JaKuba

Użytkownicy
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. JaKuba

  podróż

  zapadam się przez spojrzenia nieśmiałe przenikam i niepewne uśmiechy trafionych w mgławicę skrzydeł motylich opadam prosząc o więcej w przestrzenie pierwszych dotyków i wstydu na palca opuszku zanurzam się w ciszy ułamek choć serce krzyczy jak nigdy przez połać pędzących oddechów w strukturę w dreszczu zaklętą po wiry nieznane nauce przenikam materię przyciągań a gdy ujrzysz mą podróż przez głębię płótna zatraceń wypowiedz po cichu życzenie by zbudzić cząstkę kosmosu
 2. JaKuba

  na wskroś

  @Luule ja jestem tu, aby się uczyć i słuchać rad. Bardzo mi miło, że zdecydowałaś się podłubać w mojej twórczości :) Pozdrawiam serdecznie.
 3. JaKuba

  na wskroś

  @Luule wszystko odczytujesz prawidłowo - nie chciałem wpływać na tok myślowy nędznym wywodem z cyklu "co poeta miał na myśli". myślę, że miłość w człowieku walczy do końca na poziomie podświadomości, nawet wbrew woli człowieka.
 4. JaKuba

  na wskroś

  @Justyna Adamczewska dziękuję za przeczytanie i za ślad. serce głupie, bo wyrwane wciąż bije człowiek głupi, bo wyrwał serce Za to prześwit ładny :)
 5. JaKuba

  na wskroś

  @Luule dziękuję za wizytę i podzielenie się odczuciami. kury bez głów, ludzie bez serc :)
 6. JaKuba

  na wskroś

  bardzo mi miło @MaksMara :)
 7. JaKuba

  na wskroś

  dziękuję ślicznie @Niewygodna
 8. JaKuba

  na wskroś

  podnieś serce z piersi wyrwane zobacz jak walczy naiwnie o życie pompuje w amoku niewidzialną krew jeszcze skurcze nie złożyły broni głupie serce głupiego człowieka który siedzi z dziurą na przestrzał będąc dowodem że prawdziwa miłość przeszywa duszę na wskroś
 9. JaKuba

  Wiatr i dziewczyna

  @MaksMara czytając miałem ten obraz przed oczami :) a jeden z jego elementów przyniósł inspirację :) mam nadzieję, że uda się coś napisać. Pozdrawiam i miłego twórczego dnia .
 10. JaKuba

  Wiatr i dziewczyna

  @MaksMara w formie ;)
 11. JaKuba

  cześć Kuba

  Dziękuję @Alexandra O. Pozdrawiam :)
 12. JaKuba

  cześć Kuba

  Dziękuję bardzo za miłe słowo @MaksMara :) może kiedyś uzbieram wystarczającą ilość na tomik :) na chwilę obecną słucham rad i uczę się tej formy wyrażania siebie :)
 13. JaKuba

  cześć Kuba

  dziękuję Ci :) ciesze się, że znajdujesz coś dla siebie. pozdrawiam i odsyłam uśmiech.
 14. JaKuba

  cześć Kuba

  gdzie dom mój kto wrogiem śmiertelnym w który tramwaj wsiąść jedynie imię znam bo "cześć Kuba" mówią ludzie których nie rozpoznaję tylko twoje oczy dziwnie znajome jakbym w nie patrzył już milion razy i milion razy nie mógł oderwać wzroku pokaż mi jak kochać dokąd iść i w co wierzyć bo świat mi się zawalił na głowę i pozapominałem na śmierć
 15. JaKuba

  twój powstaniec

  Dziękuję Wojciechu.