Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Niewygodna

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  280
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Niewygodna

 1. Niewygodna

  Nieruchoma Postaci

  Zwracam się bezpośrednio do Nieruchomej Postaci. Zastanawiałam się nad formą tego słowa i uznałam, że przy zwrocie do Niej, ta forma jest poprawna. ;)
 2. masz takie puste oczy siną skórę zimne ciało które jeszcze wczoraj opalało słońce wiatr bawił się włosami Nieruchoma Postaci z przekrzywioną głową takaś dziś bezsilna bez życia przyjaciółką byłaś matką i kochanką teraz zwłokami a krwi czerwona plama śladem tylko jest po zbrodni dla kogo tyś była Femme fatale?
 3. Niewygodna

  Postać

  @Czarek Płatak ślicznie dziękuję, odsyłam uśmiech z serduszkiem ♥ :)
 4. Niewygodna

  Postać

  Bardzo mi miło. Dziękuję, ślę ciepłe pozdrowienia. ;)
 5. Niewygodna

  Postać

  @Silver Ślicznie dziękuję. Przesyłam uśmiech :)
 6. Niewygodna

  Postać

  @iwonaroma @Waldemar_Talar_Talar Ślicznie dziękuję. Przesyłam cieplutkie pozdrowienia. :)
 7. Niewygodna

  Postać

  Haha :)) Dziękuję, bardzo mi miło. Chociaż przez nagość teraz poczułam się lekko zawstydzona i już czuję rumieńca na twarzy ;)
 8. Niewygodna

  Postać

  Wydawać by się mogło, a jednak czas czasami tak szybko leci, że to się okazuje chwila, moment, a od nieznajomego do bardzo bliskiej osoby nie tak daleko. Dziękuję, przesyłam uśmiechnięte pozdrowienia. :)
 9. Niewygodna

  Postać

  Końcówka miała wciągnąć, trochę zaintrygować czytelnika. Zadziałało ;) Ślicznie dziękuję za ♥ i obecność. Ślę uśmiech :)
 10. Niewygodna

  Postać

  Z bezkształtnej plamy osoby nieznajomej dostrzegłam zarys tego co o sobie powiedziałeś zadziałała ciekawość impuls przelał szalę drapałam więc i wierciłam odsłaniając skazy, troski najgłębsze zakamarki a twoje błyszczące oczy podążały za mną z rozbawieniem nie zorientowałam się że skrobiąc tak bez opamiętania sama gubię kolejne warstwy aż stanęliśmy przed sobą zupełnie nadzy
 11. Piwo bo zasłużyłeś wódka bo ci się należy tymczasem trzeźwi rządzą światem nie zobaczysz alei chwały boś mały bo zasłużyłeś bo ci się należy A może tak? Zrezygnować z interpunkcji, trochę podzielić i bardzo fajnie. Tak myślę :)
 12. Świetne :)) przez drzwi z domu na podwórko wchodzę czy wychodzę? - oto jest pytanie ze świata jednego do drugiego co dzień się przenoszę
 13. Milony drzwi jeszcze więcej okien a można wybrać tylko jedno wyjście :D
 14. Dziękuję :) "Parasole" chronią to sprawa oczywista szczególnie gdy wieje i pada różne mają rodzaje wielkości i kolory moja forteca jest duża i czerwona bezpieczna zawsze mam ją przy sobie kiedy wiem że będzie ulewa Ogólnie bardzo podoba mi się pomysł. Jakby to był mój wiersz, na końcu napisałabym: "dziś zapomniałam zabrać ją ze sobą - będzie ulewa" :D Serdeczności :))
 15. Nie powinno być: "oczywistą sprawą jest, że" "moja jest czerwona, duża, bezpieczeństwo mi daje." "kiedy wiem, że będzie ulewa."? Chciałabym się nim troszeczkę pobawić, jeżeli pozwolisz oczywiście :)) Pozdrawiam
 16. Niewygodna

  Zabiegani

  Czasami lubię niedomówienia i przenośnie, a czasami wolę kawę na ławę. Ślicznie dziękuję za wizytę. Pozdrawiam serdecznie :)
 17. Niewygodna

  Zabiegani

  Miło mi. Serdeczności :)
 18. Niewygodna

  Zabiegani

  Bardzo się cieszę z tak pozytywnego odbioru. Dziękuję :))
 19. Niewygodna

  Zabiegani

  Bardzo mi miło i ślicznie dziękuję za wszystkie serduszka ♥ :)) Pozdrowienia
 20. Niewygodna

  Zabiegani

  Tli się nadzieja co matką głupich powiadają jednak bez nich nic by nam już nie zostało bo znika też jako ostatnia :)))
 21. Niewygodna

  Zabiegani

  Życie po brzegi wypełnione mamy głupotami brak nam tchu gdy spóźnieni próbujemy się spotkać przecieka jak piasek przez palce troska znika z oczu przywiązanie bezinteresowność sama odwraca się plecami jednak wciąż uparcie powtarzamy że na wszystko mamy czas
 22. Niewygodna

  Ulubiony kubek

  Miło mi, dziękuję też za skalpel. Pozdrawiam :)
 23. Niewygodna

  Ulubiony kubek

  Dziękuję bardzo. Serdecznie pozdrawiam :))
 24. Niewygodna

  Ulubiony kubek

  I teraz będzie powtarzać się "mnie", co osobiście mnie bardziej drażni :D Także dziękuję za propozycję, jeszcze pomyślę nad jaką zmianą, ale na razie zostanę przy swoim. Serdeczności :))
×
×
 • Dodaj nową pozycję...