela. Tak to niestety u mnie wygląda, że pisząc mam w głowie muzykę. Gdy chcę coś zmienić/ dodać, to często ingeruję w płynność, która zostaje zachowana tylko wewnątrz mnie. Pozdrawiam ;)
 13. Nieznajomy Niewidzialny

  zapomnienie

  pośród barwnych trumien latarni szarego miasta obok krzyża co wrasta do gardła szyi potulnej przykryta kominem dla zamglonej pamięci zawsze palce na chęci przy życia statywie nad szyją jest dym bucha co godzinę nie widać już nic zabrało ją i okolicę jestem tam gdzieś zamknięte oczy mnie też porusza wiatr... gdy kiedyś obudzą że byłem potrzebą lecz jeśli to jutro to wciąż nie wiedzą ile przeszedłem.
 14. Nieznajomy Niewidzialny

  strach

  Mogliśmy być przygotowani strach w zaciśniętej dłoni dający nadzieję w nocy gdy gwiazdy na przystani wśród zimnej wody wpatrzeni w oczy po raz ostatni mogliśmy być gotowi... Odkleić powiekę na świat w pejzażu zdrapanych łez pełen obojętności w nas gdy dziełem malarz i krew mogliśmy wypłakać wybudzić chęć... otworzyć jeszcze raz i zobaczyć, śmierć
 15. Nieznajomy Niewidzialny

  jesteś kimś

  Zaglądanie to jedno , a drugie w jaki sposób ;) Pozdrawiam