Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Martinr

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Głowa zaspana w powietrzu Pierwsza stopa krok lekki jak pyłek - pianka osadzona w szklance z parzoną latte Druga stopa krok głuchy niczym mol - szum słyszany z pogodnoscią kwietniowego deszczu Dłonie układam w czystej formie Oczy powoli zamykam Spokojnie Zapraszam do tańca w pełni Wyśnimy nowy sen
 2. Martinr

  Śmierć

  Dziękuję wam za takie słowa otuchy :)
 3. Martinr

  Śmierć

  Ja tu na ciebie czekam a ty co? Nawet na mnie nie spojrzysz zapinasz pierwszy guzik koszuli i wkładasz ręce do kieszeni. Tak nieładnie z twojej strony... Ja tu na ciebie czekam a ty co? Pukasz mi do pustego pomieszczenia zostawiasz kartkę "wrócę później" i udajesz, że nic się nie stało. Tak nieładnie z twojej strony... Kiedy się zjawiasz chcę spojrzeć Ci w oczy a ty zakrywasz twarz. Nawet nie chcesz się przywitać a już się żegnasz Mówię "Nie chcę cię znać" Odpowiadasz "Czekam na Ciebie" Czekasz? Niby na co? Na co mi to życie kiedy nie dasz się poznać? Słyszę twoje odległe kroki zbliżasz się w mojej przestrzeni blokujesz oddech i szepczesz "Będzie dobrze"
 4. A więc to jest miłość Zapychająca moje życie swoim paradoksem Płynąca przejrzyście po niebie migocących gwiazd Chodząca po pokoju naszej świadomości wpycha się na półki niewłaściwych decyzji... Mój świat składający się ze wszystkiego i niczego Z czego miłość wypełnia cały mój niebyt.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...