Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Witold Szwedkowski

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  409
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

98

4 obserwujących

O Witold Szwedkowski

 • Tytuł
  elektryczny pastuch
 • Urodziny 25 września

Ostatnie wizyty

2239 wyświetleń profilu
 1. Szykuje się imprezka w Lublinie: https://www.facebook.com/events/648955672188702/?active_tab=ab
 2. Dokładnie tak. Czasem, co prawda, chciałoby się życzyć komuś sukcesów w puszczaniu latawców czy dokarmianiu gołębi. Dzięki temu uwolniłby to forum od swojego wierszoklectwa. Ale to zdarza się rzadko. Więc zwykle życzymy by ktoś taki oprócz pisania poezji zaczął też ją czytać i się nią interesować.
 3. Te wyrazy trzeba po prostu wcielić w polszczyznę jak bruderszaft, haiku czy szadenfrojde.
 4. Takie starocie, jak ten poniżej? Sprzed blisko stu lat? Nie wierzę. No chyba, że chodzi o jakieś twórcze rozwinięcie lub chociaż podtrzymanie nurtu.
 5. Ja słyszę od 0:16... :-( Dziś uszy umyję dokładniej.
 6. Hm, mam już go ustawionego jako ignorowany, a jednak go widzę.
 7. @Mateusz czy mogę jakoś trwale usunąć widoczność wszelkich śladów użytkownika Forum? By nie nadwyrężać nerwów człowieka nie chcę by cokolwiek umieszczone przeze mnie było dla niego widoczne. Jednocześnie samemu, nawet przypadkiem nie chcę natknąć się na przejawy jego istnienia. Tak byłoby najlepiej dla mnie i dla pozostałych użytkowników. On mnie zaczepia, a ja czasem daje się sprowokować.
 8. Jak już się odezwałeś, to może rozwiniesz swoją myśl.
 9. Co Wy wyprawiacie? To już na forum dyskusyjnym nie można zainicjować dyskusji? Czy można ale tylko taką, która będzie mieścić się w Waszym pojęciu i stylistyce? Chcecie zarżnąć to forum czy tylko trzymać na poziomie Pruszkowa lub Szczecinka by nic nie zakłócało rymowanek dostających dużo serduszek?
 10. Tę recenzję też czytałem. I też tę, w której jest mowa o tym, że Marecki przewrotnie odradza kupienie jego książki (sic!). Najwyżej wydam na zakup równowartość paczki papierosów i starczy mi na równie długo. :-D
 11. Zresztą udało mi się w miedzyczasie nawiązać korespondencję z autorką strony graficznej tej publikacji i okazało się, że wydawnictwo było w 100% sfinansowane przez Ministerstwo Kultury, więc było dystrybuowane za darmo. Na szczęście autorka zachowała sobie trochę egzemplarzy i obiecała mi jeden.
 12. Łeee... To? No przecież to Hyde Park. Jeśli wierszy znanych nie ma w dziale "Wiersze znanych" to czasem można chyba wrzucić coś do hajdparku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...