8fun

Użytkownicy
 • Zawartość

  1080
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. 8fun

  złoty koń 

  park zwany kiedyś Loginskiego porosły nieodwracalnie kwieciste androny są na trawnikach w alejkach kiełkują w szczelinach płyt chodnikowych dużo się tu zmieniło obecnie na górce przy dębie jest głaz pod którym leży zakopany złoty koń w cieniu korony drzewa konfabuluje rusałka niezamyślona w żywym wiązaniu we włosy ma wpiętą gałązkę anhedonii moralnej gatunek inwazyjny łodygi owijając ciało wrosły pod skóre przez oczodoły nos uszy najkrótszą drogą dotarły do zwojów mózgowych zacisnęły wiankiem głowę na listku przysiadł motyl zmyśl-nie umykając istotnym faktom łopotem skrzydeł wypłoszył sowę przerażona kołuje w zgniłym zapachu archaicznej obyczajowości wznosi się wyżej odlatuje ostatni obrazoburca złoty koń dalej leży zakopany pod głazem
 2. to serce dla tekstu - to jak 30 ucisków i 2 wdechy :) mam nadzieje, że trafi do gotowych
 3. 8fun

  szczerość

  czysto dźwięczność za czysto dźwięczność Pozdro:)
 4. Różne źródła światła mają różne widma. HPS ma żółte linie widmowe sodu. żarówki sodowe (HPS) były kiedyś w większości lamp drogowych, obecnie to różnie wygląda.
 5. 8fun

  Szeptem Cię wołam

  Nie! Jak się nie podoba, podoba. To można napisać komentarz. Rymy gramatyczne niewyszukane, ale mi to nie przeszkadza. Wiersz uczuciowy, kawa na ławę. Co mi się nie podoba: "Twym" "mym" archaiczne. Pozdrawiam. ps. w prawym górnym rogu "zgłoś post" w zgłoszeniu napisz (proszę o przeniesienie do.....)
 6. 8fun

  5+7+5 ... 7+7

  dzwonek rowerowy?
 7. 8fun

  szczerość

  Jedna z cnót pruskich,nienawoskowany czysty dźwięk, szybolet,element kodeksu bushido
 8. 8fun

  Dwa w jednym

  Gdzieś już to wcześniej czytałem, nie pamiętam gdzie. Pozdrawiam :)
 9. Lubie teksty B. Okudżawy, a gdy śpiewa Sława Przybylska, uwielbiam :)
 10. Dziwi się stara, dlaczego odszedłeś do nowej.Zdziwiona jest nowa, że tak długo wytrzymałeś ze starą.Sam jesteś zdziwiony przyjemnością odczuwania ogólnego zdziwienia.
 11. 8fun

  Nie wyobrażając sobie nawet TO, za czym tęsknisz

  Kompozycja pozwalała na zrozumienie "hermetycznej" twórczości Stachury.
 12. Przepraszam czy można?Dzień dobry państwu. Nie podoba mi się to, co państwo mówią, że się nie podoba. Początek jest obiecujący, myślę.Wiec ja bym to widział tak. Musimy prawda dociekać panie, jak to się stalo panie, kto brał w tym udział, czy kto mógł brać w tym udział prawda, kto jest podejrzany prawda, no i normalne śledztwo prawda, w ramach takiej miniaturowej.. Żeby wiedzieli, że jednak to na sucho nie pójdzie. Więcej, wobec tego, że każdy może prawda krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak nie... Nie podoba się. Wiec dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych wierszy I to jest w tej chwili najważniejsza sprawa. Panie Administratorze, Niech pan w dalszym ciągu trzyma oko i ucho na pulsie spraw... Niech pan ogólnie się orientuje co jak... W ogóle. Wie pan.
 13. 8fun

  Coco Chanel

  Gabrielle Bonheur Chanel znana jako Coco Chanel np. Violetta Villas tak naprawdę nazywała się Czesława Gospodarek (z domu Cieślak). Czyli znana jako Violetta Villas, a nie jako Czesława. Jako Gabrielle znana jest np.Louise Gabrielle Bobb Nikt Ci nie zarzuca złych intencji. Zadałaś pytanie : i dostałaś odp. takie zdrobnienia jak "Żydek", "Polaczek" są pejoratywne. Kto ty jesteś? — Polak małyKto ty jesteś? — Polaczek