Witold Szwedkowski

Użytkownicy
 • Zawartość

  347
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Witold Szwedkowski

  Zdziadziałym wierszokletom

  Racja. Pojawiło się tylko ze względu na ilość sylab wersach. Zmieniam.
 2. chciałem wam napisać jeśli do was dołączę to mnie dobijcie lecz oprzytomniałem bo kiedy już dorosnę to was nie będzie chcę wam podziękować bo ser się nie zepsuje a zmieni nazwę (grudzień 2018)
 3. Witold Szwedkowski

  Maszynoznawstwo 2

  przecinak przecina przebijak przebija przerywak przerywa przewijak przewija przekiwak przekiwa przeginak przegina przebywak przebywa przeklinak przeklina przegrzewak przegrzewa przenijak przenika przelewak przelewa przefijak przefika przegnijak przegniwa przekimak przekima przemijak przemija przecijak przecija (styczeń 2016)
 4. Witold Szwedkowski

  Chrzciny - Mister D

  Jak tego słucham, to jestem pewien, że Mister D może pewnie i spokojnie parafrazować Franza Maurera: "Nie mów mi nic o rymowaniu, bo coś o tym wiem".
 5. Witold Szwedkowski

  Polityka

  ciekawe... https://theartstack.com/artist/stanislaw-drozdz/klepsydra https://literatura.wywrota.pl/wiersz/56291-witold-szwedkowski-na-szczescie.html https://culture.pl/pl/galeria/stanislaw-drozdz-pojecioksztalty-poezja-konkretna-glaeria a z jednego? https://seek.rs/image/68927/pa-hrefhttpvisual-poetrytumblrcompost135846110255si albo bez ani jednego? https://theartofcompost.com/tag/christian-morgenstern/
 6. Witold Szwedkowski

  Andrzej Tobis - Poezja

  http://neonowesejny.blogspot.com/2017/12/andrzej-tobis-poezja-z.html
 7. Witold Szwedkowski

  TU DO - Asi Mina

  Zaczyna się... Ale i tak pięknie.
 8. Witold Szwedkowski

  Synteza

 9. Witold Szwedkowski

  KALIBER 44 - Wena

  "Silesia na kradzionych bitach" ;-)
 10. Witold Szwedkowski

  - prostackie chamstwo -

  Pleonazm
 11. Witold Szwedkowski

  Konkurs Poetycki „Jesienna Chryzantema” zaproszenie

  ...a powstałe w kręgach innych inspiracji prosimy nadsyłać przez cały rok.
 12. Witold Szwedkowski

  "Miły młody człowiek" Wojtek Bąkowski

  Całe szczęście, że opis działu nie wyklucza takiej możliwości.
 13. Witold Szwedkowski

  dislectika.nl

  Fajne i bezpretensjonalne narzędzie dla tworzących poezję np. lingwistyczną czy wizualną. Ale też dla innych osób korzystających ze swojego daru dysleksji. http://dislectika.nl/ Krój pisma wykorzystywany był już przez Muzeum Pana Tadeusza Ossolineum w 2016 roku przy wydaniu katalogu do wystawy "Nieczytelność. Palimpsesty" (wyborne zestawienie wyrazistych przykładów, instalacji, poezji haptycznej i wizualnej, w tym np. pisania bezznaczeniowego), a w 2017 przy okazji konferencji o twórczym potencjale dysleksji (to dopiero!).