Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bronmus45

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  2527
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

624

O bronmus45

 • Tytuł
  znudzony emeryt

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tam również wstawiam wiele "polittekstów", a internauci są z reguły podobnych charakterów w swojej masie. Uczciwie ci mówię, że ja już zwiedziłem zapewne wszystkie portale literackie (z poezją) i mam pewne doświadczenie z tego tytułu. No i ja tutaj przecież tylko coś proponuję i od nas samych zależy, co nam się podoba, a co nie .. 3msie (praktyki, a nie teorii)!!!
 2. No to przejdź się na o wiele większy portal - czyli Salon24 - tam kiedyś (jeszcze ze dwa lata temu) był jeden wielki burdel, bo każdy się pchał ze swoim ryjem na widok publiczny. Od kiedy zrobiono z niego blogowisko + ogólny - spokój, aż miło tam przebywać. Mimo, że jestem u nich intruzem, bo portal ten w zdecydowanej większości (ponad 90 %) jest propisowski - łącznie z właścicielami, czyli klanem (małżeństwem) Janke. A ja zdeklarowany - od zawsze - zwolennik antykaczyzmu.
 3. No to .. wielkie dzięki za ten wpis, bo już chciałem zrobić z nim porządek 3msie!!!
 4. Rzadko kiedy ważę się cokolwiek napisać z gatunku wolny / biały i teraz nie wiem .. takie aż denne? No to przecież mogę usunąć .. Pozdrawiam.
 5. bronmus45

  Reklamy

  Ciekawe, bo akurat u mnie (a lubię narzekać!!!) reklama nigdy jeszcze nie przysłoniła tekstu
 6. ? - czy to czyste pole komentarza coś mi przekazuje?
 7. (...) zielonąpląsem z obrazu wiosny, barwami bratków mieniących w oczach, zapachem fiołków, co wnet zakwitną - nic nie zastąpi uroku ciebie (...) Twoja obecność w najwyższym niebie byłaby perłą wśród gwiazdozbioru. Oczu twych błękit z niebios koloru przyciąga blaskiem promieniującym wprost z głębi serca .. Pośród mych marzeń jesteś najpierwszą, utkaną żarem czystej miłości, i w nią wtopioną .. Klękam przed tobą - zostań mi żoną .. ~~ .
 8. Chcąc narysować jajko / pisankę tekstem, musiałem dobierać słowa głównie do zmieszczenia się w wymiarze poszczególnych wersów, a niekoniecznie do wysublimowanej "literackości". Ot, zabawa przez 20 minut (bo i umiejscowienie tekstu w ramce na innego koloru tle).
 9. - zombie - + Bezruch i stagnacja, czymś nowym frustracja - oto prawda o wielu. Wolą tu drzemać nadal w starym, bo tak wypada - nie widzą zmiany celu. - dla takich nowość z kołem niepotrzebnym mozołem - +++
 10. bronmus45

  bronmus45 - blogowisko

  - w życzliwym duecie - Daleką drogę przez lat wiele, przeszliśmy razem, zgodnym krokiem. Jestem Ci mężem, przyjacielem - Ty mnie wciąż wspierasz swym urokiem, który i dzisiaj wprost zniewala .. Zawistne plotki - gdzieś z oddala odbitym echem trafić chciały, by zburzyć to, co nas wciąż łączy. Ta miłość dość ma zdrowych pnączy, by ustrzec od zatrutej strzały. W jesieni życia trwa sielanka - ta nas otacza swym spokojem, nie dopuszczając do urojeń wśród obaw, że gdzieś życia klamka ..
 11. bronmus45

  bronmus45 - blogowisko

  - gryzmoły szmirusa 2 - ~ Dziś odwiedzałem winne gaje; we śnie - wiadomo - nie w realu, z wielką nadzieją, że się schleję w winnicach. Ostro i .. bez szmalu. Ta mrzonka jednak szybko prysła; musiałem dźwigać w koromysłach wiadra z owocem do przerobu. Innego - jak ów - tu sposobu nie było, by w ramach zapłaty pić, ile zechcesz. Niech ich katy .. ~~~
 12. Dzięki za odwiedziny - 3msie!!!
 13. ~.~ (...) jam nie poeta, jeno skryba, co zapisuje własne myśli. Czasami mrzonki lub fantazje - gdy coś takiego mi się przyśni (...) Na przykład - fruwam sobie w chmurach, patrząc na miasto bystrym wzrokiem i widzę - jakaś kreatura, wyrzuca śmieci nad potokiem. Więc za telefon i do Straży - tej Miejskiej, zgłaszam wnet brewerie, no i też zaraz mi się marzy, że miasto zafunduje ferie w nagrodę za moją postawę. Innym znów razem spijam kawę, wraz z miss miasteczka, w którym żyję, potem ją kładę wprost na ławę, całując w usta, piersi, szyję, i coraz niżej .. niżej jeszcze - lecz się przebudzę. Z żalu wrzeszczę .. Jam nie poeta, jeno skryba - o tym już wiecie wszyscy (chyba) - ~~.~~
×
×
 • Dodaj nową pozycję...