8fun

Użytkownicy
 • Zawartość

  676
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. 8fun

  Czasodrzew

  chciałam minąć, lecz nie mogłam więc się zatrzymałam "nie chciałem czytać wiersza, lecz nie mogłem więc go przeczytalem""nie mogłem się powstrzymać przed przeczytaniem tego wiersza" Który z tych dwóch zapisów Twoim zdaniem jest bardziej zrozumłaly?
 2. 8fun

  Lokowanie produktu

  nie znam słowa Co tam małpki robią ? Poproszę o pomoc ;)
 3. 8fun

  LUSTRA

  Wiersz bardzo ładny myślę, że o ocenianiu, ale wszystkie te "krzywe zwierciadła" mogą tak widzieć jak pellka, ona też może być takim krzywym zwierciadłem dla innych.
 4. może drugi sposób na rozwiązanie zagadki będzie dla ciebie łatwiejszy, wskazówk - "na wygolonej głowie swego niewolnika wytatuował przesłanie. Kiedy niewolnikowi odrosły włosy posłał go z oficjalnym, mało istotnym listem"
 5. Odpowiedzią jest pewne powiedzenie Pozdrawiam
 6. odpowiedz wysyłam w prywatnej wiadomości, by nie psuć zabawy potencjalnym "myslicielom"
 7. 8fun

  Czasodrzew

  To mi nie pasuje. Mało "poetyckie" Taka kawa na ławe. jak dobrze rozumie przekaz tych dwóch wersów — ciekawy piękny, nie sposób przejść obojętnie. Myślę, że ten przekaz można by zapisać inaczej.
 8. Są dwa sposoby na rozwiązanie tej zagadki. wskazówką do pierwszego to „"gra słow", "powiedzenia"do drugiego sposobu ten tekst "na wygolonej głowie swego niewolnika wytatuował przesłanie. Kiedy niewolnikowi odrosły włosy posłał go z oficjalnym, mało istotnym listem"
 9. To by było zbyt banalne, szukaj w powiedzeniach. (sama grawitacja to dobry trop)
 10. pustynia na drzewie Abdulpod drzewem leży lewpomrukuje ostrzy pazurygłodny oczekuje by go zieśćśpi w pozycji małpywykończony chce pić jeśćtrzy dni już na drzewiedużo Abdul potrafi znieśćnagle wśród ciszy chóralny wielbłądów śpiewzbliża się pomockarawana to męczarni kresAbdul krzyczy jestem uratowanyzemsta nie miał miłosierdzia lewale niepotrzebny już ratunek lew z roztrzaskaną czaszką ległtrafiony prosto w głowę leży król zwierząt mordercanie ma ratunku nieżywyczy zabił go Abdul innowierca ? co było bezpośrednią przyczyną śmierci lwa ? patrzy karawana kamień spadł mu z serca trafił w głowę lwa tu jest ukryty morderca
 11. 8fun

  Na spotkanie morzu

  Dziękuje za miłe słowa i gratuluje otwartości na krytykę :) Raczej kimś w rodzaju „krytyka kibica” ;) Pozdrawiam
 12. 8fun

  Ciepło zimno

  dobre :)))
 13. 8fun

  Ciepło zimno

  Fajny pomysł z tym „ciepło zimno”, chociaż niezupełnie tak to wygląda z celnikami (ich nie kierujesz słowami do miejsca, gdzie kontrabandom), ale to drobiazg. Wydaje mi się, że wiersz przedstawia wesołą historię, która powinna się czytać gładko, łatwa do nauczenia na pamięć z tego powodu proponuje rymy wyraźne ABAB będzie przy tym pracy, ale wydaje mi się ze warto bo historia fajna. Pozdrawiam
 14. 8fun

  Tajemniczy słój

  Oczywiście :)
 15. 8fun

  Tajemniczy słój

  śmieszne, ale nie będzie zaskoczenia, że to krew kaczki