Niewygodna

Użytkownicy
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  Wszystko, albo nic... najtrudniej właśnie tak, ale może i najlepiej. Pozdrawiam :)
 2. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  @8fun dziękuję, miło mi :)
 3. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  Mam nadzieję, mimo że to matka głupich, że już śpisz, a rano obudzisz się wyspany. Jeżeli tak, to Dzień dobry, jeżeli jednak nie, to Dobranoc
 4. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  Dziękuję, że się tu pojawiłeś. Czuję się rozdarta, ponieważ z jednej strony cieszę się, że tak dobrze rozumiesz sedno wiersza, co wyjaśniłeś(dziękuję również za to, ja nie jestem dobra w objaśnianiu, a jedynie staram się wyrazić to co czuję, przeżywam, lub zauważam) a z drugiej strony boli mnie, że Ty również musiałeś to kiedyś, nie tak dawno, przeżywać i to z wielką siłą jak sam opisujesz. Jeżeli chodzi o demony, to można to rozumieć dwojako. Po pierwsze osobno (poznałam każdego demona, marzenie, plan) - lęki czy wady, kompleksy, czyli demony w różnym znaczeniu, które czasami władają człowiekiem. Po drugie demony jako te plany i marzenia, ponieważ w części tych planów osoba w wierszu także miała swoje miejsce, co wpływa na przywiązanie się, zaciska jeszcze bardziej relację przez co kłuje z większą siłą. Twoje pytanie kończące także przemknęło mi przez głowę, sama je zadawałam. Jeszcze raz dziękuję za wizytę. Pozdrawiam serdecznie :)
 5. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  Toksyczną? Nie to było zamiarem. Już śpieszę z wyjaśnieniem. W tej sytuacji chodzi o to, że pod wpływem małego czynnika można dojść do zaskakujących spostrzeżeń. Taka "stłuczona szyba" troszeczkę, nagłe zorientowanie się, że czuję się już coś innego niż się czuło, a tak na prawdę nie do końca wiadomo od kiedy. Beznamiętnie, ponieważ nie było namiętności, głównie chodzi o fizyczność. Jeżeli chodzi o bycie blisko, chodzi o relację z osobą, która nigdy nie pociągała fizycznie, ale była zawsze gdy się potrzebowało. Rozmawiało się na wszystkie tematy, ufało, robiło głupie rzeczy i miało wspólne zainteresowana. Po prostu bliska osoba, przyjaciel. Pozdrawiam serdecznie :)))
 6. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  Super, bardzo mi się spodobał ten pomysł, już go zastosowałam. Dziękuję ślicznie, przesyłam uśmiech :))
 7. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  @Deonix_ jest mi niezmiernie miło, odsyłam ♥ i uśmiech :)) pozdrawiam serdecznie
 8. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  Tak właśnie myślałam, że puenta może być przewidywalna, najgorsze jest to że dla mnie nie była. Zawsze byłam pewna, że przyjaźnie damsko-męskie istnieją. Chyba muszę jednak zmienić poglądy... ;) Fajnie, że wpadłaś. Pozdrawiam :))
 9. Niewygodna

  Swobodna przyjaźń

  Beznamiętnie byłeś blisko tak wiele lat poznałam każdego demona marzenie i plan a jednak ukłuło gdy o niej wspomniałeś znikł obiektywizm swobodna przyjaźń odeszła a może już dawno jej nie było?
 10. Niewygodna

  Social Media

  @8fun ja nie rzucę, bo sama łapie się na tym by wrzucić ładne zdjęcie i czekam na "lajki" jak dziecko. Nie widzę tu potępienia. Odebrałam ten wiersz raczej jako pokazanie problemu, jakim jest właśnie zatracenie się w tym całym "Social mediowym świecie". Zagubienie, bo jak sam czytasz, ona później płacze. @beta_b może i jest bezproduktywe. Jeżeli tak jest, to było by mi przykro. Dla mnie wiersze są czymś więcej niż "ornamentem na tipsie". Pomagają mi uporać się ze mną i z tym co mi świat gotuję, bo żyjemy wszyscy w trochę niewygodnym świecie. Zapisuję swoje uczucia, złości, lęki. Wcześniej chowałam wszystkie "do szuflady", teraz się dzielę, ale nie dla "sławy", ale po to żeby pisać lepiej, lepiej siebie wyrażać. I jeżeli ktoś czytając mój wiersz powie "mam tak samo, czuję to, nie jestem inna", albo odnajdzie w nim cząstkę siebie, lub jakąś prawdę, która mu pomoże, to dla mnie to nie będzie bezwarościowe. Chyba się troszkę rozpisałam, już znikam. Pozdrawiam serdecznie :))
 11. Niewygodna

  Social Media

  Ja też oglądałam, w sumie to wszystkie odcinki. Według mnie są mocne. Dobrze pokazują to do czego zmierzamy. Black Mirror sezon 3. odc.1 "Nosedive" -> "Na łeb na szyję" ;) pozdrawiam
 12. Niewygodna

  Milion kawałków

  @Silver dziękuję, odsyłam ♥ i pozdrowienia :)
 13. Niewygodna

  Social Media

  Wpasował się bardzo dobrze. Chociaż inny styl i inaczej powiedziane, to nie traci na wartości. Ode mnie pięć gwiazdek i "superka"... ;) Ślę uśmiech :))
 14. Niewygodna

  Milion kawałków

  Dziękuję. Myślę, że musimy o tym pisać, bo to jest teraz tematyka "na czasie", pochłaniają nas te wszystkie nowości i często się w nich gubimy. Pozdrowienia :))
 15. Niewygodna

  Niewygodna

  @Marcin Krzysica @Mateusz Topolewski @Joachim Burbank Ślicznie dziękuję za serduszka ♥